.

.

Со попуст
Мажите Smart Watch Отворено Спортски Дигитален часовник Водоотпорен Воена рачен часовник со Компас Стоперката Altimeter Висина /Воздушниот Притисок Мерка за Водење на Пеша

Мажите Smart Watch Отворено Спортски Дигитален часовник Водоотпорен Воена рачен часовник со Компас Стоперката

DEN 479.76

Од стока
Во магацинот

Worldtime функции (летното сметање на времето прекинувач автоматски) 13. Копчето на ѕвонење on или off 15. Термометар 5.Во исто време, можете исто така да се користи како роденден, Божиќ, денот на Благодарноста подарок за семејството и пријателите. Pedometer, чекор counter (бројач на калории, далечинско снимање 7.Карактеристики 1. Countdown timer (тајмер)(99 : 59 : 59~0) 10. Часовник за аларм (2 поставува алармот, ) 9. ЕЛ Светлото Информации Предмет Тип : Мажите спорт воена види Случај Материјал : ABS+СТП Види Боја : Црна Бенд Материјал : Силика гел Dial Дијаметар : околу 50mm Случај Големина : 50x50x15mm Бенд Должина : 260 : 16mm Бенд Ширина : 24mm Случај Облик : Тркалезна Dial Прозорец Материјал : калено стакло Движење : Smart,дигитални Затворач Тип : Тока Отпорност на Вода : 50 M дигитален часовник водоотпорен Отпорност на Вода Длабочина : 5 Bar Стил на Дизајн : спортски начин,отворено слободно време.Голем Бирате и броеви со светлината, за да се покаже времето јасно во темнината лесно да се чита.Мултифункционален Спорт рачен часовник : Време е функција, pedometer функција, аларм функција, стоперката режим, одбројување функција, metronome функција, надморска височина мерење на владата, barometric притисок мерење на владата, компас режим, LED светлото функција.Отпорен на вода до 5 БАНКОМАТ : Погодни за Пливање и студен туш секојдневна употреба. Altimeter (височина тренд на табелата и се искачи го оценувате) 2.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 239.76

96 инчи Bluetooth : Bluetooth 4.0 Капацитет : 80m Ah Полнење метод : USB Водоотпорен оценка : IP67 време на Полнење : за 2 H

DEN 1920.48

4 и погоре) [Smart Потсетник за Повик и Информации]Со поврзување на паметни часовници со паметен телефон,ва

DEN 5279.76

* Меморија : 3 G RAM меморија 32 G ROM меморија,Поголем простор за складирање, побрзо се чита брзо,Врска : WIFI,GPS,GSM

DEN 1320.00

1* види 1* полнач 1* упатството.Боја : црна, црвена, златна, сребрена.GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 четирифреквенција пови

DEN 424.80

Боја : Gold Health Податоци во текот на целиот ден activities Cardiac фреквенција следење во реално time Stay поврзан со ва

DEN 1368.00

(Мултифункција)спиење монитор, pedometer, калории, растојание, порака и повик за потсетување, аларм, sedentary пот

DEN 887.76

Независната SIM картичка ја поддржува 3 G мрежа 【функција】 : Оперативен систем Андроид 5.Богата примена п

DEN 578.16

Поддршка на сопствени види лица да одговара на вашето расположение, стил или интерес, и да се добијат не

DEN 239.76

0 (погоре), IOS8.Ние го продаде 100% сосема нов и висок квалитет на производите.Компатибилни системи : Андроид

DEN 1243.20

Усвојување ергономски дизајн, удобно да се носат.Висока прецизност IPS екран на допир, лесен и лесно да се

DEN 1571.76

ПРОЦЕСОРОТ SF 6739 има побрзи перформанси, обезбедување на сеопфатна поддршка за различни интелигентни ап

DEN 576.72

Децата се паметни часовници може да се користи нормално без вметнување на SIM картичката.Параметар : Екра

DEN 887.76

1.44 инчен TFT екран во боја со висока чувствителност и еден притиснете контрола, која може да се реализира

DEN 1190.40

100% Сосема нов и висок квалитет за рачен часовник Smartwatch Smart Watch Големина (20mm).Екопријателски меки силиконс

DEN 2856.00

Прилагодливи 22mm вистинска кожа за на рака се вклопува до 8инчен врвка за околу обемот; лесни метални 43mm к

DEN 237.60

44 инчен; HD IPS обоени screen Resolution:128*128 Camera:80,000 pixels Battery:400m Ah литиум полимер battery Internal меморија:32 MBCover матер

DEN 7772.88

Поддржани јазици : English Support sim картичка : Јужна Америка верзија : ФЛОПИ : Бенд 245717 WCDMA : Band 1258 GSM : Бенд 2358*Евр

DEN 1151.76

100% Сосема нов и висок квалитет за рачен часовник Smartwatch Smart Watch Големина (20mm).Екопријателски меки силиконс

DEN 427.20

Долго траење на батеријата,за 5 дена се искористи времето и 15 дена за време на мирување.0 или погоре,Андро

DEN 131.52

Јасна резолуција : Ова се види има голем криви 1.3 inches Resolution : 128 * 128 Button : touch Power интерфејс : USB интерфејс кап

DEN 911.76

✤Режим на работа : Допир операција.Вклучи : Долго притиснете го копчето за функција.Време на полнење 2 ча

DEN 854.40

100% Сосема нов и висок квалитет за рачен часовник Smartwatch Smart Watch Големина (18mm).Екопријателски меки силиконс

DEN 719.76

Спиење tracker ви помага подобро да ги разберат квалитет на спиење секоја ноќ.Исто така песна на вашата све

DEN 959.76

Мек и флексибилен материјал обезбедува непречено удобно се чувствуваат и dualpin и навивам затворање обез

DEN 5519.76

Оваа Заверена Обновена производот е тестиран и сертифициран да се погледне и да работат како нови.На refur

DEN 863.76

Вниманието 1.Моден дизајн зглоб види, да се спарите со било облека и оди одлично со секоја прилика!.Кога т