.

.

Со попуст
Vetus Eyelash Екстензии Пинцети 3D-6D Волумен Индивидуални Трепките Продолжување Апликација Алатка Криви Точка Пинцети 1 КОМПЈУТЕР (Jinyujia)

Vetus Eyelash Екстензии Пинцети 3D-6D Волумен Индивидуални Трепките Продолжување Апликација Алатка Криви Точка

DEN 208.56

Од стока
Во магацинот

Совршен затворање,Ultra light ,многу е лесно да се стега на трепките во калемење.На високо-одделение изглед и исклучителни преглед.Фино совет дизајн,exquisit изработка.Со анти-лажни лого и ознаки.киселина-доказ,анти-корозија,анти-магнетни,анти- ' рѓа.Висок квалитет, од нерѓосувачки е полесен отколку нормално не ' рѓосувачки.Пинцети рабови не се лесно да се наведнуваат или носат надолу, па можете да го користите за долго.Производот е не-магнетни.неверојатно,antistatic.Тоа е одличен за долго време третман и точна работа.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 2164.80

Парична КАЗНА ТОЧКА ПИНЦЕТИ ЗА INGROWN КОСАТА, ВЕЃИТЕ, И SPLINTER ОТСТРАНУВАЊЕ Направете ја вашата дневна убави

DEN 71.52

Силна не се лизга дизајн, кој е од корист за корисниците да ги користите за долго време.СТРЕС СЛОБОДНИ УБ

DEN 311.76

Убавината Алатка : исто Така, практична алатка за двојно eyelids, косата трансплантација, итн.Стабилно држе�

DEN 311.76

СОСЕМА НОВ ГЕРМАНСКИ ОДДЕЛЕНИЕ ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЗАКЛУЧУВАЊЕ ПРЕЦИЗНОСТ МИКРО ПАРИЧНА КАЗНА ТОЧКА ПИНЦЕ

DEN 660.00

Овој мултифункционален пинцети има совршено подреден во средина наклонети совет и зголемена грчевито �

DEN 142.80

Solingen Квалитет : За многу векови, името Solingen беше олицетворение на висококвалитетни ножеви, прибор за јад

DEN 1360.80

Притиснете за да се стегне, брзо се повлекол, и автоматски да се повлече веѓите。.Веѓа средување на алатк

DEN 126.48

✅ Парична КАЗНА СОВЕТ, ПОЛЕСНО TWEEZE – Укажа помош на пинцета се побрзо и помалку болно.Уживајте во оптим�

DEN 287.76

Стабилно држење со компактна големина.Тоа е одлично за користење на патување или за секојдневна употре�

DEN 140.40

Бренд : Luxxii , Големина : 3.5"L , Материјал : Не' Рѓосувачки Челик.Luxxii (3 Парчиња) Рамна Пинцети не ' Рѓосувачки �

DEN 326.40

погоден за подигање, клипинг помине уметност rhinestones или декорација.Висока прецизност затворање и соврш�

DEN 252.24

Вклучувајќи 4 precisions нерѓосувачки челик веѓите помош на пинцета, да ви помогне да намали на неуредна веѓи

DEN 494.16

ВИСОК КВАЛИТЕТ Направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик материјал, издржлив за долго време се

DEN 263.76

Тоа може да се користи во секое време, насекаде.Материјал : Направен од friendly гума, удобно да го допрам, та

DEN 719.76

Сет од 5 Парчиња Мушка Држи Пинцети 4 1 / 2 инчи Пирсинг Алатка.Држете заробеништво монистра и barbell топки.Ти

DEN 166.80

НОВА ПОДОБРЕНА СОВЕТ На грчевито држејќи се за површината на пинцети е екстра долг, правејќи ја косата �

DEN 191.76

✔ХИРУРШКИ ЧЕЛИК ЗАВРШУВА ИСПОЛНАТ СОВРШЕНО!За разлика од МНОГУ конкуренти на пазарот, нашата рака напр

DEN 40.32

Стрес Слободни Убавина Рутина : Се Каже Збогум На Фрустрацијата На Вашите Стари Веѓа Пинцети И Се Восхит

DEN 162.96

♡ Outerelasticidproporciouexcelensacian.Механичар моделирање структура, лесен за употреба ♡ Антиоксид, антимагнетни, ан�

DEN 167.76

ПРЕЦИЗНА, АГЛЕСТА СОВЕТ TWEEZER : Кубат вашиот веѓите или скитници влакната со експерт прецизност со остар,

DEN 873.60

ЧУДНИ СОВЕТ ДИЗАЈН : професионални веѓа коса пинцети имаат чудни совет со разумна должина, кој е лесен з�

DEN 2028.00

Нерѓосувачки челик колеџ памук tweezer со прецизност криви plier совет.Пинцети функција за заклучување за пр�

DEN 239.76

Низок отпор, лесно можете да го затворите lash продолжување tweezer совети, се Враќа лесно, се враќа во првоби�