.

.

Со попуст
MroMax 4PCS / Исклучи го Фати Заклучување 0.98 x 0.79 (LxW) Ретро DecorativeSilver Заклучување за Куфер Градите Багажникот Latch Затворач

MroMax 4PCS / Исклучи го Фати Заклучување 0.98 x 0.79 (LxW) Ретро DecorativeSilver Заклучување за Куфер Градите

DEN 254.16

Од стока
Во магацинот

【Производ Димензија】 Должина : 25мм/0.98"; Width : 20mm/0.79". 【Високо-квалитетни Материјали】 Направени од добар квалитет цинк легура, висат chrome која го прави нивниот изглед повеќе домот, анти-корозија, добра отпорност на абење. 【Карактеристики на производот】 Оваа hasp облик дизајниран и исклучителна изведба.На завртката дупки се задржани направи тоа лесно да се инсталира.Вашиот кутија ќе изгледа повеќе ретро по фиксна. 【Широк Апликации】 Овие антички hasp clasps работат добро за мали проекти, домашни накит, кутии, trinket кутии, подарок кутии, birdhouse зграда итн. 【Пакет Содржина】 4 Pcs x Toggle се Фати за Заклучување.На тока има исклучителен дизајн и исклучителна изведба.По одредување, вашиот кутија изгледа поубаво.Широк спектар на употреба : за да се префрлате брави се користи за накит, кутии, вратата, антички кутии, suitcases, алатка кутии, подарок кутии, птица куќи, деца кукла куќи, фиоки, инструмент кутии, итн.Тоа е добар помошник за DIY занаети.На тока има исклучителен дизајн и исклучителна изведба.По одредување, вашиот кутија изгледа поубаво.Широк спектар на употреба : за да се префрлате брави се користи за накит, кутии, вратата, антички кутии, suitcases, алатка кутии, подарок кутии, птица куќи, деца кукла куќи, фиоки, инструмент кутии, итн.Тоа е добар помошник за DIY занаети.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 203.76

Материјал : Направени од цинк легура, не е лесно да се добие рѓа или ерозија, обезбедување на сервисирање

DEN 239.76

Материјал : Направени од цинк легура, не е лесно да се добие рѓа или ерозија, обезбедување на сервисирање

DEN 263.76

[Пакет] 20pcs x Антички Кутија Право Latch, Некои Завртки([Paquete] 20 piezas x pestillo derecho de caja антигва, algunos tornillos. Овие ан

DEN 239.76

Направени на добар квалитет на железо.Вкупна Големина : 29 x x x x 27 x x x x 6mm / 1.14" x 1.06" x 0.24" (L*W*H).Шрафови за монт

DEN 272.64

Тежина : 70g; Пакет Содржина : 2 x Toggle Latch Сет.Име На Производ : За Да Се Префрлате Latch; Материјал : Не ' Рѓосува

DEN 309.36

Weslock #12725 D / I пролет latch за 600 серија.Ова е замена latch за било 600 серија Weslock пролет latch без mortised лице плоча.Ва

DEN 455.76

За шалче врата, дозволете 3 мм (1 / 8") јазот помеѓу вратата и кабинет рамка за притисни простор.Влечење на в

DEN 239.76

[SIZE] 82.5 mm x 22mm / 3.25" x 0.87" (L*W) [ОПТОВАРУВАЊЕ] Заклучување оптоварување : 120 N, Крајната оптоварување : 900 N...

DEN 1555.20

1") дупка со дијаметар.1 inch Package Содржина : 5 x Toggle Latch, Некои Screws Feature : Направен од добар квалитет цинк легура

DEN 104.40

Име На Производ : Магнетни Фати Latch;Материјал : Магнет, Пластични.Дупка Растојание : 2cm / 0.68";Дупка со Дијам

DEN 263.76

Пеперутка двојнодупка тока големина : 2.91 x 2.91 инчи / 74 x 74mm; ѕвезда значка се справи со големина : 4.1 x 1.6 инчи

DEN 275.76

[МОНТАЖА] 4 монтажа дупки, 2,5 mm(0.35"(9mm) Висина.1") дупка со дијаметар.35 инчен (L*W*H) Монтажа Дупка со Дијаметар :

DEN 2186.40

Оваа hasp облик дизајниран и исклучителна изведба [ПАКЕТ СОДРЖИНА] 2 x Антички Брави, Некои Завртки([PACKUNGSINHA

DEN 299.52

2 Инчен x 0.?Одговара за лента со алатки, авијација случај ,и други видови на градите.Опис на Spanish Cajas де muebles

DEN 287.76

Боја : Сребро Тон; Материјал : Metal.Net Тежина : 42g; Пакет Содржина : 10 Поставува x Кутија Latchs.Име на производ : К

DEN 215.76

[Size] Врежан птица шема тока : 2.95 x 2.24 инчи / 75 x 57mm; гроздобер катанец : 1.34 x 0.71 инчи / 34 x 18mm; пеперутка зглоб : 1.5

DEN 311.76

За врати со 11 / 2", 13 / 4" & 3" дупка проред.За употреба на вратите до 13 / 8" дебела.Сребрениот Финиш...

DEN 239.76

Тока големина со рачка : 2.36 x 1.58 инчи / 60 x 40mm; шема зглоб големина : 1.18 x 0.79 инчи / 30 x 20mm; ivy кутија агол со голе

DEN 430.80

Материјал / Крај : Оваа пак копчето latch е направен од екипа месинг.Latch вкупната големина : база дијаметар :