.

.

Со попуст
Tanke Smart Бразлетна - Smart Wristband Smart Челик Хривнија Водоотпорен Bluetooth Крвниот Притисок и отчукувањата на Срцето Монитор, 1.31.30.4 инчен

Tanke Smart Бразлетна - Smart Wristband Smart Челик Хривнија Водоотпорен Bluetooth Крвниот Притисок и отчукувањата

DEN 1216.80

Од стока
Во магацинот

4 инчен Bluetooth верзија; BLE4. Време / часовникот на екранот, чекор по чекор, калории, растојание, спиење, фото, се префрлат на екранот.Уникатен дизајн за вас!Спецификации : Состојба : 100% сосема нов материјал : Алуминиум легура Големина : види Dial 3. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку. Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 719.76

Спиење tracker ви помага подобро да ги разберат квалитет на спиење секоја ноќ.Исто така песна на вашата све

DEN 959.76

Мек и флексибилен материјал обезбедува непречено удобно се чувствуваат и dualpin и навивам затворање обез

DEN 957.60

0 Боја : како shown The пакетот вклучува : 1 *smart бразлетна 1 *полнење cable Note : Ние нудиме јасни слики и да ги презе

DEN 863.76

Едноставен, но мошне дизајн, им даде на корисниците пријатно чувство.Тоа е многу погодна за вашиот види.S

DEN 948.00

Ве молиме погледнете го насловот за да се потврди специфичен модел 0.26 mm дебелина одржува оригинален одг

DEN 405.60

4 : Слободна комуникација, слободно движење, независни картичка вметнување, исто како и мобилен телефон,

DEN 479.76

Worldtime функции (летното сметање на времето прекинувач автоматски) 13 Копчето на ѕвонење on или off 15...

DEN 1320.00

1* види 1* полнач 1* упатството.Боја : црна, црвена, златна, сребрена.GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 четирифреквенција пови

DEN 623.76

Smart watch за i Phone и Samsung Телефони Компатибилен со повеќето i OS 8.Ве молиме бидете сигурни Известувања за Ador Hea

DEN 1406.40

100% Сосема нов и висок квалитет на Фосилните Mens Генералот 5 E, Спорт, Генералот 4, Генералот 5, Хибридни Smartwat

DEN 4776.00

Ограничено Издание 24 K Злато Позлатен Издание.Sapphire Екран.Семоќен Обичај 24 K Злато Позлатен 44mm i Watch Серија

DEN 1571.76

ПРОЦЕСОРОТ SF 6739 има побрзи перформанси, обезбедување на сеопфатна поддршка за различни интелигентни ап

DEN 239.76

0 (погоре), IOS8.Ние го продаде 100% сосема нов и висок квалитет на производите.Компатибилни системи : Андроид

DEN 1920.48

4 и погоре) [Smart Потсетник за Повик и Информации]Со поврзување на паметни часовници со паметен телефон,ва

DEN 1127.76

Можете да ги користите за да работи ако вежбате или сте зафатени [Фитнес Тракер] Нашата smart watch е компатиб

DEN 1999.20

100% Сосема нов и висок квалитет за рачен часовник Smartwatch Smart Watch Големина (24mm).Екопријателски меки силиконс