.

.

Со попуст
DYMH Среќен Божиќ Туш Завеса, Бело Злато Сребро Топки Снегулки и Плетени од Волна Среќна Нова Година, Ткаенина Бања Оркестарот, Бања Завеси Додатоци со 12Hooks, 69X70IN (69X70)

DYMH Среќен Божиќ Туш Завеса, Бело Злато Сребро Топки Снегулки и Плетени од Волна Среќна Нова Година, Ткаенина

DEN 479.76

Од стока
Во магацинот

ГОЛЕМИНА69 WX70 H (инчи) бања завеса, погоден за повеќето кади, Не лагер е потребно, се вклучени 12 пластични куки.МАТЕРИЈАЛМека Домот Полиестер Ткаенини Бања Завеса.МОДЕЛОТ3 D дигитално печатење,заличи вашето купатило, боја е згодна и не избледени.ГРИЖАмашина перат,Лесен за чистење, висат сува.КОРИСТИбања завеси, исто така може да се користи како позадини, позадина крпа, Прозорец завеси, tablecloths, платно, плакари прашина маска, Ѕид tapestry, Кујната или спалната соба завеса, Плажа Ќебе ,облекување соба.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1080.00

Содржи : 100% Полиестер туш завеси 12 со метални куки и да Не се Лизга Килими.Домот туш завеса : многу Убава,

DEN 383.76

Направен од висок квалитет на полиестер материјали, мазна на допир.ПВЦ СЛОБОДНИ.Пакетот вклучува 1 туш п

DEN 395.76

Добредојдовте на нашиот магазин, нашата продавница е многу туш завеси за вас за да изберете од.Може само

DEN 623.76

Оваа туш завеса е стилски и мека, која ќе ве натера да се чувствуваат удобно кога се користи бањата НАШАТ

DEN 955.20

Полиестер 100% полиестер,Водоотпорен, Големина : 72x78 Inch.Од една страна печатење.НЕ кајгана или собори сув

DEN 451.44

100% OEKOTEX ПАМУК : Ова ткаени туш завеса се направени од издржлив, висококвалитетни OekoTex памук.OekoTex памук обе

DEN 350.88

Содржи : 100% Полиестер туш завеси 12 со метални куки и да Не се Лизга Килими.Домот туш завеса : многу Убава,

DEN 1399.20

[МАТЕРИЈАЛ] Овој када завеса се направени од полиестер ткаенини, што се водоотпорни, лесно се грижи и из

DEN 271.92

Тоа Е Направен Од ВисокоКвалитет Водоотпорен Полиестер Ткаенини, Со Добра Пропустливост На Воздух И Ме

DEN 383.76

100% Полиестер 【Материјал и Големина】 : Полиестер, водоотпорен материјал, 72 инчи долго x 39 инчи широка.Каб

DEN 431.76

❤ГОЛЕМИНА71 71 x Инч 1Туш Завеса задоволство.Уникатен Дизајн на 3d дигитален принт океанот view Made од 100% поли

DEN 768.00

ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА : Ако не сте целосно задоволни со нашите висококвалитетни, официјално лиценциран

DEN 431.76

ФУНКЦИЈА : Ова туш завеса ќе комплимент било бања, исто така, може да се користат во дом, стан, condo, хотел, ca

DEN 350.88

Ние само го продаде туш завеса, другите се props2 【Апликација】 : Туш завеса е погодна за туш и када...

DEN 575.76

Оваа прекрасна туш завеса е модерен и стилски на подобрување на сите видови на бања décor.Оваа туш завеса

DEN 445.68

Солза отпорен и издржлив.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Присутни : На ткаенина туш завеса обезбедува

DEN 311.76

100% Полиестер.Увезени.Печатени полиестер платно е посебен ткаени, текстура со slubs.Светилки може да се доб

DEN 417.12

100% Полиестер.Увезени.ТКАЕНИНА ТУШ ЗАВЕСА – 100% полиестер платно завеса суши брзо; Употреба на лагер е пр

DEN 403.20

Се обрне внимание на детали : метал buttonhole дизајн им овозможува на туш завеса кука да се влечат по волја д

DEN 1511.76

100% Полиестер.Дадете вашата бања преуредување на оваа единствена туш завеса.Убава рачно изработени лако

DEN 2292.00

Содржи само на овој производ и не се некои украсни предмети поврзани со фотографии.Лесно да се Откажам :

DEN 431.76

100% Полиестер 100% Полиестер,72inchx 78inch "Опис : Marterial : 100% Полиестер Функција : спречување на водата истури туш

DEN 1876.80

100% Памук.Туш завеса со valance.Егзекутирани во 100% памук патка ткаенина обоена во нијанси на сино.На valance има

DEN 527.76

Погоден за стандард кади и бања туш areas Features : Лесно за чистење, лесно да го инсталирате, лесно да се грижи

DEN 294.96

Полиестер.Туш завеса со суптилна colorations со акварел ефекти отпечатена на текстура slub ткаат ткаенина...

DEN 191.28

100% Полиестер.Увезени.Ленстил ткаени туш завеса.Лен текстура создава разбраното, полиран изглед во ваша

DEN 383.76

Погоден за повеќето бања со када.Опремени со Cоблик завеса куки и има 12 дупки кои прстени прикачите.Живо

DEN 1634.40

[Материјал Опис] висококвалитетен полиестер влакна (полиестер) 100% [Производ Перформанси] Добра ssag, не е

DEN 1552.80

Секоја облека е рачно изработени највисоките стандарди за квалитет користење на премиум полиестер сме

DEN 719.76

100% Памук.Увезени.Туш Завеси.Бања Оркестарот Од Печ Магија во Applique.Машина перат.Линија или Стан сува само