.

.

Со попуст
Boeray М8 Пад на Т Нут со Пролетта Лист за Алуминиумски Истиснување со Профил 3030 4040 4545 Серија на 30 години 40ти 50pcs

Boeray М8 Пад на Т Нут со Пролетта Лист за Алуминиумски Истиснување со Профил 3030 4040 4545 Серија на 30 години

DEN 496.80

Од стока
Во магацинот

Т Sping нут со лист.Се користи за : алуминиумски профил 3030/4040/4545 серија.Пакет количина : 50pcs.materai : јаглероден челик со цинк плоча.Оваа орев може да биде вметната во т слот од страна лесно.Материјал : јаглероден Челик;Површинска обработка : Никел Плоча или Цинк Плоча; Големина на : 20*12.5*6.8 mm(L*W*H); Тема : M4/М5/M6/М8; се Користи за : Алуминиумски Профил 3030 и 4040 Серија, Слот 8mm;.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1195.20

✅【ДИМЕНЗИЈА】 Навој Големина : M3; вкупна должина : 10мм / 0.39 "; вкупна Ширина : 5mm / 0.20 " ✅【МАТЕРИЈАЛ】 Направ

DEN 273.84

Употребата на тврди и меки дрва за да се остави рамна површина.Супериорен отпорност на корозија.Цинк по�

DEN 225.36

Направен од висок квалитет на јаглероден челик, овие ореви имаат висока цврстина и долг животен век, Пов

DEN 239.76

【База на информации】Навој Дијаметар : M6 / 0.24 инчен; Висина : 8mm / 0.32 инчен; Вкупно Дијаметар : 16mm / 0.63 инч 【В

DEN 3930.00

МАТЕРИЈАЛ : Челик.БРЕНД : J W Winco.НУТ ШИРИНА : 1 / 2".БОЈА : Сребро.НУТ ВИСИНА : 5 / 16".GN 506 Тслот ореви може да биде

DEN 248.40

5 / 16"18 X 1 / 2".Ореви, ТЈатчесто Овошје, 4 Prongs.stainless_steel_188 5 / 16"18 X 1 / 2", Внатрешно Навој сврзувачки елементи, Орев

DEN 1684.80

ЗАБЕЛЕШКА ве Молиме проверете објект Големина, Количина, Боја carefuly пред да нарачате.Големина : M20...

DEN 840.00

Висока точност заклучување орев со вграденво месинг подлога, без оштетување на забите.Боја : сребро.мат�

DEN 9468.96

SAE 1050 или повисоко јаглероден челик, со исклучок на дел# C105 SS4404, кој е направен од нерѓосувачки челик.Него

DEN 239.76

1515 Серија Алуминиумски Профил ТОреви широко се користат за градење на индустриски алуминиумска рамка с

DEN 1867.20

Торев, Т орев, или tee нут (исто така познат како на слепи, орев, кој сепак може да се однесува и на занитвам

DEN 275.76

Изработена од јаглероден челик,имаат висока цврстина, површината е Никел позлатен или Цинк позлатен за

DEN 2073.60

Големина : 19.Висок квалитет на дизајнот : M6 Тореви за 40 серија алуминиумски истиснување профили, главно с

DEN 1380.00

Волумен Цена Крши Достапни Контактирајте Со Нас #1024 X 1 / 4" 4 Prong.Челик ; Цинк Позлатен ; #1024 X 1 / 4"; ТОреви 4 Pron

DEN 837.60

ТПЛОДОВИ СЕ НА ПРЕСВО ТИП НА НАВОЈ INSERT EASLY ИНСТАЛИРАН СО ЧЕКАН.СЕ КОРИСТИ СО МЕКИ МАТЕРИЈАЛИ КАКО ШТО СЕ

DEN 226.08

Водител на fastener вклучува СВ 1032 економија slideво торев, на cam, и СВ 1032 socket head кап завртки.За употреба со наши�

DEN 215.76

Направени од висококвалитет на јаглероден челик, овие ореви имаат висока цврстина, долг животен век, ни�

DEN 12710.88

1 / 4"20 X 1 / 2".Ореви, ТЈатчесто Овошје, 4 Prongs.stainless_steel_188 1 / 4"20 X 1 / 2", Внатрешно Навој сврзувачки елементи, Ореви

DEN 948.00

【50 PCS ОРЕВ】Постојат вкупно 50pcs орев дека можете да го користите за многу проекти 【ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ�

DEN 458.16

ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ : Овие Тслот ореви се од висок квалитет на јаглероден челик материјал, јаглероден чели�

DEN 1118.16

Изработена од јаглероден челик материјал, таа има висока цврстина и може да постигне различни извртува�

DEN 167.76

Исклучителна изведба, добра прилагодливост, може да ви обезбеди со добра користење ефект.Се користи за �

DEN 544.80

Направен од висок квалитет на јаглероден челик, овие ореви имаат висока цврстина и долг животен век.Пов�

DEN 3434.88

#832 X 1 / 4".Ореви, ТЈатчесто Овошје, 4 Prongs.stainless_steel_188 #832 X 1 / 4", Внатрешно Навој сврзувачки елементи, Ореви, ТОр

DEN 323.76

【ДИМЕНЗИИ】 : ID : 6mm / OD : 7.5 mm, Вкупната големина : 17 x 10мм (W * H) 【МАТЕРИЈАЛ】 : Цинк Позлатен, Трајни и Rustproof, О

DEN 263.76

Навој Дијаметар : M6; Вкупната Големина : 19 х 8 х 8мм / 0.75" x 0.31" x 0.31"(L*W*H).Материјал : Метал; Боја : Сребро На Ѕвон

DEN 851.52

Широк спектар на орев методи, силна отпорност на абење, висока цврстина ниво.Широк спектар на апликации