.

.

Со попуст
1600W 220V Дијамант Core Вежба Влажни Висока Моќност Рачен променлива Брзина на Конкретни Core Вежба Машина

1600W 220V Дијамант Core Вежба Влажни Висока Моќност Рачен променлива Брзина на Конкретни Core Вежба Машина

DEN 20812.56

Од стока
Во магацинот

●Безбедност спојки. ●Сите бакар мотор, силна моќ. ●Мулти-насочен инсталација на помошни справи. ●Рамо поддршка дизајн, погодно за удирање сила и тапацир. ●Бескрајно променлива брзина switch.Име : 220 V 1600 W Дијамант Core Вежба Влажни Рачни Конкретни Core Производ Description Material : Acrylonitrile Butadiene Styrene (ABS) shell Rated напон : 220 VRated фреквенција : 50 Hz Rated влезна моќност : 1600 WNo-оптоварување на ветер : 2200r/min Drilling дијаметар : конкретни≤133mm ѕид од тули≤160mm Features : ●за Безбедност на спојката●Сите бакар мотор, силна моќ●Мулти-насочен инсталација на помошни справи●Рамо поддршка дизајн, погодно за удирање сила и амортизирање●Бескрајно променлива брзина switch●Авто-заклучување копче●Ефикасна топлина дисипација дупки, брзо топлина дисипација●Надворешни јаглерод четка дизајн, лесно да се replace Application : Дијамант Дупчење Machine Package вклучуваат : ●1 x Дијамант дупчење машина.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 359.76

Основни Вежба Малку Адаптер 5 / 8"11 Тема.Месо тело со дијаметар од 8ММ долго 27mm, 5 / 811 тема, вкупната должина

DEN 529.44

Фрлија алуминиумски база со четири израмнување завртки за брзо точни израмнување на вредноста.Прилаго

DEN 2352.00

ВИСОКА ЈАЧИНА на звук РЕЖИМ—Со вклучени висока јачина на звук црево, големи inflatables како воздух душеци с