.

.

Со попуст
StorageMax Магнетни Молив Носителот и Шкафче Организатор, Жица Mesh Складирање Кошница за Фрижидер, Табла или Канцеларија Кабинет. Екстра Јаки Магнети. Канцелариски Приб?

StorageMax Магнетни Молив Носителот и Шкафче Организатор, Жица Mesh Складирање Кошница за Фрижидер, Табла или

DEN 239.28

Од стока
Во магацинот

2 големи прегради за складирање и организација на пенкала, моливи и повеќе.Вкупната големина 7.25" x 5" x 3.5".Направени од издржлив жица mesh метал и изграден за да трае. 6 екстра силна и добро позиционирани магнети се држиме за метални површини и да се обезбеди стабилност кога е во употреба.Се користи за различни апликации вклучително и на заводот за инфомација и кабинети, whiteboards, фрижидери и училиште гардероби.Storage Max обезбедува доживотна гаранција од дефекти во материјалот и изработката.Организирање на вашиот пенкала, моливи, фломастери и други предмети.Силна и добро позиционирани магнети за да се спречи лизгање и лизгање кога е во употреба.Атрактивни и здрав дизајн направени од издржлив жица mesh материјал.Дизајниран за употреба на whiteboards, фрижидери, канцеларија кабинети, гардероби и повеќе.Storage Max потерници против дефекти во материјалот и изработката.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 959.76 -120 %

Лесни (1 мл) коскената спроводливост слушалки дека остатокот околу вашето уво и производство на музика о

DEN 2316.00 -120 %

Категорија : Отпорници, Отпорник Мрежи, Низи.Mfr : YAGEO.Серија : TC124 Пакет : Лента и Ролна (TR).Дел Статус : Акт

DEN 477.36 -120 %

♡Се продаваат како Еден Панел : 1 панел52"W x 63"L цртан филм дрвја печатени завеса и 1 бонус појавување нереш

DEN 858.24 -120 %

Вклучува (2) возачи (1) од среден опсег, (1) putter и диск голф торбичката.Идеален за сите нивоа на вештини.Висо�

DEN 215.76 -120 %

Опис : Метал RY термички осигурач (термички отсечени, температура осигурач), кои користат топлинска чувст

DEN 2313.60 -120 %

МАТЕРИЈАЛ : Смола материјал.ГОЛЕМИНА : 9.6x10.8inch / 24.5x27.5cm.ЛЕСНО ЗА ЧУВАЊЕ : да се Чува Влезот или Биро Уреднат

DEN 359.76 -120 %

Големина : 19 cm x 10.5 см (7 инчен x 4 инчен).Класификација : Маска.Функција : ги Штити вашата уста и лице од праш�

DEN 576.00 -120 %

Стабилни перформанси, долг животен век.Со висока цврстина, не е лесно да се деформира.Дадени од страна н�

DEN 18311.76 -120 %

Пан Шест Лобус AB.Само Прислушување Завртки.Произведен да SAE J933 спецификации.Случај Појачани да Rockwell C45 м�

DEN 311.76 -120 %

[ОПТИМИЗИРАН ГОЛЕМИНА] Овој производ е дизајниран за секоја врата (особено дрвена врата), безбеден и тив�

DEN 887.52 -120 %

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Свитлива : Постои заградата во внатрешноста на

DEN 1077.84 -120 %

Секој панел има цврсто дрво рамка за да се задржи здрав.Музеј на квалитетот giclee на платно, е отпечатен од

DEN 527.76 -120 %

Овој широк turndown (150 : 1 turndown ratio) го прави возможно точно да се следат сите на вашите зони од мали drips (миниму

DEN 830.64 -120 %

Употреба во дом, канцеларија или гаража.Уникатен дизајн обезбедува многу складирање подолу кантите.Лес

DEN 5759.76 -120 %

Силен Мотор & Брзо Инфлација Надградба моќен мотор обезбедува за побрзо гуми инфлација, оди од станот д�

DEN 154.56 -120 %

Дијаметар : 5 / 16 инч.Должина : 1 инч.Материјал : Челик.Глава Стил : плоштад (сквер).Тема Тип : 18 (крупни).Дијам�

DEN 455.52 -120 %

Spiralite3000 Спирала Двојна Гром Менгеме.Се вклопува 2" Цревото ID.Кадмиум позлатен челик.Специјално дизајнир�

DEN 3978.24 -120 %

Мајки Професионални Инстант Detailer е силиконибесплатно, body shop безбедно, paintable производ кој обезбедува сиг

DEN 1475.76 -120 %

Врнежлив таванот дизајн : ефективни дожд,лесен за употреба,повеќе убави.Прашува : ➤не вклучува декорати

DEN 455.52 -120 %

Тие можат да се научат за возила,превозни средства и транспортен систем, вклучувајќи и работни места.Пр�

DEN 1351.20 -120 %

★ Идеален за косата ★ Метал pin, мазна рачка, удобен зафат ★ Тоа ќе не нула скалпот или оштетување на коса

DEN 808.56 -120 %

Поддржува True RMS и NCV за безбедно и точно мерење на напон, струја, отпорност и повеќе.Не се лизга мека гума �