.

.

Со попуст
KCSAC 2X 10X Килибар 6LED Автомобил Камион Мотоцикл Итни Светилник Предупредување Опасност Флеш Strobe Светлина Бар Теренски Магла Светилка 12V 24V Светла за Магла (Боја : 2 ПАРЧ

KCSAC 2X 10X Килибар 6LED Автомобил Камион Мотоцикл Итни Светилник Предупредување Опасност Флеш Strobe Светлина

DEN 1219.20

Од стока
Во магацинот

Fitment:Нашата СВЕТЛИНА Светлината Бар Широка примена во повеќе камион стилови(Off-Road Возило, ЏИП, АТВ, Камион, Автобус, Инженеринг Возила (багер, булдожер, кран, рударски камион, treedozer Напон : 12 V-24 VBeam шема : Потопот/Spot Color Температура : 3000 K( Жолто)Водоотпорен оценка : IP67 Life Време : 30000 Часа Above Certification : CE,ROHSPackage се Вклучени : 1/2 или 10 PCS X Работа Светлина (можете да го изберете)Ултра-висока заштита перформанси : издржливи, можат да го издржат тешките надворешни услови, како што е снег, магла, снег, песок плови, итн.Висок квалитет на услуга : Ако наидат на проблеми, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат во нашиот капацитет.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 780.00

216 1 / 2" (550 cm) Леќа Боја : Јасна светла Боја : Жолто Лумен : 100 110 lm / ДОВЕДЕ Напон : DC 12 V 24 V; Тековните : 7.75 cm Ма

DEN 1712.64

6 килибар момци 1224 volt операција.Повеќе Од Само Делови : Од снег и мраз опрема за toolboxes, хидраулика, влечење

DEN 383.76

Црна за Негативни, Црвена за Позитивни и Жолта за Кочница Светлина Негативни промени флеш шема Ако било

DEN 633.60

100% Сосема нов и висок квалитет.Супер светло и голема моќ.Секоја единица се состои од 4 висок интензитет п

DEN 3119.76

(1) UФорма Заградата и сврзувачки елементи (1) 12" Мини Светлина Бар.СИТЕ ВРЕМЕНСКИ услови VISIBILITY за Спортск

DEN 1531.20

4 На Лумен : 100 110 lm / LED Работи Wattage : 324 W (3 W / LED) Број на LED : 108 ИП Стапка : IP 65 Материјал : Висок Квалитет ABS Дому

DEN 455.76

) Пакетот вклучува : 4* килибар 4led предупредување светлина 4* пена подлога *Некои завртки Ако имате било ка

DEN 285.36

Специјално возило(оган мотор, полициски автомобили, спасување возилото, комуникација возило, воена ком

DEN 895.20

Дополнителни Светла 17" Црвено Светло Бар со Strobe Итни Функција.Ова е МНОГУ Посветла бар, изборот да се нап

DEN 5980.56

Како Поштенски Услуги, Градежни Возила, Безбедност, Снег Ора итн.Други дефекти покриени по производител

DEN 736.80

8 cm); Width : 2 3 / 32"(5.3 cm) Должина на Кабел : 31 1 / 2 инчи (80см) (кутијата за контрола на светлина бар), 90 1 / 2 инчи (230cm)

DEN 551.76

Подобрување на Вер : Додадете стабилен режим, така што можете да ги светлата.Вкупно 7 трепка модели.Супер

DEN 1618.56

● Забелешка : Ако имате било какви прашања, молам контактирајте ме, јас ќе ви помогне да ги реши проблеми

DEN 854.40

100% Сосема Нов.Работна Температура : 50 °C до 85 °C Димензија : околу 15.5 см(ширина) x 7cm(висина).Случај Материја

DEN 767.76

Број на LED по блок : 6.Висок Интензитет На 9 Трепка Модели.IP66 водоотпорен.Инсталации : Над 7 нозете на жици о

DEN 1919.76

【IP68 ВОДООТПОРЕН】Направени од високо квалитетни алуминиумски легури материјали, Антисудир, антипраши

DEN 839.76

Висок интензитет на висока моќност Led диоди со TIR оптички леќи обезбедува висока видливост на ден или но