.

.

Со попуст
ANYUFEI Мултифункционален Дрво Машини acce Брзо Сечење Дрво, Резба Агол Длето Плоштадот Зглоб Вдлабнатини Mortising Десен Агол Резба Длето за Машини Алатка (Големина : Бела)

ANYUFEI Мултифункционален Дрво Машини acce Брзо Сечење Дрво, Резба Агол Длето Плоштадот Зглоб Вдлабнатини Mortising

DEN 1567.20

Од стока
Во магацинот

Висок квалитет на дрво машини додатоци.Материјал : легиран челик.Примена : дрво.Големина : 80 * 30 * 30мм/3.15*1.18*1.18".Заклучување слот за зглоб агли и дрвени производи. 1. Плоштад Агол длето, пролет тип алуминиум Агол менгеме.2. Висока прецизност длето, автоматско усогласување, за да се постигне најдобар точност.3. Заклучување слот за зглоб агли и дрвени производи.4. Остар нож, висока цврстина, мазна сечење, трајни и долг животен век.Карактеристики : Материјал : алуминиум steel Application : woodworking Size : 80 * 30 * 30мм/3.15*1.18*1.18"Тежина : 145g Color : Бела/Сино/Црна/Gold1 X Агол Chisel Only над пакет содржина, други производи не се includednote : 1. Ве молиме овозможи 1-3мм грешки предизвикани од прирачник за мерење.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не ми пречи пред triggering2. Бојата може да покаже различни разлики, ве молиме да се разбере.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 325.20

Име на производ : Точка Длето;ударна дупка Тип : СДС Плус.Точка Големина : 5 x 3.5 mm / 0.2" x 0.14"(L*W);ударна дупка с

DEN 2805.12

Вклучени : 12 Компјутери на Трајни резби во Дрво Рака Длето Алатка Поставите Woodworkers Компонентите (Кос Дле

DEN 671.76

Шефилд, 3 дел, професионални дрво длето сет, вклучува големини : 1 / 2", 3 / 4" & 1".Многу издржливи производ.Прои

DEN 206.88

Мини сет од 6 резба chisels.Секој длето е околу 135mm долго, вклучувајќи дршката и сечилото 6 избрани ножеви со

DEN 2495.76

【Стоматолошки Правосмукалка】Отстранување дребулии / супер висока моќност / strong вшмукување 【Конциз

DEN 616.80

Тип : Резба Длето.DIY Материјали : Дрво.Сечилото Материјал : Висок Јаглероден Челик.Употреба : Дрво.is_customized

DEN 335.76

Производот Содржи : 1x Дрво Mortiser Вежба Малку.Тоа може да се користи со mortise и tenon машина за да постигнете дв

DEN 275.76

ХРОМ VANADIUM ЛЕГИРАН ЧЕЛИК : телото на длето е направен од хром vanadium легиран челик, кој е издржлив и лесен за

DEN 396.00

Материјал : Метал, Пластика; вкупна Должина : 26.5 cm / 10.4".Пакет Содржина : 1 x Столарија Длето; Име на Производ

DEN 708.00

Bevel остро машина.Удобна перницазафат се справи.Се снабдува со машина гарда.Најчесто се користи за резба

DEN 695.76

7 mm), 5 / 8"(16mm).4 милиметри), 5 / 16"(8мм), 7 / 16"(11mm), 1 / 2"(12.Овие долго плоштадот вежба битови во собата може да ги зад

DEN 784.80

Разни Големини : Постојат 4pcs вежба длето во различни големини, вклучувајќи ги и рамен, точка, жлеб, на сос

DEN 298.08

Оваа ситецел, beveledge длето има голем штрајк капа и сплитдоказ се справи со withstands повторувачки чекан штрај

DEN 1387.20

Совет Големина : 12.5 mm / 1 / 2";Справи се со Големина : 130 36mm x / 5.1" x 1.4" (L*Макс.D).Име На Производ : Дрво Длето;Глав

DEN 843.60

Идеален за претворање на монистра и заливите, овој сестран длето може да се изврши како scraper, кос, и жлеб.

DEN 268.56

Се користи за сечење работното парче во дрво струг 100% сосема нов и висок квалитет.Одлична замена на скрш

DEN 1104.96

Исклучителен квалитет алатка од Круната Рака Алатки Ltd, Шефилд, Англија.Наострен Работ трае 6 пати повеќ

DEN 167.76

На зборуваше избричат е да се авион сложени површини и неправилни модели на вашиот дрво занает како што

DEN 407.76

Посветеност за постојано обезбедување на највисок квалитет.Решенија за производителите, fabricators, екрано

DEN 282.96

Сечилото на длето е направен од хром vanadium од легиран челик, што е исклучително издржлив.Со дрвена рачка,

DEN 2133.60

1 Направени на CRV(HRC62), фалсификувани како целина, површина полирање, edge закорави, наострен, остар и издржл

DEN 1561.20

Еден (Φ6.5) : машина бар 140 MM, дрвена рачка 255 MM.б(Φ8.0) : машина бар 150 MM, дрвена рачка 255 MM.c(Φ11) : машина бар 170 MM, д

DEN 282.96

6 во Спецификации : 1 Groover со 3 резервни ножеви Пакет Листа : 1 x Groover 3 x Резервни Ножот Усвојување на возбудл

DEN 2428.08

Полукружни длето е дизајниран со криви форма за подобро чип отстранување перформанси.Сечење на работ е

DEN 1799.76

Премиум Метал Глава : метал главата е изградена со добар квалитет метал, ќе најдете дека ова е една од на

DEN 1156.56

HRC5862 Висока Цврстина : Кован од добар квалитет high speed челик со висока цврстина на HRC5862 степени и носат resista

DEN 839.76

8 cm) висина и .ДРВЕНИ РАЧКИ ЗА УДОБНОСТ И КОНТРОЛА : во Овој нерешено нож дрво алатка е изграден за сила, ко

DEN 3272.64

Електронски појачани легура хромvanadium челик сечилото.Европската тврдо octagonal плоштадот танг се справи...