.

.

Со попуст
Автоматско Bobbin Winder Електрични Bobbin Winder Автоматско Конец за Шиење на Машина Додаток за Гајтанот Тема Стојат

Автоматско Bobbin Winder Електрични Bobbin Winder Автоматско Конец за Шиење на Машина Додаток за Гајтанот Тема

DEN 1046.40

Од стока
Во магацинот

[Лесно да се Работи] - Работи на AC 110 V, старт/стоп копчето и светлосни индикатори го прави лесно да се работи, автоматски се исклучува кога bobbin е полна. Ве молиме љубезно ве молиме да направите белешка ако ви треба било приклучок адаптер.- Голем проект може да се заврши многу брзо.64 cm) центар дупка.- Произведени од индустриска сила делови, ќе трае долго време.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 693.60

10 Pcs Bobbins за Bernina 8 Серија Вклучува 820, 830, 880 Дел Број 0322955000 , 0322955100 Одговара Bernina Машина за Шиење модели : B820 Qu

DEN 420.24

Соба за 18 Тема ленти.Idela за уредно чување.Сортирање и транспорт.Сите креативни Gtermann ролни (19 мм дијаметар

DEN 314.16

【мазна површина】површината на овие празни spools е изшкуркан,нема да го оштети вашиот жица 【recreateable】Недо

DEN 756.00

Pfaff Машина за Шиење Bobbin Случај BOBBIN СЛУЧАЈ PFAFF 200 C (416148001) 416148001 Машина За Шиење Bobbin Случај.Работи Со : Pfaff 416148

DEN 167.76

Up Start Компоненти Замена Bobbin Случај за Пејач 9606 Машина за Шиење.Количина : 3 Лесно да се замени и употреба,

DEN 1565.28

ДУ1181 BOBBINS ЧЕЛИК 100 СЕКОЈ М ГОЛЕМИНА #40021610 Со WICKI.Ова е НОВА Кутија од 100 на Највисок Квалитет на ЦРНО, НЕДУП

DEN 167.76

Up Start Компоненти Замена Bobbin Случај за Пејач 5830 Машина за Шиење.Количина : 2 Лесно да се замени и употреба,

DEN 990.96

Предмет Тип : Automatic Bobbin Winder.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : автоматско bobbin winder е едноставно во дизајн и лесен за раку

DEN 95.76

Up Start Компоненти Замена Bobbin Случај за Пејач 191 K13 Машина за Шиење.Лесно да се замени и употреба, направете

DEN 167.76

Up Start Компоненти Замена Bobbin Случај за Пејач 964 Машина за Шиење.Количина : 2 Лесно да се замени и употреба, н

DEN 95.76

Up Start Компоненти Замена Bobbin Случај за Пејач 421325001 Машина за Шиење.Лесно да се замени и употреба, направет

DEN 431.76

18 Црна и 18 Бела Prewound Bobbins (36 Вкупно) 60 Тежина 100% Полиестер Висока Издржливост Bobbin Темата Околу 120 Метри по

DEN 191.76

ГОЛЕМИНА Надворешниот дијаметар : 20mm / 0.79", внатрешен дијаметар : 7mm / 0.28", висина : 10мм / 0.40", тежина : окол

DEN 95.76

Up Start Компоненти Замена Bobbin Случај за Пејач 177 Машина за Шиење.Лесно да се замени и употреба, направете ја

DEN 1296.00

Up Start Компоненти Замена Bobbin Случај за Брат XL703 Машина за Шиење.Лесно да се замени и употреба, направете ја

DEN 561.60

Up Start Компоненти Замена Bobbin Случај за Пејач Број 5802 Машина за Шиење.Лесно да се замени и употреба, направ

DEN 1079.04

Генерички / Викинг Дизајнер 1 Машина за Шиење Bobbin Случај BOBBIN СЛУЧАЈ ВИКИНГ ДИЗАЈНЕР 1 (413058903) 413058903...

DEN 719.76

На кривулестите прстен може да ви помогне лесно да се продавница, ликвидација прстен нема да биде наруш

DEN 1228.80

Sewknowusa Replacemelt за 100 "М" Bobbins За Handi Quilter 16, Handi Quilter 18 Avante Quilting Машини.Sewknowusa Replacemelt за Пакување од 100 Голем Капац

DEN 95.76

Up Start Компоненти Замена Bobbin Случај за Пејач 1575 Машина за Шиење.Лесно да се замени и употреба, направете ј

DEN 660.00

Bobbins се компатибилни со ПЕЈАЧОТ пред оптоварување и врвот капкаво bobbin машини за шиење, заедно со Атлас, Б

DEN 367.20

Sewknowusa Replacemelt за Кутија Од 24 Bobbin Брат CS100 T,NX400,NX450,ЈП500,ЈП750 D,SE270 D #102261000 Sewknowusa Replacemelt за Кутија Од 24 Bobbin Брат CS1

DEN 2037.60

Up Start Компоненти Замена Bobbin Случај за Пејач 3105 Машина за Шиење.Количина : 3 Лесно да се замени и употреба,

DEN 674.40

Up Start Компоненти Замена Bobbin Случај за Пејач 7184 Машина за Шиење.Лесно да се замени и употреба, направете ј

DEN 167.76

Up Start Компоненти Замена Bobbin Случај за Пејач 5805 Машина за Шиење.Количина : 3 Лесно да се замени и употреба,

DEN 1008.00

Prewound Везови Bobbins 100% Filiment Ppolyester.Портокал Зачин 60 WT 125 метри по bobbin.P830 Портокалова Зачин prewound bobbins, пластичн