.

.

Со попуст
Круна Ѕид Сапун & Лосион Фармацевт Пумпа Бронза Течни Матирано Стакло Сапун Диспензерот за Кујнски Мијалник/ Бања, Цврсти Месинг, Хром Пумпа (8 мл)

Круна Ѕид Сапун & Лосион Фармацевт Пумпа Бронза Течни Матирано Стакло Сапун Диспензерот за Кујнски Мијалник/

DEN 623.76

Од стока
Во магацинот

Солидна месинг конструкција со масло протри бронза заврши, овој сапун фармацевт е практична за користење при додавање елегантен изглед да ја истакнете вашата бања.Дувачкиот пост отвори пумпа да рефил.Елегантни и софистицирани во дизајн со ограничена доживотна гаранција, пакетот вклучува месинг пост, стаклено шише, хром пумпа и прирачник; Димензија : 2.87x4.76x6.38 инчи;.На сапун фармацевт е изработен од Месинг пост&матирано стакло,изградба со масло протри бронза заврши за да се спречи рѓа и корозија.Погоден за повеќето бањи и кујни.Не неуредна и не се истури, секоја пумпа доволно сапун.Стакло сапун фармацевт со пумпа има течен сапун, шампон, рака сапун, сад сапун или лосион итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1128.00

Лесен за употреба и инсталирање ✔ На Сапун Фармацевт може да се заклучи својата маска за одржување на п�

DEN 311.76

Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши за вас.НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ПУМПА : Изработени од квалитетни нерѓос

DEN 1442.40

Бела пластика лосион пумпа идеален за висока вискозност производи, како што се лосиони, рака sanitizer, гел и

DEN 503.76

На крпи се 100% памук и бања килими се направени од акрил и полиестер.Овој современ дизајн со додадете едн�

DEN 263.76

Направени од Смола.ОДЛИЧНО ЗА ЗАДРЖУВАЊЕ на ТЕЧНОСТ ЛОСИОН ИЛИ САПУН : Корисна сапун фармацевт држи ваш�

DEN 1225.68

Висококвалитетни материјали : направен од висококвалитет, висока издржливост материјали, безбеден и ек

DEN 263.76

77 кг Боја : Транспарентна Продавница вашето домаќинство essentials со нашите пумпа шишиња!Додади во кошничка

DEN 287.76

Погоден за патување,хотел,салон,за домашна употреба, избор за нега на кожата производи фабрики...

DEN 311.76

Оваа транспарентна Црвено Стакло 8oz Бостон Круг Шише им овозможува на убавината и елеганцијата за да се

DEN 1125.60

Квалитетен производ по добра цена.Широко се Користи : Може да се повторна употреба за да додадете сапун �

DEN 93.60

) 280ml Димензии : Должина : 6.Голем дијаметар шише устата, добра запечатување ефект.Шише тело е направен од P

DEN 371.76

Исто така, може да се користи за да се издаваат туш лосион, рака sanitizer, шампон, или било која друга тенка т�

DEN 1423.20

Тоа го прави еден одмора да има кујна потоне додатоци.Како да го користите : Инјектираат течни и притисн�