.

.

Со попуст
Nebulizer Машина за Возрасни & Деца, Преносни Nebulizer, Кул Магла Пареа Inhalers за Проблеми со Дишењето, Патување или Домашна Употреба.

Nebulizer Машина за Возрасни & Деца, Преносни Nebulizer, Кул Магла Пареа Inhalers за Проблеми со Дишењето,

DEN 1199.76

Од стока
Во магацинот

【Nebulizer Машина за Возрасни & Деца】 : Преносни nebulizer се наменети и за возрасни и деца.Nebulizer може да се направи fastly & ефикасно променет од течноста да магла.Висок atomization способности, atomized честички помали од 5 microns, која се однесува на повеќето респираторни болести. 【Преносни и Удобен】 : Препорачливо Nebulizer со Мини-големина дизајн, лесно да се носат во џеб, чанта, компјутер кеса, така што тоа може да се користи во секое време, насекаде. 【Сосема & Ефикасност】 : Бучава е помалку од 25d B, тивко nebulizer ќе обезбеди деца или стари лица помалку вознемиреност-предизвикување искуство.Бебињата може да спие, и во текот на работното.Не грижете се за досадни бучава. 【Ниски Оперативни Трошоци】 : Ако треба да дишам медицина секој ден, со користење на inhaler може да биде доста скапо.Покрај тоа, овој тип на мрежа nebulizer се препорачува од страна на повеќето доктори, со ниски оперативни трошоци и многу погоден за семејна употреба. 【Моќ Конфигурација】 : 2 видови на powersupply, погодно за домашни патување, користете 2 AA алкални батерии или да користите USB моќ проширување кабел.Тоа НЕ е батерија, но таа се уште може да се користи во различни сценарија.Nebulizer Машина за Возрасни & Деца, Преносни Nebulizer, Кул Магла Пареа Inhalers за Проблеми со Дишењето, Патување или Домашна Употреба.

Детални спецификации

Додатоци на производи