.

.

Со попуст
Kendor Недовршени Дабови Лак Врвот Покрена Панел Кабинет Вратата, 24 ЧАСА x 14W

Kendor Недовршени Дабови Лак Врвот Покрена Панел Кабинет Вратата, 24 ЧАСА x 14W

DEN 1479.36

Од стока
Во магацинот

Секоја цел вклучува детални завршувањето инструкции за home handyman.Недовршени, Изшкуркан да 220 Чакал и Подготвени за Боење.Вашиот сопствени направени кабинет вратата ќе бидат произведени на state-of-the-art опрема и испраќаат во рок од две недели.Ако сакате мазна насликани заврши препорачуваме купување или Мека Јавор (конечно grained цврсто дрво) или МДФ одбор (ниска цена) врати.Даб cabinetry се ценети за својата убава жито и обично се обоени.Ако не сте сигурни што големината потребно, контактирајте со нас - ние ќе испратиме нашата слободна водич за cabinetry димензии.Премиум Квалитет Arched Врвот, Покрена Панел Дабови Кабинет Вратата.Ако планирате за сликарство вашиот кабинет вратата, да бидат свесни дека карактеристична текстура на даб е жито ќе се покаже преку боја.Ако сте комплетен почетниците, можеби ќе сакате да се разгледа ангажирање на професионалец за да ја завршите вратата за вас.Вашата врата доаѓа изшкуркан да 220 чакал и не се потребни никакви дополнителни пескарење пред завршувањето.Овој стил е исто така понудени од Јавор во цврста или МЕДИЈАПАН.Појавување на покрена панел фиока фронтови се достапни; само кликнете на сините 'Сопствен Кабинет Складиште' во близина на врвот од страницата (под "Add-Да-Количка" копчиња) за да ги видите сите наши производи.На пример, за да нарачате 21 1/2 висок 12 3/4 широка врата, со цел 22 од 13 големина, а потоа да ни ги испратите вашите димензии - ние ќе ги потврди со вас, и да ја направат токму на големината ќе ја побарате.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 808.56

Поддржува True RMS и NCV за безбедно и точно мерење на напон, струја, отпорност и повеќе.Не се лизга мека гума �

DEN 1918.80

ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : за Разлика од Поевтини Отстранлив Ѕид Decal Налепници РЕАЛЕН ИЗГЛЕД : Печатени со Нај

DEN 287.76

1 / 4" BSP Женски Целосна Пристаништа Еден Начин Воздух Проверете Вентил.Притисок Отпорност : 150 PSI / 1 MPa.Тем�

DEN 215.76

Опис : Метал RY термички осигурач (термички отсечени, температура осигурач), кои користат топлинска чувст

DEN 2055.84

Направени од висококвалитетни материјали, тоа е влагадоказ, флексибилни, светлина, дише, нетоксични, не�

DEN 479.76

Секоја рака 50 cm долги, 2.5 см ширина.Лесен за користење и работа со која било големина нога торба.Целосно п

DEN 1068.00

УДОБНОСТ И КОНТРОЛА : Мултизоната биматеријал костец.ИНДУКЦИЈА ПОЈАЧАНИ : Сечење на рабови остане поост

DEN 215.76

ДВОЈНА ГЛАВА ЧАК : Прави гуми вентили повеќе достапни со две глави за полесен пристап.НАДУВА : Со hooking на �

DEN 887.52

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Свитлива : Постои заградата во внатрешноста на

DEN 2313.60

МАТЕРИЈАЛ : Смола материјал.ГОЛЕМИНА : 9.6x10.8inch / 24.5x27.5cm.ЛЕСНО ЗА ЧУВАЊЕ : да се Чува Влезот или Биро Уреднат

DEN 1351.20

★ Идеален за косата ★ Метал pin, мазна рачка, удобен зафат ★ Тоа ќе не нула скалпот или оштетување на коса

DEN 455.52

Spiralite3000 Спирала Двојна Гром Менгеме.Се вклопува 2" Цревото ID.Кадмиум позлатен челик.Специјално дизајнир�

DEN 15887.76

Пан Филипс Висока Ниска.Само Прислушување Завртки.Глава димензии често се разликуваат од стандардните

DEN 287.76

Напредни Aechnology : Покриени со калено стакло со користење на врвот на светот технологија на печатење.Напр�

DEN 311.76

[ОПТИМИЗИРАН ГОЛЕМИНА] Овој производ е дизајниран за секоја врата (особено дрвена врата), безбеден и тив�

DEN 359.76

Големина : 19 cm x 10.5 см (7 инчен x 4 инчен).Класификација : Маска.Функција : ги Штити вашата уста и лице од праш�

DEN 3978.24

Мајки Професионални Инстант Detailer е силиконибесплатно, body shop безбедно, paintable производ кој обезбедува сиг

DEN 2265.60

Димензии : H 3.5" W 2".Pewter Позлатен Светлина Антички Сребрен.Направен во САД.Овие мал kiddush чаши се одличен изб

DEN 1475.76

Врнежлив таванот дизајн : ефективни дожд,лесен за употреба,повеќе убави.Прашува : ➤не вклучува декорати

DEN 959.76

Лесни (1 мл) коскената спроводливост слушалки дека остатокот околу вашето уво и производство на музика о

DEN 5587.20

Тивко работење со мека на допир отворање.Направени од издржлив корозијаотпорни материјали и отстранли�

DEN 1140.00

Moistens и сече лента со еден допир.Укина должини до 46"" во износ од 2.5 метри во секунда.Префрлете се зголемув�

DEN 12438.24

51 во)Висина : 51mm (2.95 lb)Карактеристики : 1.Одличен помошник за riggers, fabricators, заварувачи, и автомобилската тел�

DEN 455.52

Тие можат да се научат за возила,превозни средства и транспортен систем, вклучувајќи и работни места.Пр�