.

.

Со попуст
JUSTJUNMIN Гроздобер Индустриски Цевки Крпа Држачот за Ѕид за правилно поставени Метални Крпа Рек Бар Бања Виси Закачалка Додатоци Црна Крпа Полици за Бања (Боја : Црна)

JUSTJUNMIN Гроздобер Индустриски Цевки Крпа Држачот за Ѕид за правилно поставени Метални Крпа Рек Бар Бања

DEN 525.60

Од стока
Во магацинот

Држи вашиот крпи суви и чисти, совршен за чување на вашиот крпи, бања крпи и облека организирани во бањата или кујната.Овој простор за заштеда на крпа решетката е апсолутно мора да се има за која било мала бања, бидејќи тоа не заземаат простор, тоа ви дава повеќе!.Крпа решетката се направени од издржлив материјал, издржлив(Овој производ само вклучува Крпа рек продаваат на сликата).крпа решетката е погодно место за чување на крпи, лесен за пристап.Силна носивоста,база има силна носивоста и не е лесно да се навалите.Оваа крпа решетката има мазни линии и здрав структура.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 3359.76

Стил е стилски и исклучителна : изгледот е едноставна и модерна, на изработката е исклучителна и деликат

DEN 362.40

Инсталација метод : ѕид виси (без удирање, удирање инсталација).Чување тип : бања пешкир, се соочуваат со

DEN 6022.80

★ Широк применливост : товарот база е постабилна и моќни, адаптација на отворено, спална соба, балкон, ба

DEN 698.40

Им помогне на бањата да се задржи топло, се Задржи на крпи и бањарки топли и суви.Ова ќе осигура дека ваш

DEN 179.04

Пластични партали виси.ГАРАНЦИЈА : Директно произведени и испорачани од страна на производителот, 100% со

DEN 1896.00

【Материјал】цевка и борови дрва се комбинирани во индустриски стил со декоративни тапа...

DEN 525.12

Хуманизирано не се лизга дизајн за да се спречи паѓање.Можете да висат она што го сакате, не само сува кр

DEN 249.60

Поради Различни Мерење Алатки и Мерни Методи, Големината на Податоци Има од 1 до 3 см Грешка е Нормално, в

DEN 186.96

♠Имаат ист【модерен и робустен дизајн】 : да се зачува простор во едноставен дизајн, многу модерен и еле

DEN 479.76

Тоа е, исто така, може да се качи на вашиот ѕид за екстра складирање каде што треба.6КУКА РЕК : Складирање

DEN 259.20

Тежина : Околу 430g.Се применуваат : Кујна организаторот.Функција : Крпи за складирање,десктоп дребулии ск

DEN 1653.60

Лесна инсталација, без удирање, заштеда на време и труд заштеда, задебелена прецизни оксид филм заштита,

DEN 4300.32

Елегантна, во согласност со луѓе естетика.Во овој просторsaver крпа бар е дефинитивно мора за секоја бања

DEN 619.20

▼ Се задржи на крпи и бањарки топли и суви,да ги задржи на вас и вашето семејство чиста и уредна.▼ Исклуч

DEN 1166.40

Оваа крпа бар може да се користи во кујната, бањата и перална.Можете да го инсталирате на секоја страна о

DEN 1127.52

ВИСОК КВАЛИТЕТ : Направен од висококвалитетни материјали, цврсти и трајни, антикорозија и анти ' рѓа, пог

DEN 530.40

Простор за Заштеда на енергија : Елегантен Изглед Не се Применува Само за да се Користи Како Крпа Бар, Но

DEN 938.40

[Безбедност и водоотпорен] IPX5 водоотпорен, безбедно и течењебесплатно, со користење на ултрависока темп

DEN 571.20

3 m Инсталација метод : перфорирани инсталација Максимална моќност : 150 W Излезен напон : 220 V50 Hz Производ го

DEN 423.84

Силен притисок отпор, антистареењето и отпорност на корозија.дебела и издржливи.На површината се трети

DEN 2376.00

Нерѓосувачки челик материјал : електрични крпа решетката е направен од висок квалитет, од нерѓосувачки

DEN 1060.80

ЗДРАВ носи практична функција на вашиот простор при додавање на некои топлина и стил на вашиот ентериер

DEN 784.80

Површината е добро полиран, без остри рабови и агли, мазен и лесен, лесен за употреба.Изгледот е модерен,

DEN 1015.20

ВИСОК КВАЛИТЕТ : Направен од висококвалитетни материјали, цврсти и трајни, антикорозија и анти ' рѓа, пог

DEN 385.92

♥Сјајна карактеристики : Зачувате простор и чувајте ги чисти крпи и удобен.Лесно да се чисти и да се одр

DEN 1869.60

Материјал : крпа решетката е направен од висококвалитет простор алуминиум, хромпозлатен, не rusty, постаби

DEN 273.60

Начин на инсталација : perforating.Површината технологија : бакарна жица цртање.Материјал : Бакар.Крпа рек тип

DEN 14864.16

Елегантна, во согласност со луѓе естетика.Во овој просторsaver крпа бар е дефинитивно мора за секоја бања