.

.

Со попуст
MIICUR76124 - Flex Печат Спреј Завој

MIICUR76124 - Flex Печат Спреј Завој

DEN 150.96

Од стока
Во магацинот

Medline CUR76124 Flex Печат Спреј Завој, 40m L.Инстант заштита, намалување и инциденти.Лесно да се примени.Отпорен на вода. 50 апликации.Корисна за purses или салата кеси.Инстант заштита, намалување и инциденти.Лесно да се примени.Отпорен на вода. 50 апликации.Корисна за purses или салата кеси.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 3839.76

Латекс слободни.Јасно, неиритирачки лепило што ќе се обезбеди најтешките преливи, но сепак делува како �