.

.

Со попуст
Kelife 150PCS Нерѓосувачки Челик Морски Одделение 3/8 Чашката Платно Прилепува за Полнење и Тапацир Брод Покрие Snap Копчето Fastener Алатка со 2Pcs Поставување Алатка за Брод По?

Kelife 150PCS Нерѓосувачки Челик Морски Одделение 3/8 Чашката Платно Прилепува за Полнење и Тапацир Брод Покрие

DEN 407.76

Од стока
Во магацинот

ШИРОКА ПРИМЕНА : Платно Прилепува се користат за платно, tarpaulins, шатори, тенди, sailcloth, тревник мебел, и др.Спецификација : Боја : Сребро Прилепува Meterial : Нерѓосувачки челик Завртка Големина : 15x15mm(0.ФУНКЦИЈА : Studs се достапни за стегање на завртка или платно studs за монтажа на тврди површини.ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА : Ние стоиме зад сите наши производи и вредноста на секој клиент.ВИСОК КВАЛИТЕТ : Морски прилепува проекти се направени од не 'рѓосувачки челик,' рѓа отпор во солена вода апликации, која ќе трае долго.59" Функција : Прилепува се направени од не 'Рѓосувачки челик за дополнителна издржливост Нерѓосувачки челик завртки со супериорен' рѓа отпор и одлично на оксидација отпор Studs се достапни за стегање на завртка или платно studs за монтажа на тврди површини Пакет Детали : 50pcs x Штекер 50pcs x капа 50pcs x завртка(15mm) 1 x Наковалната 1 x Распрснување алатка 1 x Складирање кутија.Kelife висок квалитет морски одделение платно и тапацир брод покрие snap копчето fastener комплет,кој може да биде прикачена на дрво, пластика и fiberglass, тие се силни и големи и за внатрешна и надворешна употреба, со одлични ' рѓа отпор во солена вода апликации.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 50pcs 5/8"завртка+50pcs 3/8" приклучок + 50pcs капа со 2 парчиња поставување алатка чуваат во проѕирна пластична кутија, погодно за вашиот складирање и употреба.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 263.76

Предмети нема да избледи и не е лесно да ' рѓа.Еднаш на две прилепува се на место, тие ќе се држат заедно, к

DEN 138.96

База daimeter : 14mm / 0.55 инчен; Горниот дијаметар : 10мм / 0.39 инчен; Дупка со дијаметар : 4.8 мм / 0.19 инч.Изработени о�

DEN 167.76

Пакет вклучувајќи : Шиена Прилепува x 20sets,Градник Куки и Очите x 20sets,Здолниште Куки и Eyesx 10set, Пластична Ку�

DEN 419.76

Тешки прилепува се идеални за облека како што се јакни, палта, елеци, блузи и спортски.Тешки прилепува се

DEN 263.76

【СИТЕВО1 СЕТ】 Оваа 103 Pcs Fasterner Сет ќе ја добиете вашата работа ефикасно : 25 Поставува Сребро Snap сврзувачк�

DEN 431.76

Додадете функционална прилепува за кошули, фармерки, јакни, кеси и занаети само за било која ткаенина о�

DEN 167.76

????ЗАБЕЛЕШКА : Поради неизбежна проблеми во процесот на производство на машината, може да има мала колич�

DEN 1744.80

Овие копчето snap studs може да биде прикачена на дрво, пластика и fiberglass, тие се силни и големи и за внатрешна

DEN 215.76

Материјал : Бакар.Сосема нов и висок квалитет.Топ Дијаметар : 20mm, Женски дијаметар : 12mm, Машки дијаметар : 1

DEN 383.76

【Производи вклучуваат】Нашите копчето сет вклучува збир на копчето клешти и 24 боја копчиња (секој содр�

DEN 811.20

Носатотпорни : snap копчиња се направени од високо квалитетни материјали, кои се носатотпорни, отпорни, nont

DEN 441.60

【150 сетови, 6 бои】злато, сребро, бронза, џет црна gunmetal и мат црна боја 150 snap поставува во вкупно, секоја бо�

DEN 684.00

Вообичаено се користи за брзо поврзување на Челик Жица.Направени од 304 од не ' рѓосувачки челик за максим

DEN 383.76

Овие Snap Завртка Studs се силни и големи и за внатрешна и надворешна употреба : 3 / 8" Snap Поставување Алатка до�

DEN 2186.40

Сите се мери со рака, може да бидат мали отстапувања.Боја може да се разликува малку поради боја поставк�

DEN 2337.60

Боја : Бела / Црна / Црвена / Жолта / Зелена / Сина.Големина : 10мм.Пакет : 10мм 99pairs / многу или 10мм 18pairs / многу.У�

DEN 251.76

✿ Инсталација : Со poppers специјални алатки, ќе биде лесно да се поправат брзо копче ✿ Материјал : Направен

DEN 239.76

Производ : Бисер Прилепува Сврзувачки Елементи.Горниот дел Топ Бисер Prong Големина 16, 10.5 mm = 7 / 16" прибл.Underp