.

.

Со попуст
CHIMEI 10PCS за Еднократна употреба Силикони Eyelash Маскара Прачки Четки Козметички Eyelash Продолжување Applicators Професионална Шминка Алатка Поставите портокал

CHIMEI 10PCS за Еднократна употреба Силикони Eyelash Маскара Прачки Четки Козметички Eyelash Продолжување Applicators

DEN 1812.00

Од стока
Во магацинот

Расположливиот Eyelash Маскара Четки Прачки Апликатори Шминка Колекции,Направени од Силика Гел,Мека и свиленкаста на допир.Големина : 10 CM Lenghth, Коса Должина : 2.5 CM.Совршен за виткање и подигнување на трепките за да се постигне заводлива, драматичен изглед, тие исто така може да се користи за одделни трепките пред и по маскара апликација, како и за веѓи' чешлање.маскара апликација, како и за веѓи' чешлање.Лесна апликација,создава бујна-во потрага трепките без clumping.Противалергиски, погоден за сите типови на кожа , и погодни за лица, перформанси, секојдневно ни се и така натаму.Лесно да се чисти и шминка рамномерно , Санитарни и хигиенски апликација.Топката совет го прави полесно да стигнат до долниот трепките и внатрешните агли на окото.Толпата : Female Used Со : Трепките,Eyebrow Size : Раководител должина од 2,5 см,Целата должина 10.5 cm Item Тип : Шминка Brush Material : Silicone Can се користи како eyelash четка,веѓа четка, исто така може да се користи.Четка глава може да се bended малку како што треба.Лесен за употреба и удобен за носење. 6 боја за вас да се избере.Пакетот вклучува : 10pcs Четка.

Детални спецификации

Додатоци на производи