.

.

Со попуст
Автоматско Bobbin Winder Електрични Bobbin Winder Автоматско Конец за Шиење на Машина Додаток за Гајтанот Тема Стојат

Автоматско Bobbin Winder Електрични Bobbin Winder Автоматско Конец за Шиење на Машина Додаток за Гајтанот Тема

DEN 1046.40

Од стока
Во магацинот

[Лесно да се Работи] - Работи на AC 110 V, старт/стоп копчето и светлосни индикатори го прави лесно да се работи, автоматски се исклучува кога bobbin е полна. Ве молиме љубезно ве молиме да направите белешка ако ви треба било приклучок адаптер.- Голем проект може да се заврши многу брзо.64 cm) центар дупка.- Произведени од индустриска сила делови, ќе трае долго време.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 2085.60

Меки силиконски bobbin носителот стеги се лесни за употреба и тие може да се одржи bobbins многу добро.Корисен

DEN 191.76

ГОЛЕМИНА Надворешниот дијаметар : 20mm / 0.79", внатрешен дијаметар : 7mm / 0.28", висина : 10мм / 0.40", тежина : окол�

DEN 95.76

Up Start Компоненти Замена Bobbin Случај за Пејач 421325001 Машина за Шиење.Лесно да се замени и употреба, направет�

DEN 367.20

Sewknowusa Replacemelt за Кутија Од 24 Bobbin Брат CS100 T,NX400,NX450,ЈП500,ЈП750 D,SE270 D #102261000 Sewknowusa Replacemelt за Кутија Од 24 Bobbin Брат CS1

DEN 660.00

Bobbins се компатибилни со ПЕЈАЧОТ пред оптоварување и врвот капкаво bobbin машини за шиење, заедно со Атлас, Б

DEN 756.00

Pfaff Машина за Шиење Bobbin Случај BOBBIN СЛУЧАЈ PFAFF 200 C (416148001) 416148001 Машина За Шиење Bobbin Случај.Работи Со : Pfaff 416148

DEN 95.76

Up Start Компоненти Замена Bobbin Случај за Пејач 1575 Машина за Шиење.Лесно да се замени и употреба, направете ј�

DEN 213.60

bobbin случај XC3153351 за babylock и брат.Компатибилен со Babylock Машина за Шиење Модели : BL200 A (Елизабета), БЛГ (Ellegante), B

DEN 182.16

Направен од висок квалитет на еколошки пластичен материјал, издржлив и не е лесно да се скрши.Лесно прав

DEN 719.76

На кривулестите прстен може да ви помогне лесно да се продавница, ликвидација прстен нема да биде наруш�

DEN 95.76

Up Start Компоненти Замена Bobbin Случај за Пејач 191 K13 Машина за Шиење.Лесно да се замени и употреба, направете

DEN 167.76

Up Start Компоненти Замена Bobbin Случај за Пејач 527 Машина за Шиење.Количина : 2 Лесно да се замени и употреба, н

DEN 1351.20

Ова е Нова Метал Класа 15 Bobbin Случај # JO1313 ZNBLJ.На bobbin случај е дел од машина за шиење дека bobbin е вметната во,

DEN 167.76

Up Start Компоненти Замена Bobbin Случај за Пејач 2724 Машина за Шиење.Количина : 3 Лесно да се замени и употреба, �

DEN 314.16

【мазна површина】површината на овие празни spools е изшкуркан,нема да го оштети вашиот жица 【recreateable】Недо

DEN 2037.60

Up Start Компоненти Замена Bobbin Случај за Пејач 3105 Машина за Шиење.Количина : 3 Лесно да се замени и употреба, �

DEN 674.40

Up Start Компоненти Замена Bobbin Случај за Пејач 7184 Машина за Шиење.Лесно да се замени и употреба, направете ј�

DEN 213.60

За Pfaff 12221 222 E 1229 800 1196 1475, 2170, 7570 807 875 Друг Дел Броеви 412748410, 820602096, 9100907661, 9100907671, 9100907681, 9100907691, 9100926691, 9100929805, 9106

DEN 1363.20

Ние акции многу typesofsewing машина bobbins и bobbin случаи.Голем Капацитет НеНазадLash NBL bobbin случај кој одговара на �

DEN 240.00

✔️Загарантирана да одговара за Juki Машина за Шиење Модели : HZL350 Z, HZL353 Z, HZL355 Z, HZL355 ZWА, HZL357 Z ✔️Загарантира�

DEN 167.76

Up Start Компоненти Замена Bobbin Случај за Пејач 9606 Машина за Шиење.Количина : 3 Лесно да се замени и употреба, �

DEN 1008.00

Prewound Везови Bobbins 100% Filiment Ppolyester.Портокал Зачин 60 WT 125 метри по bobbin.P830 Портокалова Зачин prewound bobbins, пластичн

DEN 167.76

Up Start Компоненти Замена Bobbin Случај за Пејач 5830 Машина за Шиење.Количина : 2 Лесно да се замени и употреба, �

DEN 766.80

Овој сет содржи 25 оригинални Janome црвено "J" bobbins.Доаѓа со пластични случај кој може да се сместат до 25 bobbins

DEN 95.76

Up Start Компоненти Замена Bobbin Случај за Пејач 177 Машина за Шиење.Лесно да се замени и употреба, направете ја

DEN 1565.28

ДУ1181 BOBBINS ЧЕЛИК 100 СЕКОЈ М ГОЛЕМИНА #40021610 Со WICKI.Ова е НОВА Кутија од 100 на Највисок Квалитет на ЦРНО, НЕДУП