.

.

Со попуст
OKMORE Тешки Кујна Shears,од не ' Рѓосувачки Челик Ултра Остри Кујна Ножици,Повеќенаменски Храна Ножици за Пилешко,Живина,Риба,Месо, Билки,машина за миење Садови Безбедно

OKMORE Тешки Кујна Shears,од не ' Рѓосувачки Челик Ултра Остри Кујна Ножици,Повеќенаменски Храна Ножици за

DEN 492.00

Од стока
Во магацинот

Пакет се Вклучени : 1* Живина Scissor Quantity : 1pc Color : како picture Size : Ножот : 3.На смолкнување на сила е јак,остар,се користи за сечење cartillage објекти како што се пилешко стомакот,риба stomack,ајкула перка и така натаму.5"Материјал : не' Рѓосувачки Челик + Wood Features : 1.Големина : Ножот : 3.Силна конструкција за едноставна, брза и ефикасна сечење од сите видови на месо од живина.И висок степен на занитвам се избегнува кујна shears одеднаш дојде освен за време на користење. Силна конструкција за едноставна, брза и ефикасна сечење од сите видови на poultry2.Ножици имаат посебни исечок во сечење за да се поедностави сечење преку мали живина коски. Удобно и sculptured рачки се украсениот директно на blades3.По користење од нерѓосувачки челик, кујна ножици, само стави во машина за миење на садови или да се мие нив од страна на рака,сува темелно пред складирање. На смолкнување на сила е јак,остар и издржлив,да ги користи за сечење cartillage објекти како што се пилешко стомакот,риба stomack,ајкула перка и така натаму.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1919.76

На Nashira Црвена Лента за Сечење Церемонијата за Полнење карактеристики 25" гигант ножици за сечење лента н

DEN 121.44

Лесно задржете за мали раце.Пластична конструкција.Нерѓосувачки челик влошки.Нема да го намали прсти.Л

DEN 455.76

Доаѓа со нашиот комерцијален Scissor Gripper(tm), кој има и костец ножици.ВРЕДНОСТ ПАКЕТ со 4 големини Големини в

DEN 2581.20

ВФ10 Нерѓосувачки Челик.Еден Зглобот.Мазна, Напор Сечење На Смолкнување.Доживотна Гаранција.Случајот се

DEN 868.80

СЕТ ОД 100 СПЕНСЕР БОД НОЖИЦИ 4.5" ОД НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.СОСЕМА НОВ КВАЛИТЕТ.НАПРАВЕН ВО ВИСОКА НЕРЃОСУВА

DEN 193.44

Сите пластични дизајн : Деца безбедност ножици се изработен од ABS пластика, безбедно и издржливи.Погоден

DEN 1563.12

Јапонски 440 C нерѓосувачки челик.Форумот се справи.Прилагодливи Тензија Knob.Доживотна Гаранција.Случајо

DEN 299.28

Мултицел 5 Inch Нерѓосувачки Челик Цврста Рака Ножици е Одлична за Вез, Шиење, Нишка Snipping, Ткаенина Предиво

DEN 2035.20

440 C Нерѓосувачки Челик.Мазна, Напор Сечење На Смолкнување.Мазна, Напор Сечење На Смолкнување.Доживотна

DEN 299.52

Производителот гаранција може да не се применува.WESTCOTT ножици Челик.нерѓосувачки челични ножеви.робуст

DEN 343.20

Име На Производ : Ножици;Материјал : Метал.Боја : Сребрена На Ѕвонење.Вкупната Големина(Приближно) : 19.5 x 9.8

DEN 2256.00

Исклучителни ножици за повеќекратна употреба во различни простории, во Занаетчиски Работилници, бања,

DEN 529.20

Ирис Ножици Аглеста.Големина : 4.5".Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Odonto Med2011 Инструменти.Odonto Med2011 Производ

DEN 4077.36

Mpn : PEDD60003, Куче Големина : Мали, Средни, Големи, Пакет Оглас : Yes.Ултра Злато Shears 6 1 / 2 Кучето & Милениче Grooming46

DEN 275.52

Flute Должина : 33mm / 1.3"; Материјал : Метал.Пакет Содржина : 4 x Шиење Ножици; Име на Производ : Шиење Ножици.Вку

DEN 184.56

Стоматолошки Заболување Ножици Криви Фини Совети Хируршки Ножици.Големина : 4 инчи.Направени Во Не ' Рѓо

DEN 304.80

Декоративни нерѓосувачки челични ножеви.Совршен за лесна употреба, сечење преку хартија, лента и фотог