.

.

Со попуст
jinyiSHOP Кристална Топка Стакло Областа Модерна Мермер Кристална Топка Десктоп Декорација Светлина Луксузни Легура Хотел Дневна Соба ТВ Кабинет Тремот Студија Дома ?

jinyiSHOP Кристална Топка Стакло Областа Модерна Мермер Кристална Топка Десктоп Декорација Светлина Луксузни

DEN 840.00

Од стока
Во магацинот

Исклучителна форма, комбинација од мермер и метал е повеќе high-end. Рачно мерење на големината, може да има некои мали грешки, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.Модерната светлина луксузни кристална топка украси се полни со уметнички вкус. Поради разликата на светлината и снимање агол, не може да биде благо, хроматските аберации, ве молиме да се разбере.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 239.76

✔DIY ДОБАВУВАЧИ : Нашата Плетен Ратан Топки имаме 2 различни бои, совршени за DIY занает проекти ✔ШИРОК АПЛ

DEN 1123.20

✔★Материјал : алуминиум, боја : бела ✔★содржина : 1 скулптура ✔★Објект големина : 38 х 38 х 3.99 cm...

DEN 415.20

90 инчи, C20cm / 7 Горенаведените податоци за повикување само, големината е рачно мери, грешка е 13 cm, ве молим

DEN 9505.68

На кристална топка е навистина осветена, а топката е одговорно, фенг шуи богатства, и среќен градот куќи.

DEN 455.76

Да ги користите овие украсни топки во јасна вазна со светла за единствен централен Одлична за употреба

DEN 657.60

Неверојатни Јапонски Рибарски плови реплика рака разнесени стакло со автентичен пребивање.Јапонски ст

DEN 215.76

Рачно Изработени Ратан Плетен Топката Декорација Украси.97 inch Package Вклучува : 12 Парчиња Ратан Плетен Топк

DEN 263.76

ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ : 24 PCS Плетен Ратан Топки, 6 x сина, 6 x темно сина, 6 x бели, 6 x offбела, секоја топка е со дијам

DEN 575.76

1 Пакетот содржи : 9 парчиња избрани украсни топки на природни ткаени ратан, 9 парчиња памук bolls(не вклучув

DEN 441.60

1 На кристална топка е навистина осветена, а топката е одговорно, фенг шуи богатства, и среќен градот куќ�

DEN 984.00

Тоа може да ја подобри меморијата, промовирање на размислување, развивање на мозокот, да се подобри сеоп