.

.

Со попуст
Рачно Насликани Bianco Фреско Farina Канистер - рачно изработени во Deruta

Рачно Насликани Bianco Фреско Farina Канистер - рачно изработени во Deruta

DEN 4032.00

Од стока
Во магацинот

Рачно изработени и рака-насликани во Deruta, Италија. 100% безбедна храна. 7"Dx10.5"Х. машина за миење Садови безбедно.Не се препорачува за микробранова или конвенционална рерна употреба.Оваа прекрасна брашно канистер ќе додадете прскање на убавината и елеганцијата на вашата кујна décor. 7" x 10.5" висина.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 263.52

Материјал : Акрил.На 2парче Памук Брисеви Застане е мал во големина и може да се заштити вашиот памук бри

DEN 263.76

92 инчен Мал круг : 9x9x12 / 3.68inch Package Вклучува : 1 Парче Акрилик Памук Брисеви Држачот.Транспарентен козметич

DEN 1912.80

Стилски и функционален канистри, кои одговараат на farmhouse и селскитематските settings.На канистри доаѓаат со

DEN 1718.40

Со i Design од Inter Design, можете да #livesimply секој ден.ОРГАНИЗИРАЊЕ на ВАШИОТ ДОМ : Совршен за чување на предмети н

DEN 287.76

Убава и функционална,2 одделни простории за чување на памук брисеви, Qtips, памук топки или шминка влошки.С

DEN 239.76

Qtip складирање кутија е направен од висок квалитет јасно пластика за трајни употреба; Екопријателски, да

DEN 567.84

Мулти Оникс бања прибор канистер на Медитеранот Колекција.Топло и софистицирани.Декоративен и функцио

DEN 383.76

Издржливи : Оваа едноставна памучна топката и памук брис рек складирање кутија е направен од многу силн

DEN 270.24

На надворешниот поклопец усвојува монтажни дизајн, ѕидмонтирани, без перфорација, лесно да се расклопу

DEN 479.76

Пакетот вклучува 4 пакет акрилик псовети на носителите со бамбус капак; големина за : 3.5" x 3.1 "x 3.7" (L x W x H).На

DEN 1264.80

Спецификација : Предмет Тип : Памук Складирање Box Material : HIPSSize : Прибл Тока Дизајн : На прекривачот е лесен и

DEN 1439.76

Одредат пенкала и прибор за да се направи уредни држачот.УНИКАТЕН дали сте го смета за складирање на ст

DEN 335.76

【Пакет се Вклучени】2 Пакет qtip држачот.Материјал : ГЛАСАЧКО место пластика.Круг големина на : 3.35*3.35*4.13 во

DEN 1615.20

Пластика.BEATIFUL И ФУНКЦИОНАЛНИ јасно аптека тегли се комбинираат УБАВИНА со организацијата.Заокружен ба

DEN 119.76

Алуминиум.Увезени.Оваа бања Мозаик канистер е совршен за додавање стилски функционалност на вашата бањ

DEN 268.56

Висок Квалитет на Материјалите : Направен од високо квалитетни материјали, памук брис складирање кутиј