.

.

Со попуст
YAGEO 1.96 к Ohm ±1% 62.5 mW Моќност По Елемент Изолиран 4 Отпорник Мрежа/Низата ±200ppm/°C 0804, Конкавна, Долго Страна Терминали (Пакување од 10000)

YAGEO 1.96 к Ohm ±1% 62.5 mW Моќност По Елемент Изолиран 4 Отпорник Мрежа/Низата ±200ppm/°C 0804, Конкавна,

DEN 2316.00

Од стока
Во магацинот

Категорија : - Отпорници, Отпорник Мрежи, Низи.Mfr : - YAGEO.Серија : - TC124. Пакет : - Лента и Ролна (TR).Дел Статус : - Активен. 1.96 к Ohm ±1% 62.5 m W Моќност По Елемент Изолиран 4 Отпорник Мрежа/Низата ±200ppm/°C 0804, Конкавна, Долго Страна Terminals Product Спецификација : Категорија : - Отпорници, Отпорник Мрежи, Arrays Mfr : - YAGEOSeries : - TC124 Package : - Лента и Ролна (TR)Дел Статус : - Active Circuit Тип : - Изолирани- : - 1.96 k Tolerance : - ±1%Број на Отпорници : - 4 Resistor Појавување Сооднос : - -Отпорник-Ratio-Лебдат : - -Број на Копчиња : - 8 Power По Елемент : - 62.5 m WTemperature Коефициент : - ±200ppm/°COperating Температура : - -55°C ~ 125°CApplications : - DDRAM, SDRAMMounting Тип : - Површина Mount Package / Случај : - 0804, Конкавна, Долго Страна Terminals Supplier Уред Пакет : - -Size / Димензија : - 0.079" L x 0.039" W (2.00 mm x 1.00 mm)Висина - Седиште (Макс) : - 0.020" (0.50 mm)10,000 : - $0.02974.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 959.52

8") (2020) Тенки, Лесни и Тешки : Вашиот Punk Case Екстремен случај ќе го заштити вашиот LG Stylo 6 против гледа и непр

DEN 830.64

Употреба во дом, канцеларија или гаража.Уникатен дизајн обезбедува многу складирање подолу кантите.Лес

DEN 1351.20

★ Идеален за косата ★ Метал pin, мазна рачка, удобен зафат ★ Тоа ќе не нула скалпот или оштетување на коса

DEN 359.76

Големина : 19 cm x 10.5 см (7 инчен x 4 инчен).Класификација : Маска.Функција : ги Штити вашата уста и лице од праш

DEN 959.76

Лесни (1 мл) коскената спроводливост слушалки дека остатокот околу вашето уво и производство на музика о

DEN 1562.40

100 PCS СТАНДАРД ЕКОПРИЈАТЕЛСКИ БЕБЕ СИНИ 5 X7 ПЛИКОВИ.На коверти се точно измерени 5 1 / 4 x 7 1 / 4 инчи.Совршен з

DEN 1068.00

УДОБНОСТ И КОНТРОЛА : Мултизоната биматеријал костец.ИНДУКЦИЈА ПОЈАЧАНИ : Сечење на рабови остане поост

DEN 479.76

Секоја рака 50 cm долги, 2.5 см ширина.Лесен за користење и работа со која било големина нога торба.Целосно п

DEN 7483.92

Силна носивоста, Храбар дебели заграда, посилни товарот, подобар квалитет, постабилна полица и обезбеду

DEN 1130.40

Држете го телефонот цврсто, Лесно Притиснете опфатени копчиња, сите пристаништа и контроли.Дебели, Тенк

DEN 12438.24

51 во)Висина : 51mm (2.95 lb)Карактеристики : 1.Одличен помошник за riggers, fabricators, заварувачи, и автомобилската тел

DEN 2265.60

Димензии : H 3.5" W 2".Pewter Позлатен Светлина Антички Сребрен.Направен во САД.Овие мал kiddush чаши се одличен изб

DEN 1918.80

ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : за Разлика од Поевтини Отстранлив Ѕид Decal Налепници РЕАЛЕН ИЗГЛЕД : Печатени со Нај

DEN 8616.24

Три бои од мека природна светлина го осветлуваат вашата убавина во различни прилики.Телефонот се стега

DEN 623.76

Изградена во САД 3мм единствено еднострана Алуминиум.Избледи и абразија отпорни на УВ мастило.Печатени