.

.

Со попуст
F Fityle Пакување од 500/1000PCS Метал Безбедност Иглички Nickle Позлатен 18mm 22mm 3-Боја - 500PCS 18mm Црна

F Fityle Пакување од 500/1000PCS Метал Безбедност Иглички Nickle Позлатен 18mm 22mm 3-Боја - 500PCS 18mm Црна

DEN 215.76

Од стока
Во магацинот

* Две големини на располагање, 18mm/ 000# и 22mm/ 00#. * Сјајни и сјајна металик сребрена/ златна боја/ мат црна боја, едвај исчезнат. * Погоден за канцеларија работа, изработката, шиење, и облека за прицврстување.итн. * Направен од челик жица, nickle позлатен. * 500 парчиња/ 1000 парчиња кои се вклучени во овој објект, за најголемиот дел на продажба и економски избор.Ние продаваме производи со добар квалитет и цена.Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Опис : - Изработени од челик жица, nickle позлатен - Сјајни и сјајна металик сребрена/ златна боја/ мат црна боја, едвај исчезнат - 500 парчиња/ 1000 парчиња кои се вклучени во овој објект, за најголемиот дел на продажба и економски избор - Две големини на располагање, 18mm/ 000# и 22mm/ 00# - Одговара за канцелариска работа, изработката, шиење, и облека за прицврстување.etc Specification : - Должина на : 18mm / 22mm - Боја : злато/ црна/ silver Package Вклучува : 500/ 1000 Парчиња safery pins Note : ве Молам, разберете таму ќе не повеќе од 5% снопови неточност во секој пакет.Ви благодариме.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1819.20

моден јога панталони boho печати панталони солидна удобен широк бел дното одблесокот palazzo панталони гол ч

DEN 4752.00

Титаниум керамички движи перките, лесно клипинг надвор разни коса и нема повреда на кожата кога операци

DEN 5820.00

Батерија за Viasys Здравствена заштита G30, G30 E, G40, G40 E, GS10, GS20, Moniteur G30 Goldway.Батерија за Viasys Здравствена заштита

DEN 2398.80

4 дупки за монтажа Систем за управување со квалитет : 3.Отпорност : 4 ohms.Монтажа Длабочина : 1.Еден Пар на 4Ohm

DEN 959.76

Висок Квалитет на самолепливи Вратата Decal (ПВЦ ) екопријателски, Водоотпорен, Солзадоказ, Scrapeдоказ, Пера

DEN 3324.24

Ширина 0.079 инчи 5 E Медиум се Хранат Разделба Одделение GC1145 за Најтешките Сите Околу Одделение.Внесете Ст

DEN 239.76

Материјал : занаети темата е направен од faux велур кожа материјал кој е здрава, мека и удобна, силни и издр

DEN 2320.80

☆ МАГНЕТНИ БАТЕРИЈА & ВОДООТПОРЕН : Направен од IPX7 Одделение водоотпорен техника, ова почиста може да се

DEN 326.40

Ве молиме проверете ја вашата големина со нашата големина на табелата пред купување.назад патент џеб бе

DEN 514.80

Далечинското е изработена од цврста издржлива пластика и не ќе се скрши лесно.Далечинскиот обезбедува

DEN 1720.80

Со двојно USB, видео излез / влез РКА пристаништа, брзо Реактивна и Стабилна Работа.Автомобил Андроид Стер

DEN 2326.80

ПОДОБРУВАЊЕ на ВАШИОТ паметен ТЕЛЕФОН : Компатибилни се со паметни телефони 2.2" да 3.6" широк вклучувајќи i

DEN 1166.40

СТРОГО се ОБРАБОТУВААТ : Плетење машина делови се професионално изработени, строго се обработуваат, и с

DEN 9599.76

1" овој компактен батеријата е совршен за филмаџии во движење.6 Ах и поддржува до 12 A нерешено.8 V, има капац

DEN 2167.20

★ Големина на : 237*90*100 мм ★ Материјал : железо ★ Инсталација метод : ударбесплатна инсталација ★ Лесен з

DEN 19056.48

Се користи во нови градежни да го имитираат постарите естетски или во железничкиот апликации.Нашите де

DEN 503.76

Премиум A3 Алуминиум Жито Размавта Дискови со Калциум Стеарат Обвивка за работа на Алуминиум, Меки Метал

DEN 372.00

На 120 V и 1300 W моќен steamer може да се загреваат побрзо во помалку од 30 секунди.Нејзините резервоарот за вода

DEN 1437.60

79 оз резервоарот за вода за полесно пополнување и 15 минути непрекинато испаруваат.Голем Резервоар за Во

DEN 542.40

Име На Производ : Миленичиња Куќа.Материјал : CVC Римски крпа.Удобно, флексибилен и да се направени од faux к

DEN 1905.60

★ 6 во 1 Кујна Сува Храна Фармацевт Ѕид Монтирани Житни Складирање Сад Фармацевт ★ Направи вашата кујна