.

.

Со попуст
Victorinox Двојно се Справи со 14 Сирење со Нож ружино дрво се Справува со

Victorinox Двојно се Справи со 14 Сирење со Нож ружино дрво се Справува со

DEN 5015.76

Од стока
Во магацинот

Модел # : 40193. Должина На Ножот : 14".Јаглероден челик сечилото.Печат на ножот.Straight edge.Victorinox Двојно се Справи со 14" Сирење со Нож ружино дрво Handles This Victorinox сирење нож има 2 ергономски рачки што го прави сечење сирење блокови лесно.На riveted се справува обезбеди максимална стабилност додека се во употреба и ергономски рачки намалување на зглобот тензија.Модел # : 40193 Нож Должина : 14" Јаглероден челик сечилото Печат сечилото Straight edge (2) Riveted ружино дрво се справува со Ергономски дизајн Доживотна гаранција против било какви дефекти во материјалот и изработката 220059.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 2376.00

Производител : Graff.Состав : Стерлинг Сребро.Возраст : Пост1940 Година Тип : Сирење Нож.Роберт Брус од Graff Sterlin

DEN 993.84

Нерѓосувачки челик сирење нож со дупки држи сирење од лепење; serrated edge е остар и минува низ пакување.Сето

DEN 601.44

Одличен додаток за секое сирење одбори.Секој сет содржи 5 ножеви за цврсти, меки, фирма, или crumbly сирења.В�

DEN 239.76

Пакетот Вклучува : ќе добиете две шестпарче сирење нож групи, вклучувајќи 2 парчиња круг ножеви, 2 парчињ�

DEN 407.76

★ Совршен служат алатки за било прилики како партија коцки, вечерата на маса,партијата итн.Идеален за Б�

DEN 527.76

8 ПАРЧИЊА КОЛЕКЦИЈА Оваа full Сирење Нож Сет вклучува 4 сирење spreaders, 1 сирење ножеви, 1 сирење вилушка, 1 Пра�

DEN 1372.80

Оваа иновативна и паметен дизајн ви дава два 2,5инчен мраз сфери, совршен за да го придружува вашиот виск�

DEN 334.80

Совршен за правење помфрит или уметнички зеленчук.Ултраостри Јапонски нерѓосувачки челик сечилото.Сил

DEN 1896.00

Производител : Полињата за Сопствени Направени во моделот Eighteenth Век од страна на Полињата за Barton.Тоа не �

DEN 806.40

Прекрасна водителка подарок.Целосно функционална цинк изградба 7 25" Долго.Ние испорачуваме некои од нај

DEN 1391.52

На високоОдделение Класичен Paring Нож На paring нож,кој беше направен од фантастични дамаск шема на ножот и 3

DEN 382.80

Совршен за правење помфрит или уметнички зеленчук.Ултраостри Јапонски нерѓосувачки челик сечилото.Сил

DEN 1349.52

【Што млади луѓе Се】KYA23 Златен Нож Титаниум Сет со Акрил Стојат + Марко Бадемово MA61 Сирење Graters Сет од 4...

DEN 4462.56

Сирење Нож од страна на Matfer Bourgeat.Должина на Објектот е 25Инчен.Нефлексибилни нерѓосувачки челик сечилот�

DEN 2313.60

Направени од Меламнин.BPA free, капкадоказ и машина за миење садови безбедно.Не Microwaveable.Од бренд : Le Cadeaux.Боја

DEN 959.76

Професионални нерѓосувачки челик нож сече парчиња на мекото сирење и путер.Пластична рачка за лесно ко�

DEN 709.44

Материјали : полиран тврдо дрво, месинг заковки, премија челик сечилото целосна танг се справи.Големина

DEN 346.80

ЛЕСЕНЗАКОРИСТЕЊЕ ЗА СИТЕ : Дали сте сирење експерт или на сите круг на храна, цврст и ергономски дизајн о

DEN 383.52

33 / 4инчен сирење нож со елегантен дрвена рачка и капак во браун.Направен во Јапонија за време почестен с�