.

.

Со попуст
ZXLZKQ Покритие за Oukitel K9 Про (6.95), со [ 3 x Калено Стакло Екран Заштитник], Ултра-Тенки Меки Силиконски TPU Браник Покрива Црна Shockproof Телефон Случај - Црна

ZXLZKQ Покритие за Oukitel K9 Про (6.95), со [ 3 x Калено Стакло Екран Заштитник], Ултра-Тенки Меки Силиконски

DEN 1840.80

Од стока
Во магацинот

Ние ќе го реши проблемот за вас во рок од 24 часа. [телефон заштитна маска + калено стакло со заштитен филм : ] ➡.Отпорни на нечистотија, гребнатини и вода. [Најдобро може да се користи] : На заштитна маска за Oukitel K9 Про е лесна и едноставна.Обезбедува сеопфатна заштита за мобилни телефони од гребнатини предизвикана од високо влијание капки.И лесно да се чисти.Нема потреба да се отстрани школка.Со shockproof ефект.Површинска цврстина е 9 H, која може да се спречи гребнатини, судири, гребнатини, и други знаци на нормално абење.Пакување Информации : 1 BUC Црна TPU случај 3 ЕЕЗ Екран Заштитник 3 ЕЕЗ Професионално Чистење Комплет Квалитет на услуга : За квалитетот на производот прашања, ние нудиме 30-дневно бесплатно наплата/размена на услуга.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил.Дршката е меки и тенки. [Калено стакло филмот] : Погоден за Oukitel K9 Про. [Најдобра Услуга] : За квалитетот на производот прашања, ние обезбедуваме бесплатно вратите / размена на услуги за 30 дена.Мекото TPU силикони мобилен телефон случај и 9 H цврстина калено стакло филм направен од високо-квалитетни материјали.Мекото TPU материјал може подобро да ја заштитите вашиот телефон од дневните удари, гребнатини, пукнатини и капки.Лесно да се инсталира и да се отстрани во секое време.Користете една страна да се направи себе си удобно, а телефонот ќе не случајно падне.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1730.40

Ние се фокусира на дизајн и функционалност [Супер Симпатична Дизајн] На течност прилагодени торба е диз

DEN 117.36

Specailly дизајниран за вашиот Самсунг Galaxy S21 Ултра.Оваа заштитна случај е направен на квалитетот TPU и PC мате�

DEN 2287.20

Компатибилен со Samsung Galaxy S21 Ултра 6.8".Двоен слој за дизајн, двоен слој за заштита, прави на транспарентен PC

DEN 86.88

Практична & Стилски.Овозможува пристап до сите копчиња и пристаништа.Се изгради од високо квалитетен ма

DEN 508.80

Дебелината е 0 4️⃣[Тенок и Лесен] : Погоден за Vivo X51 5 G, мобилен телефон случај + калено стакло филм, ултрат�

DEN 588.00

Ултра Тенок, Висок Квалитет Чувствува Крпа Антиотпечатоци Заштита Поклопецот е специјално дизајниран �

DEN 306.72

Мека TPU Браник Тешко PC Задниот Поклопец Магнетни Потпирачот Воена Одделение Заштитна Телефон Случај е с

DEN 1831.20

[Компатибилен] : за Xiaomi 12 телефонот случај е целосно компатибилен ➤ Со добра услуга став како оперативе�

DEN 432.00

Прецизно Одговара : Овој случај покрие совршено одговара на вашиот паметен телефон и го намалува триење

DEN 1908.00

✿[Компатибилен со] : One PlNord N100 6.52" ✿[Карактеристики на производот] : Висок квалитет TPU меки силиконски стр�

DEN 185.76

Лесно да се инсталира и да се отстрани во секое време.73 инчен), Јасно меки силиконски школка за заштита (с

DEN 557.76

Производителот гаранција може да не се применува 360° заштита : Овој случај гарантира оптимална заштита �

DEN 318.24

【Двојна Заштита】 Уникатен работ TPU е во комбинација со вграден КОМПЈУТЕР за да го заштитите вашиот тел�

DEN 712.80

Ултратенок мека TPU браник карбонски влакна телефон случај е специјално дизајниран за Huawei Чест Игра 4 T Пр

DEN 481.92

✿[Компатибилен со] : Oppo Reno5 Про 5 G 6.55" ✿[Уникатен дизајн] : Мека и трајни TPU школка со модерен lychee кожа текст

DEN 180.48

Паричникот Картичка Телефонот Случај е специјално дизајниран за Nokia C01 Плус.Ве молиме потврдете го ваши�

DEN 296.16

Ултратенок дизајн може да им обезбеди на вашите за полнење за Motorola Мото G Моќ 2021 со ултрајасна визија и ч�

DEN 78.48

Практичен и стилски.Овозможува пристап до сите копчиња и пристаништа.Се изгради од високо квалитетен м�

DEN 297.60

Правење СУПЕР СИМПАТИЧНА ДИЗАЈН заедно.Само да не контактирате за решение.Камерата исечок дуе 1mm, па тоа

DEN 492.00

Специјално дизајниран за Xiaomi Mi 10 5 G.Мека TPU работ ефикасно шок апсорпција,ги ублажува влијание и антинам�

DEN 358.56

Дизајнер Случај за HTC One М9 е направен за конечна одговара за максимална заштита.Тенок заштитен случај е �

DEN 311.52

Наменска мобилен телефон случај е погоден за i Phone 12 Направени на луксузни имитација на кожа и TPU материј�

DEN 557.52

Дизајниран во меки силиконски нова технологија стабилна и ултраотпорни, за вашиот BQ5011 G Фокс приказ, агл

DEN 557.76

P R O T E C T I O N 360° за полнење за Motorola Мото игра г7 : Овој случај гарантира оптимална заштита на сите контури и

DEN 434.40

【Целосна заштита : 】 На KJYF Стакло Екран Заштитник целосно ги покрива Sony Xperia 5 II најновите екранот, Малку