.

.

Со попуст
UpBright Нови AC Адаптер Замена за Uniden PS-0035 PS0035 Cordless Телефон Телефонски Систем DCX400 2-линија Handset DCX16 DCX 16 Полнење на Лулка, BADG1033001 8V 8.0 V - 9V на 300mA - 1000mA Напојување

UpBright Нови AC Адаптер Замена за Uniden PS-0035 PS0035 Cordless Телефон Телефонски Систем DCX400 2-линија

DEN 842.40

Од стока
Во магацинот

Текст : 110 V - 117 V - 120 VAC 60 Hz или 220 V - 230 V - 240 VAC 50 Hz Погоден Влезен Напон За Вашата Држава/Област.Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите. 1 цела година гаранција за услугите.Up Bright НОВИ AC Адаптер Замена За Uniden PS-0035 PS0035 Cordless Телефон Телефонски Систем DCX400 2-линија Handset DCX16 DCX 16 Полнење на Лулка, BADG1033001 8 V 8.0 V - 9 V на 300m A - 1000m A I. T. E. Напојување Кабелот Кабел Ѕид Батерија Полнач Мрежа ПСУ.Се вклопува Uniden DCX400 2-линија Проширување Dect 6.0 Додаток Проширување Handset (слушалка), Модел : DCX16 DCX 16 Cordless телефонски Телефонски Клупа Додаток за мобилен Телефон Полнење Лулка, BADG1033001. Up Bright НОВИ AC Адаптер Замена За Uniden PS-0035 PS0035 Cordless Телефон Телефонски Систем DCX400 2-линија Handset DCX16 DCX 16 Полнење на Лулка, BADG1033001 8 V 8.0 V - 9 V на 300m A - 1000m A I. T. E. Напојување Кабелот Кабел Ѕид Батерија Полнач Мрежа ПСУ CECCCROHS 120.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 263.76

【Компатибилен】Компатибилен со Bowflex Max Тренер М3 М5 M7 М8 HVT Плус за Вежбање Елипсовидна неблагодарна Рабо�

DEN 263.76

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите...

DEN 818.40

9v 500m A Регулирани, 2.1 mm x 5.5 мм, Центар Негативни Поларитетот Напојување.Филтрирана за Нула Потпевнувам, Бу

DEN 335.04

Адаптер Оценка : World Wide 100 V ~ 240 V 50 / 60 Hz УЛ НАВЕДЕНИ 8 Нога Вкупна Должина на Кабелот.Сите производи се тест�

DEN 455.76

ТМоќ произведени со Бренднови Влезниот Напон Спектар : AC 100 V 240 V , ИЗЛЕЗ : 24v (3pin).Компатибилен со : Epson ПОС �

DEN 3492.00

Trine 30 LC.TRINE ПРИСТАП ТЕХНОЛОГИЈА 103236 Штрајк тело само Одделение 1 500,000 + животен циклус Динамична Сила 70 ft / l

DEN 239.76

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

DEN 239.76

Моќта полначот се специјално дизајнирани и тестирани за нов Малина Пи 4 4 B, нуди максимална стабилност и

DEN 383.04

Адаптер Оценка : World Wide 100 V ~ 240 V 50 / 60 Hz УЛ НАВЕДЕНИ 8 Нога Вкупна Должина на Кабелот.Сите производи се тест�

DEN 243.60

✔Направен од висок квалитет на животната срединапријателски материјал, издржлив да ја користите ✔Едн�

DEN 479.76

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

DEN 599.76

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

DEN 311.76

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.Замена AC Адаптер / Полнач ,100% Компатибилен со модел на уредот се

DEN 4679.76

Компатибилен со Јамаха G29 Вози Зеленацелосно наполнета 100% полно оптоварување изгорениво тест LED Диспле�

DEN 839.76

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

DEN 229.92

AC Да DC 4.5 V 1А 1000m A Напојување Конвертор Адаптер за Полнач 5.5 мм x 2.1 mm.Влезен Напон : 100~240 VAC 50 / 60 Hz, Светот Упо�

DEN 311.76

0 AC / DC Адаптер Компатибилен со Harman Kardon Оникс Студио 2 II STUDIO2 HKONYXSTD2 Хармон Kardon Bluetooth Безжична Говорникот С�

DEN 1199.76

Бренд : Intermec.Модел : 851082203 Влез : 100240 V~4763 HZ 1 A.Излез : 12 V 4,15 A кабелот за Напојување е вклучена.Intermec 851082203 AC На�