.

.

Со попуст
VHNBVHGKGHJ Принтери Делови Додатоци Плоча Термички Печати ја Главата Лента Вратило Моторни Компатибилен со TSC ТЕ 244 Замена на Делови (Боја : матична Плоча)

VHNBVHGKGHJ Принтери Делови Додатоци Плоча Термички Печати ја Главата Лента Вратило Моторни Компатибилен со

DEN 2265.60

Од стока
Во магацинот

Да се подобри ефикасноста на вашиот печатач и да се направи вашата работа повеќе enjoyabl.Високо квалитетни и издржливи, долг животен век.Ние ќе се фокусираме на квалитет, гаранција на квалитет, секој производ е тестиран пред превозот на, ве молиме слободно да се купи.Добро материјали, прецизност обработка, совршен печатач делови за замена на производи.Нашата служба за корисници е многу посветени и секогаш подготвен да одговори на вашите прашања.Купи со доверба : Секој од нашите производи се строго проверени, пред породувањето за да се осигура дека ќе го добиете најдобриот квалитет.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви даде задоволителен одговор во рок од 24 часа!.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 311.76

Капацитет : 2 GB.Форма Фактор : 240 pin DIMM.Брзина : PC312800 1600 MHz DDR3.Халоген Слободен; ROHS; Гаранција : Живот 2 GB PC312800 24

DEN 114.96

Со LCD дисплеј, тоа може да прикаже влез и излез напон, излезна струја и излезна моќност...

DEN 239.76

2 GB.Форма Фактор : 240 pin DIMM.Брзина : DDR2 PC26400 800 MHz.Халоген Слободен; ROHS; Гаранција : Живот 2 GB DDR2 PC26400 800 MHz 1.8 v 240 pin

DEN 175.92

Усвоена на висок квалитет на електронски компоненти, и прецизност процес, осигурете се за издржливост.О

DEN 719.28

Компатибилен Со ASматични Плочи.Компатибилен Со ASматични Плочи 8 GB DDR3 L 1866 (PC3 L 14900).SODIMM 1.35 V 204Pin DDR3 SODIMM...

DEN 239.76

Капацитет : 2 GB.Форма Фактор : 240 pin DIMM.Брзина : PC310600 DDR3 1333 MHz.Халоген Слободен; ROHS; Гаранција : Живот...

DEN 239.76

2 GB.Форма Фактор : 240 pin DIMM.Брзина : DDR2 PC26400 800 MHz.Халоген Слободен; ROHS; Гаранција : Живот 2 GB DDR2 PC26400 800 MHz 1.8 v 240 pin

DEN 2266.80

АПУ Поддршка : AMD Athlon серијата процесори; AMD Sempron серијата процесори во FS1b штекер.Меморија Поддршка : 2 x 1.5 V

DEN 1199.76

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 2639.76

Заврши интерфејси, повеќе PCIEs, силна компатибилност и практично пренесување.Издржливи, високаперформан

DEN 10292.64

0 x16, 2 x PCIe x1, 2 x PCI, PS / 2, DVID, DSub, HDMI, LAN, 4 x USB 3.Contrôleur де réseau локални (LAN) : Intel I218 V, Тип d'interface Ethernet : Gigabit.Famille де process

DEN 239.76

Капацитет : 2 GB.Форма Фактор : 240 pin DIMM.Брзина : DDR2 PC25300 667 MHz.Халоген Слободен; ROHS; Гаранција : Живот 2 GB DDR2 PC25300

DEN 3359.76

USB 3.1 AddOn Картичка.Патент ОК Socket Вози ПРОЦЕСОРОТ и DDR4 перформанси, надвор од сите очекувања! 5Начин Оптими

DEN 727.20

2 GB.Форма Фактор : 240 pin DIMM.Брзина : DDR2 PC26400 800 MHz.Халоген Слободен; ROHS; Гаранција : Живот 2 GB DDR2 PC26400 800 MHz 1.8 v 240 pin

DEN 239.76

Лаптоп Дијагностички Картичка може да дијагноза на матичната плоча сигнал кој покажува проблемот на ПР

DEN 1975.20

има нискибучава ПИ ладење функција, која балансира на топлина и акустика со намалување на брзината на в

DEN 2482.08

Конус Ролери Имајќи Само.Се користи за Модели 814 B / 814 F / 814 F II / 815 B / 815 F / 815 F II / 816 F / 816 F II / 824 K / 825 K / 826 K / 966 D / 9

DEN 2390.40

Капацитет : 2 GB.Форма Фактор : 240 pin DIMM.Брзина : PC310600 DDR3 1333 MHz.Халоген Слободен; ROHS; Гаранција : Живот...

DEN 936.00

Системот Се Повлече.Гарантира за 90 дена.Вистински дел.Dell.Dell Optiplex 760 Десктоп Матична Плоча.Делови обично

DEN 1679.76

Лесен за употреба од страна на некои едноставни команди, не мора да знаете секој отпечаток технологија,

DEN 9075.84

AMD НА4 Приклучок и PCIe 4 0 : совршен спарување за 3та Генерација AMD Ryzen Процесори.Брзо Поврзување : 1 Gb LAN, USB 3...

DEN 311.76

Капацитет : 2 GB.Форма Фактор : 240 pin DIMM.Брзина : PC312800 1600 MHz DDR3.Халоген Слободен; ROHS; Гаранција : Живот 2 GB PC312800 24

DEN 5160.00

AsОригиналниот Дел Број 60 NB04 L0MB1021 Замена На Дел Само.Без додатоци, кабли или прирачници се вклучени освен

DEN 292.80

Стоката се на добар квалитет 85% конвенционалните нарачки ќе бидат доставени во рок од 718days.Некои далечни

DEN 239.76

2 GB.Форма Фактор : 240 pin DIMM.Брзина : DDR2 PC26400 800 MHz.Халоген Слободен; ROHS; Гаранција : Живот 2 GB DDR2 PC26400 800 MHz 1.8 v 240 pin

DEN 239.76

Капацитет : 2 GB.Форма Фактор : 240 pin DIMM.Брзина : DDR2 PC25300 667 MHz.Халоген Слободен; ROHS; Гаранција : Живот...

DEN 21480.00

Аудио AC97 3 D 5.1CH / SPDIF аудио интерфејс Чипсет Интел 845 G серија (GV / МОБ) GMCH и 82801 DB ICH4 ПРОЦЕСОРОТ Socket 478 поддрж

DEN 8372.64

64 GB DDR4SDRAM.MicroATX форма фактор.Пристаништа : 2 x USB3.1 Gen2, 6 x USB3.1 Gen1, 6 x USB2.0, 1 x PS / 2, 1 x Display Port, 1 x HDMI, 1 x LAN(RJ45), 1 x Оптич