.

.

Со попуст
Станот Врвот Водич Чешел Бербер Рамен Врвот Чешел ABS за Професионална Употреба Фризура Clipper Домашна Употреба Фризура Чешел

Станот Врвот Водич Чешел Бербер Рамен Врвот Чешел ABS за Професионална Употреба Фризура Clipper Домашна Употреба

DEN 297.36

Од стока
Во магацинот

Прецизно сечење рамна глава, лесен-за-користење бербер високо препорачливо.Мала тежина за лесна употреба, одлична алатка за професионална употреба или домашна употреба.Се користи во различни прилика, високиот ефикасноста на работата, лесен за користење, точни фризура, рамна глава стил.Едноставна операција со вграден-во хоризонтални линии за прецизно сечење на косата.Ергономски дизајн, униформа висина, во согласност со главата структура.Функција : 1. Ергономски дизајн, униформа висина, во согласност со главата структура.2. сечење рамна глава, лесен-за-користење бербер високо препорачливо.3. Се користи во различни прилика, високиот ефикасноста на работата, лесен за користење, точни фризура, рамна глава стил.4. Едноставна операција со вграден-во хоризонтални линии за прецизно сечење на косата.5. Мала тежина за лесна употреба, одлична алатка за професионална употреба или домашна употреба.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Рамни Врвот Comb Material : ABS Пакет Листа : 1 x Чешел.

Детални спецификации

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Flat Top Comb
Material:
ABS
Package List:
1 x Comb :
Додатоци на производи
DEN 191.76

за стил и untangling кадрава коса.Екстра широк распоредени заби за долги, густи, испреплетени на косата.Матер

DEN 4974.00

Освен за чешли, не постојат други предмети во производот фотографии.Можете да го испратите вашиот љубов

DEN 102.24

Објектот Пакет Димензија : 0.635 сантиметри L х5.715 сантиметри W x22.86 сантиметри H Овие се косата чешли.Тип на

DEN 191.76

Дури и исплата на боја се увери во секое време чешел се користи.Ве молиме оставете малку мерење на отста

DEN 1214.40

Компактен И Пренослив : мала тежина и во мали димензии, лесен за складирање и за носење, лесно може да се

DEN 263.76

Значи, ако имате било какви прашања во текот на процесот на купување на, ве молиме слободно да ни email во с

DEN 166.80

100% ПРИРОДНИ БАМБУС ДРВО Направена и изшкуркан до совршенство за лесно да се чисти мазна зацврстување д

DEN 303.84

♥Рачно Изработени Item / Боја : Сина ♥Мерење : големината на чешел е за 18cmx10cm(7.1"x3.9") ♥Материјал : висок кв

DEN 191.76

Повеќе заби кои се користат во чешел, пофини на ткаат ќе биде.Секој стилист, дури и почетник, ќе уживате в

DEN 768.00

Remium Материјал : Направени од pvc материјал кој може да се задржи во добра изведба за вашиот шлем декорациј

DEN 95.76

Основни чешел сет.Вклучува 12 парчиња.Повеќе стилови.Различни бои.Совршен за вашата фризирање потреби!.О

DEN 184.56

Тоа е специјално дизајнирана за калај фолија перм.Висока температура отпорни на абс материјал, светлин

DEN 192.00

Совршен мажите подарок!!!идеален за родендени, денот на таткото, на вљубените, свадби & graduations.Мажите омил

DEN 383.76

Убаво Комбинација за Секојдневна Употреба : пакетот доаѓа со 1 парче коса екстензии екранот стојат и 3 па

DEN 167.76

????♀️ [Широк Заб Чешел] : Солидна работа,не е лесно да се скрши,антипадот и антисвиткување,убава и издржл

DEN 455.76

Професионално Стилизирање Чешел Сет за Салонот Фризери / Barbers / Стилисти или Домашна Употреба 2 Различни

DEN 167.76

Лесно стил : на чешли со парична казна заби се корисни за одржување и разделба на косата, тие може да се и

DEN 105.60

100% Сосема Нов И Висок Квалитет.Категорија : Чешел Косата.Материјал : Пластика.Пакетот вклучува : 1 buc Чеше

DEN 2071.20

❤ГОЛЕМИ ДАРОВИ : detangling чешел прифатлива подароци за себе, сопруга или пријатели ▶100% висок квалитет и со

DEN 1178.40

7in Пластични ги Собереш Чешел.Професионална Одделение Висок Квалитет Речиси Нераскинливо Чешел Идеале

DEN 311.52

Направени на силна,флексибилни,и хемиски отпорен материјал за трајни доволно за долго време се користи.

DEN 2143.20

Чешла заврзана бради и направи брада полесно да се намали.Во согласност со растот насока на брада,.кога

DEN 268.32

Изработени од, Флексибилни, и Хемиски Отпорни Абс Материјал за Издржливост и Безбедност.Лесен и Ергоном