.

.

Со попуст
Од клучно значење 8GB Еден DDR3/DDR3L 1866 МТ/s (PC3-14900) 204-Pin SODIMM RAM меморија Надградба за iMac (Ретината 5K, 27-инчен, Крајот на 2015) - CT8G3S186DM

Од клучно значење 8GB Еден DDR3/DDR3L 1866 МТ/s (PC3-14900) 204-Pin SODIMM RAM меморија Надградба за iMac (Ретината

DEN 1438.80

Од стока
Во магацинот

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ве молиме проверете за компатибилност со користење на Клучни Меморија Селектор алатка. 0 GHz Quad-Core Intel Core i7.Тоа е Buffered и е не-ECC.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Усогласување на рецка(како) на модул со бразда(as) во слотот, и потоа притиснете го модул надолу се додека клипови на слот snap на своето место.Ги исполнува или го надминува, Apple стандарди за квалитет и барања. 2 GHz Quad-Core Intel Core i5, 3.Лесна инсталација.CT8 G3 S186 DM е еден 8 GB DDR3/DDR3 L SODIMM модул кој функционира на брзини до 1866 МТ/s и има CL13 латентност.Тоа е двојно напон и може да работи на 1.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 287.52

Лесна инсталација.RAM меморија е една од наједноставните начини да се надополни.Нема Оперативен Систем и

DEN 1079.76

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 17519.76

Nemix Ram меморија 128 GB Kit (2x64 GB) DDR4 2933 PC423400 / 1.2 V 288Pin SDRAM.Компатибилен со Apple Mac Pro 2019 7,1 (28Core / 24Core / 16Core / 12Core).Мо

DEN 1007.76

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 1024.80

4 GB ( 1x 4 GB Модул ) DDR4 2666 / 2667 MHz ( PC421300 / PC42666 V ) DDR4 DIMM ( 288Pin ) и НеECC UDIMM ( Unbuffered DIMM ) 1.2 V DDR4 Стандарден Напон.Висок

DEN 5279.76

64 GB (2x32 GB) SODIMM DDR42666 (PC421300) за Лаптоп / Лаптоп Меморија за Полнење.Идеален за Високи Перформанси DDR4 Лаптоп

DEN 981.60

Капацитет : 2 GB.Брзина : DDR3 1066 MHz.Форма Фактор : 240 pin.Халоген Слободни,; ROHS; Гаранција : Живот 2 GB DDR3 PC3има око 85

DEN 3959.76

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 1200.72

8 GB комплет DDR3 1066.Опис на производот Mac Book 13in (во Средината на 2010 Година Mac Book Pro 17in (Алуминиум Почетокот на i

DEN 20327.76

Им даде на вашиот компјутер на најдобрите, доверба AТехника!.Секој ATech ram модулот е тестиран за целосна фу

DEN 887.76

Fortinet Forti GateVM виртуелна апарат наменет за сите поддржани платформи 8 x v CPU јадра и да се (до) 12 GB RAM меморија.F

DEN 239.76

Капацитет : 2 GB.Брзина : DDR3 1066 MHz.Форма Фактор : 240 pin.Халоген Слободни,; ROHS; Гаранција : Живот 2 GB DDR3 PC3има око 85

DEN 1319.76

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 167.76

Капацитет : 1 GB.Форма Фактор : 200 pinSODIMM.Гаранција : Живот.Брзина : 533 MHz PC24200 1 GB DDR2 PC24200 200 pin 533 MHz НеECC Unbuffered SODIMM.

DEN 321.36

Изработен од алуминиумска легура материјал може да се избегне стареењето и кревка проблем и може да се

DEN 1943.76

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 167.76

Капацитет : 1 GB.Форма Фактор : 200 pinSODIMM.Гаранција : Живот.Брзина : 533 MHz PC24200 1 GB DDR2 PC24200 200 pin 533 MHz НеECC Unbuffered SODIMM.

DEN 16223.76

Низок работен напон 1.Високи перформанси Меморија RAM меморија надградба наменета за DDR4 DIMM компатибилна

DEN 959.76

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 2999.76

Компатибилен За Apple 2017 i Mac 27инчен w / Ретината 5 K Екранот модел ID : i Mac 18,3 (i5 3.Гарантира Доживотна гаранција

DEN 1435.20

Може да независни зачувате различни видови на игри.Погоден за wii верзија игри.Голема брзина и ефикаснос

DEN 167.76

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со

DEN 863.76

8 GB ( 1 х 8 GB Модул ) DDR4 2400 MHz ( PC419200 / PC42400 T ) DDR4 DIMM ( 288Pin ) и НеECC UDIMM ( Unbuffered DIMM ) 1.2 V DDR4 Стандарден Напон.Високи пе