.

.

Со попуст
Деца Бебе Ручек-Кутија за Дневните, Бенто Контејнери за Деца, Снек Сад со Капаци, Бенто-Кутии за Дете Ручеци Закуски, Дел Сад, Години Жени, Момчиња, Девојки, Течење-до?

Деца Бебе Ручек-Кутија за Дневните, Бенто Контејнери за Деца, Снек Сад со Капаци, Бенто-Кутии за Дете Ручеци

DEN 551.76

Од стока
Во магацинот

*Гаранција за квалитет.5"/15 x 17 x 6 см.Се работи за бебе, доенче или дете дневните каде возрасен ќе го отвори контејнери.LEAKPROOF + ЛЕСНО ДА се НОСАТ оваа прекрасна нова ручек кутија за деца, години или возрасни е бенто стил со 3 одвоени мини сад прегради со силиконски печати во солидна надворешниот случај со snap-заклучување на капак. *Поддршка на корисниците од нашата Бостон-базирани тим. *Гаранција за квалитет.Материјал : ПП и silicone Dimensions : 6 x 6.МОДЕРНАТА + СТИЛСКИ во светлина cornflower сина оваа група може да им помогне на дел контрола со мерливи поделени прегради за лесен оброк првично на мали сендвичи, овошје, салата, колачиња, третира, итн. *Гаранција за квалитет.Голем контејнер има пареа се пропустливи ако ставање на топла храна внатре.Јачина на звук : Има 3 чаши/24 мл/ 720 ml (2 мали контејнери : 1/2 чаша/ 4. 1 голем сад : 2 чаши/14.ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ : *Автентични kinsho бенто сет со 3 поединечни контејнери, 3 капаци и надворешниот случај со snaptight капак.ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ : *Автентични kinsho бенто сет со 3 поединечни контејнери, 3 капаци и надворешниот случај со snaptight капак.Компактен и радост за носење, овој комплет е мила 'речиси плоштадот" големина.Се работи за девојки или момчиња, жени или мажи. *Гаранција за квалитет.ИЗМИЈТЕ СО РАКА / НЕМА машина за миење САДОВИ ве молам.БЕНТО РУЧЕК КУТИЈА СО ПОЕДИНЕЧНИ КОНТЕЈНЕРИ И TRAYPerfect за ручек + грицки за децата, години или возрасни!LEAKPROOF + ЛЕСНО ДА се НОСАТ оваа прекрасна ручек кутија за деца, години или возрасни е бенто стил со 3 одвоени мини сад прегради со силиконски печати во солидна надворешниот случај со snap-заклучување на капак.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1159.20

Главната суровина од овој производ е житни слама.По добивањето на производ, тоа ќе имаат мирис на пчениц

DEN 647.76

Сите во еден оддел дизајн може ефикасно да се спречи храна од мешање заедно,одделување на зеленчук,овош

DEN 1953.60

【ТЕЧЕЊЕ ДОКАЗ И ИЗДРЖЛИВИ】 : Пластични случај, од нерѓосувачки челик се изработени од екопријателски м

DEN 383.76

Безбедност.Антикапка Дизајн.Бенто кутија за деца*1 ❤ [ 100% Течењедоказ Бенто Кутија ] Нови надградени суп

DEN 2059.20

Храна одделение пластика, висок квалитет, од нерѓосувачки челик, Не BPA, нетоксични Водоотпорен печат Дос

DEN 647.76

Сите во еден оддел дизајн може ефикасно да се спречи храна од мешање заедно,одделување на зеленчук,овош

DEN 647.76

Исхрана Баланс : Прилагодено бенто ручек кутија е погодна да се стави закуски,тестенини,пилешко,салата,

DEN 335.76

ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : ВЕ МОЛИМЕ ОДВОЈТЕ КАПАК ИСКЛУЧУВА КОГА СЕ КОРИСТИ ВО МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА, К

DEN 503.76

7 ВИНОЖИТО БОИ 7 Пакет Бенто Ручек Кутија со различни бои капаци.ГОЛЕМИНА Секој 26 унца со 3 прегради.Еден

DEN 719.76

на бенто кутија има сите вашата светлина оброци и ужинки без било каков ризик за здравјето.Heallty Пченица

DEN 396.00

Гума појас Rayon полиестер гума состав.Материјал информации : Бенто кутија тело полипропилен (max темп.Onigiri

DEN 1413.60

2 ПЛАСТОВИДНО КОНТЕЈНЕРИ : Топ сад карактеристики 2 прегради дека секој задржете 3 / 4 шолји храна, додека

DEN 645.60

Материјал структура : Пченица влакна+PP (двојноlayer дизајн+лажица+вилушка).Производ перформанси : Нашата б

DEN 1207.20

Големината на ручек кутија е (7.На бенто кутија доаѓа во бела и сина боја, која е многу убава.На бенто кути

DEN 1631.04

Направен во Јапонија.Внатрешниот капак вклучени.Оваа бенто кутија карактеристики едноставен, но симпа

DEN 599.76

ТРАДИЦИОНАЛНИТЕ Јапонски Бенто Кутија!Класичен црвен и црн дизајн за да направи да се чувствувате како

DEN 263.76

Мерки на претпазливост : ве Молам, разберете дека производот може да има мала боја разликата се должи на

DEN 588.00

Приоритетни материјал : Нашата бенто кутија е направен од PP материјал, издржлив.Перат и еднократно.Двое

DEN 790.56

Оваа бенто кутија може да се користи, запечатени и ќе не дамка, за да се спречи било мирис во вашата торба

DEN 335.76

Ова ќе биде најдобар бенто кутии контејнер за пакување на здрава храна, да се оди.Па НЕ ја Пропуштајте ов

DEN 335.04

ШИК ДИЗАЈН : Дизајниран со сите возрасти на ум, овој елегантен ручек кутија карактеристики на contoured надв

DEN 647.76

Сите во еден оддел дизајн може ефикасно да се спречи храна од мешање заедно,одделување на зеленчук,овош

DEN 647.76

Голем Капацитет : Нашата симпатична едно парче бенто ручек кутија со 2 пластовидно контејнери и лажица,с

DEN 645.60

Материјал структура : Пченица влакна+PP (двојноlayer дизајн+лажица+вилушка).Производ перформанси : Нашата б

DEN 623.76

Оваа складирање начин е многу лесен и хигиенски.Квалитет : Ние сме многу убедени во нашата бенто кутија