.

.

Со попуст
UpBright Нови AC Адаптер Замена за Uniden PS-0035 PS0035 Cordless Телефон Телефонски Систем DCX400 2-линија Handset DCX16 DCX 16 Полнење на Лулка, BADG1033001 8V 8.0 V - 9V на 300mA - 1000mA Напојување

UpBright Нови AC Адаптер Замена за Uniden PS-0035 PS0035 Cordless Телефон Телефонски Систем DCX400 2-линија

DEN 842.40

Од стока
Во магацинот

Текст : 110 V - 117 V - 120 VAC 60 Hz или 220 V - 230 V - 240 VAC 50 Hz Погоден Влезен Напон За Вашата Држава/Област.Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите. 1 цела година гаранција за услугите.Up Bright НОВИ AC Адаптер Замена За Uniden PS-0035 PS0035 Cordless Телефон Телефонски Систем DCX400 2-линија Handset DCX16 DCX 16 Полнење на Лулка, BADG1033001 8 V 8.0 V - 9 V на 300m A - 1000m A I. T. E. Напојување Кабелот Кабел Ѕид Батерија Полнач Мрежа ПСУ.Се вклопува Uniden DCX400 2-линија Проширување Dect 6.0 Додаток Проширување Handset (слушалка), Модел : DCX16 DCX 16 Cordless телефонски Телефонски Клупа Додаток за мобилен Телефон Полнење Лулка, BADG1033001. Up Bright НОВИ AC Адаптер Замена За Uniden PS-0035 PS0035 Cordless Телефон Телефонски Систем DCX400 2-линија Handset DCX16 DCX 16 Полнење на Лулка, BADG1033001 8 V 8.0 V - 9 V на 300m A - 1000m A I. T. E. Напојување Кабелот Кабел Ѕид Батерија Полнач Мрежа ПСУ CECCCROHS 120.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 479.76

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те

DEN 263.76

【Компатибилен】Компатибилен со Bowflex Max Тренер М3 М5 M7 М8 HVT Плус за Вежбање Елипсовидна неблагодарна Рабо

DEN 479.76

Влезен напон:100240 V 50 / 60 Hz , Излез : наизменична СТРУЈА Барел Приклучокот , Кабелот за Напојување : 5 Метри

DEN 287.76

Боја : Црна Материјал : Пластични Моќ Кабел должина : 200cm / 78.Зачувај себе пари за редовно батеријата проме

DEN 263.76

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите 1 цела година г

DEN 4679.76

Компатибилен со Јамаха G29 Вози Зеленацелосно наполнета 100% полно оптоварување изгорениво тест LED Диспле

DEN 141.36

Највисок квалитет на генерички Home / Travel / Ѕидот на Полначот.Текст Volt Опсег : 100240 V (во Светот во Согласност)

DEN 3492.00

Trine 30 LC.TRINE ПРИСТАП ТЕХНОЛОГИЈА 103236 Штрајк тело само Одделение 1 500,000 + животен циклус Динамична Сила 70 ft / l

DEN 1048.80

9v 500m A Регулирани, 2.1 mm x 5.5 мм, Центар Негативни Поларитетот Напојување.Филтрирана за Нула Потпевнувам, Бу

DEN 383.04

Адаптер Оценка : World Wide 100 V ~ 240 V 50 / 60 Hz УЛ НАВЕДЕНИ 8 Нога Вкупна Должина на Кабелот.Сите производи се тест

DEN 287.76

1 Звук Игри Стол X Рокер 5172601 Пренапони Bluetooth 2.1 Звук Игри Стол, Црна со Црвени Цевки.6 ft кабел мозок )) Вкупн

DEN 455.76

ТМоќ произведени со Бренднови Влезниот Напон Спектар : AC 100 V 240 V , ИЗЛЕЗ : 24v (3pin).Компатибилен со : Epson ПОС

DEN 1919.76

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те

DEN 1797.60

DELL INSPIRON 153520 ЛАПТОП со INTEL : I32370 M / CI32.40 G 6 GB / 2DIMM 500 GB / 5400 RPM DVDRW Гдин 10 / 100 802.11 B / G / N+BT веб КАМЕРА INTELHD3000 / 1696 MB 15.6

DEN 383.76

Само Компатибилни со 2021 Apple М1 i Mac 24инчен 143 W адаптер(вклучувајќи Ethernet порта)(адаптер уредот не е вклучен

DEN 684.00

❤【Најдобра Услуга】 : Ние нудиме еден непрашања, побара полн со пари гаранција за враќање.PPJ AC Адаптер З

DEN 335.04

Адаптер Оценка : World Wide 100 V ~ 240 V 50 / 60 Hz УЛ НАВЕДЕНИ 8 Нога Вкупна Должина на Кабелот.Сите производи се тест

DEN 479.76

0 V 30 VDC 36 VDC Префрлување Класа 2 Напојување Кабелот Кабел PS Ѕид Дома Полначот Мрежа ПСУ CECCCROHS 100240.0 V 30 VDC 36 VD