.

.

Со попуст
Основачите Клуб Голф Патна Торба Патување Покрие Багаж за Голф Клубови со Поместена Клуб Заштита и Отстранлив Панел за Везови

Основачите Клуб Голф Патна Торба Патување Покрие Багаж за Голф Клубови со Поместена Клуб Заштита и Отстранлив

DEN 2272.80

Од стока
Во магацинот

Во случај дека вашата торба станува оштетени за време на гаранцискиот период, ќе ви прати бренд-нови замена торба без трошоци за вас.Поместена тешки-должност "го зграби-и-оди" рачка; Дополнителни двојна центар рачка за полесно утовар и истовар.Голем Внатрешно Скејт лесно се тркалаат тркала и лагери за непречено возење; Делукс пропадна отпорни ABS база.Основачи на Клубот е горд да ве запознаеме со нашата Поместена Мека Лушпа Патување Капак, на најновите прилог на нашите успешни Голф Торба постава.Торба accommodates количка кеси до 10 инчи во дијаметар, како и голф клубови до 50 инчи во должина.Само стигнеме до нашата служба за корисници тим и ние ќе се погрижи за останатото.Лесен за транспорт, со трајни мазна возен внатрешно скејт тркала.Оваа торба доаѓа со кавга слободен 1-година замена гаранција.Се вклопува Количка Кеси до 10" во дијаметар и голф клубови до 50" во должина.Издржливи внатрешно тркала и 2 земи рачки направи добивање на вашата торба надвор од вашиот автомобил, низ паркингот, и во пријавување на аеродром стрес слободни.Карактеристики Трајни пропадна отпорни база, која обезбедува здрав темел. 1 Година Целосна Замена Гаранција.Надворешни чевли додаток џеб и две над големина внатрешни работи мрежа додаток/облека џебови со тешки, lockable патентите (TSA заклучување не е вклучен).Торба, исто така, има бизнис картичка во држачот.

Детални спецификации

Додатоци на производи