.

.

Со попуст
CTH Мултифункционален Магија Метла Стигнале Прилагодливи Монтажни Продолжен Пол за Деца Возрасни Прашина, Течност за Кујна Бања Домаќинство Силикони Squeegee Sweeper дома

CTH Мултифункционален Магија Метла Стигнале Прилагодливи Монтажни Продолжен Пол за Деца Возрасни Прашина, Течност

DEN 383.76

Од стока
Во магацинот

Тркалезна кука е во прилог на страна, може да висат крпи за коса, јажиња, партали и други мали предмети.[Силна Viscose Четка Тока] На четка тока е водоотпорен и влага-доказ, не само за бесење на џогерите и метли, но исто така и за бесење различни малите објекти, како што се одржување алат, чадори, кујнски прибор, тоалет четки, итн.[ Мултифункционален 4-Во-1 Метла] Добар помошник за домаќинство живот.Коса должина стружење метла алатки, голем метла за губење на управување.[Надгради Метла Глава-80 Грам Добар Квалитет] во Споредба со другите е магија метла, тежината на нашата надгради метла главата е зголемен за 20 грам, дојде до 80 грам, па овој висок квалитет магија метла станува се повеќе издржливи и сигурни.[Широка Употреба Сценарија] магијата метла се справи со дупка на врвот што е погодно за виси на ѕидот, заштеда на простор и помага брзо сушење.Таа е погодна за различни statural луѓе.3 долги нозе, што е издолжени во споредба со другите, не треба да се превиткуваат кога убедливо и поради стигнале, тоа би можело да се исполнат различни чистење барање.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 237.36

Пакетот вклучува (1) honla сет од 2 бела силикони squeegees,и (1) сет од 2 теал силикони squeegees.Направени од цврст сил

DEN 367.20

Само измијте го со топла вода и детергент.Опис на производот : Бидејќи никој када или туш може да се исуш

DEN 403.20

Тоблик дизајн : Овој прозорец scraper има не се лизга рачка, ергономски дизајн, лесен за употреба и може да с

DEN 434.40

без напуштање на било какви знаци.Се уште се загрижени за размери и дамки на стакло?Се се уште во загуба

DEN 335.76

НАЈДОБАР ИЗБОР НА ПОДАРОК Секој проблем што го имате со производи, ве молиме контактирајте со нас.ДИЗАЈ

DEN 658.08

Пакет Димензии : 23.11 L x 10.24 H x 12.25 W (инчи).Пакет Тежина : 12 килограми.Земја на Потекло : сад.Дел број : 36682400...

DEN 311.76

Прозорецот squeegee почиста комплет пол може да биде поделен на 3 секции, кои вкупната должина е 59 инчи дека

DEN 309.12

Стигнале тока дизајн : слободно прилагодлива висина, погодна за луѓе од било која висина.Метла лента мож

DEN 47.76

Го почувствувале на работ им овозможува на винил да се применуваат без да се ризикува гребнатини.Blue Пла

DEN 1579.20

Вклучува (3) Squeegees.Широк мека гума ножот и Најлон запленети грешка сунѓер дршката е направен од хард изд

DEN 237.36

Направени од премиум ABS пластика, анти ' рѓа и сигурен.Wiper лента е мека, носатотпорни, и алкалноотпорни, ко

DEN 438.96

Бања Пакет : вклучува 1 сребрена 10 инчен туш squeegee и 1 сива када исцедете ги покрие.Редеа Слободни Сјај : на

DEN 357.12

Долга рачка, исто така ви овозможува безбедно да се постигне висок windows, без потреба за столици или stepladder

DEN 1390.08

Оригиналниот висок квалитет, од нерѓосувачки челик squeegee канал.Одговара на Ettore е squeegee се справи.Рака про

DEN 806.40

Спин Squeegee Има Engthen 90cm Нерѓосувачки Челик Род, Не Треба да се превиткуваат да се Исчисти, Спаси се Грижи и

DEN 320.64

Обложено челична рамка и да се справи штекер.Сечилото безбедно прицврстени со машина завртки 16инчи вку

DEN 2354.40

Со црна гума, neoprene.Сите намена squeegees се справи со најтешките работни места.Солиден насликани рамка и фрл

DEN 479.76

Жолта 18" хигиенски кат squeegee се вклопува Carlisle 40225 Спарта Спектар fiberglass рачки (се продава одделно).Интегрир