.

.

Со попуст
Yustda AC/DC Адаптер Компатибилен со Janome Доброто Сива Мини Машина за Шиење Модел 525B Напојување Кабелот Кабелот на Полначот на Електрична PSU

Yustda AC/DC Адаптер Компатибилен со Janome Доброто Сива Мини Машина за Шиење Модел 525B Напојување Кабелот

DEN 311.76

Од стока
Во магацинот

Светот Широк Влезниот Напон 100-240 VAC 50/60 Hz.Замена AC Адаптер/Полнач ,100% Компатибилен со модел на уредот се наведени.Полнач/Адаптерот има вкупно 6.5 Ft Долг кабелот за напојување.Безбедносни Карактеристики : во Текот тековната заштита; Вкупна моќност заштита; во Текот напон заштита; Краток Спој Заштита.Произведени со највисок квалитет на материјали.Сертификација : FCC, CE, и Ro HS.Yustda Platinum Квалитет Карактеристики : * Заштита од Преоптоварување со Висок Квалитет Жици * Над-полнење/празнење заштита * Заштита од Прегревање со Смарт Чип * Анти-Мешање Функција, со подобра Изолација и Материјали * Кратки-коло заштита * Целосно компатибилни со оригиналниот лаптопи * Тестирани со строга контрола на квалитетот стандарди Купи со доверба! * 12 Месеци Гаранција * Бродот на истиот или следниот работен ден Гарантира * 24 x 7-Мејл Поддршка * 100% Нови Компоненти - никогаш не реновиран, recycles, или да се користат * 100% ОЕМ Компатибилни - Загарантирана за да се исполнат спецификациите на оригиналниот уред Авторски права Yustda Сите Права се Задржани.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 550.80

ТМоќ (TM) Направени со највисок квалитет.Бренднови Влезниот Напон Спектар : AC 100 V 240 V.Сите наши производи

DEN 1797.60

DELL INSPIRON 153520 ЛАПТОП со INTEL : I32370 M / CI32.40 G 6 GB / 2DIMM 500 GB / 5400 RPM DVDRW Гдин 10 / 100 802.11 B / G / N+BT веб КАМЕРА INTELHD3000 / 1696 MB 15.6

DEN 383.04

Адаптер Оценка : World Wide 100 V ~ 240 V 50 / 60 Hz УЛ НАВЕДЕНИ 8 Нога Вкупна Должина на Кабелот.Сите производи се тест

DEN 599.76

Овој адаптер е наменета за снабдување со енергија каде и кога ви е потребна.Тие се користат за батеријат

DEN 575.76

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те

DEN 1113.60

9v 500m A Регулирани, 2.1 mm x 5.5 мм, Центар Негативни Поларитетот Напојување.Филтрирана за Нула Потпевнувам, Бу

DEN 407.76

SCP : излез Краток Спој Заштита) поголема безбедност од други адаптер.42 НА 48 W 65 W;Компатибилност : LG Electronics UM

DEN 7567.20

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

DEN 333.36

5 mm Барел Круг Приклучок Совет.Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright Нова Глобална 6 V AC / DC

DEN 1221.36

Без Прашања Праша 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Моќ Полнач / Адаптер( НеОЕМ ) Истиот Ден Превозот од С

DEN 239.76

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те

DEN 990.96

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.Pwr ON производи тестирани од страна на производителот за да се со

DEN 49.92

◆〖Модерен Дизајн〗 : Ablegrid Бренд Замена На Производот.( НЕ Вистински ) Тестирани Единици.Во Голема Работн

DEN 1790.40

Висок Квалитет на Сосема Нов AC / DC Адаптер за Полнач Компатибилен Напојување.Вклучува Кабелот За Напој

DEN 407.28

Повеќе за пари со овој висок квалитет на Производот.Нуди премиум квалитет во извонредна заштеда.Одличе

DEN 383.04

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Метал,Пластика; Нето Тежина : 225g.Пакет Содржина : 1 x AC / DC Адаптер;

DEN 479.76

Влезен напон:100240 V 50 / 60 Hz , Излез : наизменична СТРУЈА Барел Приклучокот , Кабелот за Напојување : 5 Метри

DEN 419.76

ТМоќ Направени со највисок квалитет (( Екстра Долг 6.6 ft кабел мозок )) Вкупна Должина на Кабелот Е Продолж

DEN 885.36

Текст Volt Опсег : 100240 V (во Светот во Согласност).Ве молиме да го потврдите спецификации и plug големина пред

DEN 479.76

0 V 30 VDC 36 VDC Префрлување Класа 2 Напојување Кабелот Кабел PS Ѕид Дома Полначот Мрежа ПСУ CECCCROHS 100240.0 V 30 VDC 36 VD

DEN 188.40

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите 1 цела година г

DEN 156.96

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те

DEN 215.76

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те

DEN 1048.80

9v 500m A Регулирани, 2.1 mm x 5.5 мм, Центар Негативни Поларитетот Напојување.Филтрирана за Нула Потпевнувам, Бу

DEN 243.60

✔Направен од висок квалитет на животната срединапријателски материјал, издржлив да ја користите...

DEN 350.16

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те

DEN 364.32

, VSC550 BTBKV, VSC550 BTBRW, VSC550 BTС1,VSC550 BTКОЧАН,VSC550 BTCG,VSC550 BTGRY,VSC550 BTML,VSC550 BTP4,VSC550 BTTDY.Одете на Вашите Нарачки да започне

DEN 3492.00

Trine 30 LC.TRINE ПРИСТАП ТЕХНОЛОГИЈА 103236 Штрајк тело само Одделение 1 500,000 + животен циклус Динамична Сила 70 ft / l

DEN 4679.76

Компатибилен со Јамаха G29 Вози Зеленацелосно наполнета 100% полно оптоварување изгорениво тест LED Диспле