.

.

Со попуст
6 Парчиња Бивол Plaid Коса, Лак за Девојки Бивол Plaid Коса Додатоци Бивол Plaid Карирани Лента Клипови за Жени, Девојки Коса Додатоци (Црвена и Црна Plaid)

6 Парчиња Бивол Plaid Коса, Лак за Девојки Бивол Plaid Коса Додатоци Бивол Plaid Карирани Лента Клипови за

DEN 191.76

Од стока
Во магацинот

Обилна количина : во овој пакет, вие ќе го добиете 6 парчиња бивол коса лакови во класичен plaid, на обилна количина е доволно за да можете да ги користите за да ги облекуваат на вашите девојки за време на Божиќ ден или други важни дена.Прекрасен дизајн : овој лак за полнење користи plaid елементи, класичен и елегантен, носи тоа може да се направи вие или вашите деца се повеќе симпатична и повеќе око-фаќање, можете да изберете што да одговара на вашиот стил како што е потребно.Лесен за ракување : постои притиснете клип на задната страна на секоја коса, лак; Кога треба да се го користите, вие само треба да нежно се отвори клипот, потоа клипот до позиција каде што сакате да ги красат, а потоа го организираат тоа; Тоа е добро да се направи да изгледа уредно.Повеќе апликации : ова plaid коса клип е погодна за многу прилики; Тоа е лесно да се носат и, всушност, добар избор за секојдневна употреба или носење на празници, на лак е погодна за родендени, свадби, Божиќ, ноќта на Вештерките или други празници.Убаво подароци : секоја коса поклон мерки за прибл. 8 см/ 3.15 инчи во должина, соодветна големина го прави тоа шармантна и убава, тоа ќе ве направи различни од другите, исто така, можете да го споделите со вашите пријатели и семејство, да дојдат и да уживаат во овој среќа заедно.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 497.52

Ви благодариме!Description This објектот е збир на 6pcs коса клипови со симпатична дизајн.Одлична декорација пос�

DEN 335.76

p> Добредојдовте во нашата продавница!JASONWORK е сеопфатен дневни потреби продавница, кои ги покриваат сите

DEN 473.76

Исклучително мали подароци кутија за пакување,ќе не нула.Се користи како подарок topper или порибување stuff

DEN 752.64

YSYSPJM модерен модел на hairpin не само што може да ги менувате фризура, но, исто така, покажуваат домот и слатк

DEN 473.76

Ние нудиме најголем производ на избор за вас, како што се 3 C, керамички чаши и садови , ѕидни декорации, пе

DEN 191.76

Она што Ќе Добиете : Пакетот Вклучува 5pcs Различни Стилови Алигатор Hairclip+4pcs Мали Hairgrips.Големина : Bowtie Лент�

DEN 32.88

Точка Име : Желе ББ Клип.Материјал : Пластични + Легура.Боја : жолта,розова,зелена, сина,виолетова,црвена р

DEN 501.12

на headbands за девојки се во нормална големина.Жените Headbands : Овие мека headbands се направени од висококвалитет

DEN 463.20

Материјал : Кристал, Легура.Големина : 9cm x 5.5 cm x 3cm / 3.54" x 2.17" х 1.18" (Прибл.).Идеален за Лична Нега на Коса Стил

DEN 292.32

100% Висок Квалитет на Производот материјал : Акрилик;Забелешка : ве Молиме овозможи 1 3cm грешки поради при

DEN 446.16

Универзална Одговара за Полнење 16 најпопуларните големини Автомобил Retainer Клипови Комплет одговара за

DEN 960.00

Одлично за Врата Трим, Автомобил Фендер, Браник, Страничните Здолниште, Радијатор Штит, Поздравниот Shield

DEN 334.80

Направени во Франција CP2644 Големина : 5.Сигурен и удобен за нежно да се обезбеди костец, тоа може да се одр�

DEN 383.76

Карактеристики : Материјал : метал, gutta percha Боја : желкашколка Големина : прибл.Големи во количина : ќе доб�

DEN 359.76

Флексибилност – Работи и со сите типови коса, вклучувајќи ги и кадрава, дебели, парична казна, долго, или

DEN 42.24

Пакет : 1 сет.Материјал : Алуминиум легура.Производ Големина : Еден должина и ширина е за 2.36*0.31 инчен, греш�

DEN 287.76

Таписерии изработка : Добро направени на добри и квалитетни алуминиумски лим, сјајна rhinestones, камења под �

DEN 591.36

Не само embellishes вашата коса, но, исто така, се постигнува доброто и слатка темперамент, направи да изгледа�

DEN 335.76

СРЕЌА~сакаат вас и вашето семејство СРЕЌНИ.Ако имате било какви прашања или распрашува, ве молиме конта�

DEN 473.76

Функција : Полиран позлата површината,да не исчезнат и ' рѓа за долго време.Материјал : Metal Package Количина :

DEN 957.60

Парична казна или Мода : Мода.Предмет Тип : Hairwear.Метали Тип : Цинк Легура.Материјал : Кристал.Стил : Симпат�

DEN 41.28

Издржлив материјал : Висок квалитет на текстил и алуминиумски материјали.Тоа не е лесно да се деформира,

DEN 455.76

Големина : 14 x 21mm / 0.56 x0.84inch(Max.D*L); Боја : Црна; Име На Производ : Клипови / Заковки / Fastener.Осветленост Дел Број

DEN 464.88

Материјал : Алуминиум.Убава коса клип.Направи што повеќе шармантна со оваа убава коса клип.Лесно да се к�

DEN 1941.60

8 inch Total должина : 6. На Hairpin е совршен избор на дневни колокација, Европски стил, ретро стил ќе додадете уни

DEN 335.76

Ние ќе ви испратиме различни стилови на модели, така што ќе може да одговара на различни стилови на обле�