.

.

Со попуст
Data Logger, USB Напојува Храна Температура Рекордер Преносни PDF Извештај Чувствителни за Медицина за Садење на Стаклена градина

Data Logger, USB Напојува Храна Температура Рекордер Преносни PDF Извештај Чувствителни за Медицина за Садење

DEN 2330.40

Од стока
Во магацинот

Притиснете и држете го копчето Старт/Стоп копче за повеќе од 3s, ОК индикатор ќе се вклучи за 3s, што укажува започнете да снимате, а потоа да ја ставите во средина која треба да се следи.Како да го Користите : 1. [Широко Примена] Овој USB температура рекордер е специјално дизајниран за ладна синџир и е генерално се користи за следење на храната, медицината, хемиски производи, итн. [Издржлив Материјал] Изработени од АБС материјал, 3 дена 30 дена 60 дена 90 дена опција, тоа ви дава повеќе избори. [Широк Мерен Опсег] Оваа температура рекордер е со мали димензии, лесна за носење, широк температура мерен опсег, може да собере 10.Функција : 1.Ако нормално индикатор (зелено светло) осветлува еднаш на секои 10-ти, тоа значи дека уредот не го надминува температура за време на снимањето. [Издржлив Материјал] Изработени од АБС материјал, 3 дена 30 дена 60 дена 90 дена опција, тоа ви дава повеќе избори.[PDF Извештај] По транспорт и складирање процес рекорд е завршена, тоа може да биде директно вклучен во компјутер за да се добие PDF извештај. За време на снимањето процес, уредот автоматски ќе светне секој 10-ти. [Широко Примена] Овој USB температура рекордер е специјално дизајниран за ладна синџир и е генерално се користи за следење на храната, медицината, хемиски производи, итн. [Широк Мерен Опсег] Оваа температура рекордер е со мали димензии, лесна за носење, широк температура мерен опсег, може да собере 10.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 372.00

На 120 V и 1300 W моќен steamer може да се загреваат побрзо во помалку од 30 секунди.Нејзините резервоарот за вода

DEN 5820.00

Батерија за Viasys Здравствена заштита G30, G30 E, G40, G40 E, GS10, GS20, Moniteur G30 Goldway.Батерија за Viasys Здравствена заштита

DEN 542.40

Име На Производ : Миленичиња Куќа.Материјал : CVC Римски крпа.Удобно, флексибилен и да се направени од faux к

DEN 227.76

Погоден подмачкување на масло е погодна за сечење или ладење, правејќи сечење повеќе од брзо, подобрува

DEN 1032.00

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 2326.80

ПОДОБРУВАЊЕ на ВАШИОТ паметен ТЕЛЕФОН : Компатибилни се со паметни телефони 2.2" да 3.6" широк вклучувајќи i

DEN 503.76

Премиум A3 Алуминиум Жито Размавта Дискови со Калциум Стеарат Обвивка за работа на Алуминиум, Меки Метал

DEN 134.16

Големина : прибл 8 x 8cm / 3.2 x 3.2 инчен по парче.Пакет содржи 21 парчиња водоотпорен декоративни кат ѕид налеп

DEN 239.76

Материјал : занаети темата е направен од faux велур кожа материјал кој е здрава, мека и удобна, силни и издр

DEN 1636.08

Удобно се справи со големина дизајниран за малку раце, предвидени мали и мека четка главата, децата ќе у

DEN 1322.40

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 191.76

Задоволството на клиентите е нашата единствена цел.[Основните Атрибути] : Обоени Волумен Lash Екстензии с

DEN 1918.80

Повеќе Предизвика Начини : GTO, Аудио Смисла, 12 V Вклучи.Работи со една фабрика засилувачи.Додавање на под?

DEN 1905.60

★ 6 во 1 Кујна Сува Храна Фармацевт Ѕид Монтирани Житни Складирање Сад Фармацевт ★ Направи вашата кујна

DEN 347.76

Сосема Нов, OE замена : UAC брендирани Грејач Вентил Вакуум.Премиум ISO / TS 16949 квалитет; тестирани за да ги ис

DEN 728.64

Двојно stitched и засилен на сите стрес поени.Тоа ќе го направи внимателен, траен подарок за секој и секого.О

DEN 1490.40

ИДЕАЛЕН ПОДАРОЦИ Ова заврши бања пешкир поставува е практичен подарок за жените, девојка, или девојка н

DEN 326.40

Ве молиме проверете ја вашата големина со нашата големина на табелата пред купување.назад патент џеб бе

DEN 2398.80

4 дупки за монтажа Систем за управување со квалитет : 3.Отпорност : 4 ohms.Монтажа Длабочина : 1.Еден Пар на 4Ohm

DEN 1675.20

99.9999% висока чистота OCC еден кристално бакар.Чист бакар немагнетни 24 K позлатени приклучокот.Висока густ

DEN 9599.76

1" овој компактен батеријата е совршен за филмаџии во движење.6 Ах и поддржува до 12 A нерешено.8 V, има капац

DEN 1437.60

79 оз резервоарот за вода за полесно пополнување и 15 минути непрекинато испаруваат.Голем Резервоар за Во