.

.

Со попуст
GRTD Нога Масажа Бања, Туш Pumice Чистење Камен Exfoliating Нога Почиста за Жени и Мажи//1485

GRTD Нога Масажа Бања, Туш Pumice Чистење Камен Exfoliating Нога Почиста за Жени и Мажи//1485

DEN 1956.00

Од стока
Во магацинот

Лесно се чисти вашиот нозе без виткање.Можете да имаат нога масажа и разлиствам мртвите кожата во исто време.Може да се користи со било кој тип на течен сапун.Дното вшмукување чаша дизајн, може да биде добро за фиксно на подот.Изработени од еко-пријателски материјал, BPA Free, Не-Токсични, Латекс Слободни.Идеален за домови, хотели, болници помошно живеење објекти спортски сали, сауни бањи и на многу други места.Опис : Овој производ дизајниран за капење нога масажа.Нејзините различни масажа четка дизајн на лево и десно страни, може да масажа на ногата додека се зема туш.Постои pumice чистење камен на средната страна, можете да разлиствам мртвите кожата на ногата кога можете да уживате во подножјето масажа.Дното вшмукување чаша дизајн, може да биде добро за фиксно на подот.Карактеристики : 1. Лесно се чисти вашиот нозе без виткање.2. Дното вшмукување чаша дизајн, може да биде добро за фиксно на подот.3. Можете да имаат нога масажа и разлиствам мртвите кожата во исто време.4. Погоден за корисници со ограничена мобилност и флексибилност.5. Може да се користи со било кој тип на течен сапун.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Нога Масажа Cleaner Material : Silicone Color : Како Слика Shows Size : Прибл.26.5 * 15 * 2.5 cm / 10.4 * 5.9 * 0.9 inch Package Тежина : Околу.310g Package Вклучуваат : 1 x Нога Масажа Почиста.

Детални спецификации

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Foot Massage Cleaner
Material:
Silicone
Color:
As Picture Shows
Size:
Approx.26.5 * 15 * 2.5cm / 10.4 * 5.9 * 0.9inch
Package Weight:
Approx.310g
Package Include:
1 x Foot Massage Cleaner :
Додатоци на производи
DEN 239.76

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ Оваа Премија Pumice камен за нозе е направен од висок квалитет на стакло pumice.Тоа фрла мно�

DEN 1140.00

㊥Се надеваме дека ќе имаат пријатен шопинг искуство ㊥Предност : 100% сосема нов и висок квалитет...

DEN 907.20

????????ВУЛКАНСКА ЛАВА PUMICE КАМЕН ДИРЕКТНО ОД МАГИЧНИОТ ОСТРОВ БАЛИ – Не harmfull токсини од вештачки pumice камењ�

DEN 122.16

Ноктите четка за чистење на стапалата и ноктите.Pumice камен да омекне нозе потпетици на рацете и нозете.Ве

DEN 335.76

, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Нежно sloughs далеку calluses на нозете, рацете, л

DEN 302.16

Необработен камен е удобно да се одржи и да го произведува одлични масажа ефекти.Производот е ергономск