.

.

Со попуст
Бизнис Документ Торба Преносни Врвот се Справи со Бизнис Briefcase Торба Водоотпорен Портфолио Торбичка Датотека Записи Документ Проширување Складирање Организатор ?

Бизнис Документ Торба Преносни Врвот се Справи со Бизнис Briefcase Торба Водоотпорен Портфолио Торбичка Датотека

DEN 479.04

Од стока
Во магацинот

➤ГОЛЕМИ CAPACILITY СКЛАДИРАЊЕ : Ова документи торба може да се користи за да се одржи лаптоп компјутер, А4 големина на документи, фајлови, Записи, Книги, i Pad, таблет, купони, чекови, белешки, документи, преглед на трудови, списанија и други големи документи папка. ➤МУЛТИ-ЏЕБ ДИЗАЈН : Со доволно простор за складирање и добар квалитет, мулти-џебови дизајн - проширување на документи џебови, лаптоп оддел, телефонски торбичка, 3 картичката во држачот, 3 пен каналите, notepad ракав, пред голема датотека во џеб.Професионални елегантен изглед го прави совршен избор за состанок, бизнис патување, одмор, патување, училиште или само за дневна домашна употреба.➤СУПЕРИОРЕН МАТЕРИЈАЛ : zippered документ чанта е направен од високо-квалитет најлон & PP материјални, не-токсични, водоотпорен, отпорни на абење, животната средина-пријателски, здрав, трајна употреба и не-деформација.Основни Информации : • Име на Производ : Бизнис Документ Кеса • Производител : TINAYAUE • Материјал : Најлон & PP материјал • Големина : е 36,5 cm x 29cm/ 14" x 11" • Боја : Црна Она што е во кутијата? • 1*Бизнис Документ Торба Главни Карактеристики : -Врвен квалитет на материјалот овозможува трајни користите за долго време -Од водоотпорен материјал може да се заштити вашиот трудови од добивање на влажно -главниот џеб може да се одржи лаптоп, i Pad, документи, тетратки, итн -Страна џеб со патент да ја задржи сите мали додатоци secure -Професионални елегантен изглед го прави погоден за мажите и жените за употреба -Може да се користи за да се стави трудови, таблет, мобилен телефон, датотеки, тетратки, приходи, изтривалка, паричник, бизнис картичка, итн -Преносни врвот се справи со дизајн е многу лесен и удобен за носење -Совршен користи за бизнис, патување, канцеларија, училиште, или дневни use A одличен помошник за деловни луѓе во секојдневната работа Забелешка : • Нашите производи може да има мала разлика со слика, поради различни следи и фотографија светлина!Ве молиме разбирање, благодарам многу! • Постои 1-3cm грешки е нормално во големина се должи на рачно мерење! •Исто така можете да уживате 90 дена пари назад гаранција за квалитет.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1255.20

50", долго рамо, рака должина : 20.Надворешноста : 1 пред џеб и 1 назад патент џеб за вашите вредности.Патент з

DEN 575.76

Надворешноста е направена од издржлив платно ткаенина.Лаптоп за носење, го носат со рака.Материјал : Лап

DEN 374.16

Нашите Лаптоп Briefcase ракав 's Внатрешни Димензии : 14.Не грижете се за вашите лаптоп и додатоци јавните вода

DEN 383.76

6" / MSI GL63 15.6" / Thinkpad L560, E560 / Thinkpad T560 T540 P / Lenovo Idea Pad 320, 330, 330s, 520, V330 15.6", Lenovo Yoga 710 730 720 15.6 инчен лаптоп пренос

DEN 936.96

Лесно Носење : машки лаптоп гласник торба доаѓа со рамна помине преку лента по должината на грбот, кој им

DEN 12932.40

Силна носивоста, не е лесно да ' рѓа и мазна и носатотпорни,。.Сметководствена рачка, меки и удобни, трајн

DEN 863.76

Без разлика дали сте професионален бизнис лице, дигитални номад или студент, Нашите торба за лаптоп ќе б

DEN 575.76

Ние ќе ви одговори што ПОБРЗО.Печатење : Лаптоп briefcase има двестрана печатење со напредни и исклучителна

DEN 11309.76

Мала големина и голем капацитет。.Дизајнот простор на мултифункционални торба е само право, со што се на

DEN 2159.76

ВНИМАТЕЛЕН УСЛУГА Doxerfit продавница обезбедува извонредни производи и прекрасен купување искуство.Совр

DEN 863.76

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 575.76

Структура : 1 главни zippered џеб за лаптоп, 1 за напред и 1 назад zippered џебови за други додатоци како што се пол

DEN 638.64

Импресивна висок квалитет briefcase со богатство од практичност, направени со најдобрите трајни кожа која е

DEN 13326.00

Носатотпорни на рамо, рака тока, не е лесно да ' рѓа。 3 патент џебови со патент е мазна и не се заглавени。.

DEN 311.76

3" Целосна HD.лесно може да се транспортираат во друга торба, ранец или куферот.3 Инчен лаптоп компјутери.К

DEN 11406.48

Разумен дизајн на капацитет, уреден ракување。.На патент е мазна и не се заглавени。.Конците се средени и