.

.

Со попуст
Виолончело Maxfresh Топол Бран 3 Контејнер Ексклузивни Ручек Кутија со Торба,Сина

Виолончело Maxfresh Топол Бран 3 Контејнер Ексклузивни Ручек Кутија со Торба,Сина

DEN 623.76

Од стока
Во магацинот

Ние како Виолончело Група се стреми кон воведување на зборот класа начин на живот на секој поединец за траен однос на доверба и посветеност.На капакот од контејнери се состои од храна одделение силиконски штембил, во кој се заклучува во свежината и ја задржува влагата на храна за долги часови.Чува свежа храна за долги часови.На јакна состои од дополнителен џеб да задржи вилушка и лажица.Компактен ручек кутија да се носат полн оброк.Презентирање на меѓународни концепт виолончело max свежи производи се направени од здрав ткаенина хигиенски нерѓосувачки челик садови за чување на храна ослободени од каков било здравствен ризик и свежи за долги часови.Боја : Сина, Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Лесно да се носат.Идеална за сува и полу течна храна.На јакна состои од дополнителен џеб да задржи вилушка и лажица.Microwaveable течење доказ сад со челик внатрешниот.Тоа е zip за долго перформанси.Ние сакаме да ја зајакне оваа врска со доделување повеќе.Пакет Содржина : 1 Ручек Кутија со 3 контејнери (225ml, 375ml & 550ml).Нашите производи ќе ви помогне да поминат одлично време со вашите најблиски, со тоа што домаќинство работа полесно и пријатно искуство за вас.Тоа е zip за долго перформанси.Идеален за статистика случува луѓето.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1077.60

★ Компактен и елегантен се справи со дизајн е идеален за училишта, работа, излети, излети, патувања, фитн

DEN 888.72

Тој е опремен со отворени и затворени вентилација дупки, што е повеќе практични.Може да се стави во микр

DEN 863.76

Направени од висококвалитет дебели PP материјалот, производ големина : 20 CM*13 CM*9.5 СМ, може да се загрева во

DEN 144.00

Одете зелено и ров на пластични кеси во вашиот ручек кутија!Овие сендвич обвива се одлична алтернатива

DEN 4674.24

Наредени дизајн, слободно да се комбинираат во 1, 2 или 3 слој ручек кутии за лесно складирање на различни

DEN 1048.56

Спецификација : Предмет Тип : Ручек Рерна Bag Material : Cloth Color : Црна Square Type : Dual Type C+USB со Термостат Пакет Листа :

DEN 1713.60

Пакување на вашиот сопствен ручек на училиште, работа или на патување е одличен начин да се заштедат пар

DEN 1195.20

Димензии : 9 Оваа издржлива, практичен и лесензакористење премиум lunchbox може лесно да се приспособат на р

DEN 454.08

Димензии 12" x 6.75" x 10.5" (Dxšxv).Капацитет 650 сертификати во / 10.65 l.Една изолирана кулер торба совршен за ручек

DEN 311.52

【3 Прегради Бенто Кутија】3 поделени простор ви овозможува да ги чувате различни видови храна и состојк

DEN 1548.00

фрижидер зачувување особено, лак форма на настроената, лесно да се преземе и место, многу погодно.Големи

DEN 839.76

Карактеристики на лиен база.На Арктичката Зона на Храна Про Делукс Термички Превозникот го прави храна

DEN 1665.60

★[Материјал] : нерѓосувачки челик лагер + храна одделение PP; BPA free, издржливи ★[Греење] : Тоа може да се заг

DEN 1079.76

【ПРЕНОСНИ и ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ】Нерѓосувачки челик преносни храна потоплите ручек кутија со дршката е л

DEN 885.60

♥Одлична за работни ручеци / излети ♥100% безбедност материјал : Направени од храна одделение материјал

DEN 359.76

Забелешка : Поради различни мерни методи, нормално е дека грешката е во рок од 12cm.Ве молиме имајте на ум д

DEN 1044.00

Преносни Рачка : Ова пластовидно ручек кутија усвојува свитлива и преносни рачка, обезбедување на погол

DEN 383.76

【Повеќе userfriendly дизајн】На ручек кутија е изолирана од надворешниот пластични се да одржите храната топ

DEN 1581.60

Димензии : 9.Здраво, Добредојдовте на DEYYA продавница, сакаат да уживаат во добар ден на отворено?Земете го

DEN 671.76

Спецификација : Капацитет : 8001000ml Size Табела : беа 25,5×18×5cm / 10.Ви благодариме!Имаме долгогодишно искуство в

DEN 645.60

ОБНОВЛИВИ И БЕЗБЕДНО : на MB Екстра бенто кутија прегради се BPAfree (во согласност со прописите) и основни по

DEN 671.76

Игра Доказ Тестиран за да го издржат повеќе од 100 часа на употреба, без губење на функцијата, ОСАМЕН КОНУ