.

.

Со попуст
GarageTek Slatwall Куки (18 Pack) | 9 На Еден Куки & 9 Двојно Куки | Одлична за Одржување на Метли, Shovels, и Tools | Месеци на Slatwall, TekPanel, и TekTrak

GarageTek Slatwall Куки (18 Pack) | 9 На Еден Куки & 9 Двојно Куки | Одлична за Одржување на Метли, Shovels,

DEN 3336.00

Од стока
Во магацинот

Еден prongs : 7" кука должина.Еден prong куки може да се одржи до 40 кг по кука додека двоен prong може да се одржи до 60 lb по кука. [Комерцијален Заклучување Заградата] Нашата Garage Tek Комунални Куките се дизајнирани за да ја заклучите во slatwall, така што тие нема да се извлече надвор, кога отстранување на обесени објект.Продавница метли, shovels, алатки, кабли и црева, и повеќе.Вие ќе добиете 9 еден prongs и 9 двојно prongs да се меша и натпревар, со цел да се организирате вашата гаража.Нема потреба да се трајно ударна дупка во ѕидот за една кука, едноставно лизгајте го задниот на куките во slatwall и да ги преуредите да се вклопи во вашиот променливите потреби.Ако не сте целосно задоволни со вашата нарачка, ние ќе ви понудиме целосна наплата или замена.Нашите slatwall куки може да се одржи само за ништо особено кога се користи во парови. [Лесно да се Инсталира] Garage Tek складирање куки и други гаража slatwall додатоци се бриз да се инсталира и да се движат наоколу.Двојно prongs : 4.75" кука должина.[Силна & Убава] Бела, прав-обложени челична конструкција за неспоредлив сила и убавина.Краевите на гаража куките се гумени падна како дополнителна мерка за безбедност. [Разноврсна] Garagetek slatwall куки & закачалки помогне да се направи гаража организација лесно.НА GARAGETEK ГАРАНЦИЈА : Ние веруваме во врвен квалитет, убавина и леснотија на користење!Нашата премиум складирање куките се направени за неспоредлив сила и издржливост.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1320.00

Одлично за обврските низ дворот и имотот,како висат светла, фенери, венци, јаже, растенија, птици задолже

DEN 213.36

11 / 8 Инчен Центар до Центар, Проекција : 23 / 4 Инчи, Должина : 33 / 16 Инчен, Ширина : 17 / 8 Инчи.Го Бранеа Златна М

DEN 62.16

Широкиот јаз, иста големина како да се спореди стандард treble.Во согласност кука око и точка создаде 100% мо

DEN 143.76

Голем Виси Кука за Гаража, Градина Алатки, Скали, Велосипеди, Јажиња и алат за Складирање.Со силна товаро

DEN 479.76

ЌЕ СЕ ОРГАНИЗИРААТ Ние одберете ја 3 за повеќето корисни димензии на гаража куки за разновидна употреба

DEN 250.08

Производителот гаранција може да не се применува.Должина (L L1) : 100?мм.Кука Дијаметар : 6mm.Gedore 1500 H 18100 Алатка

DEN 1396.80

Максималното складирање должина е 64 инчи.Спецификација : Тип : Прилагодлив Алатка Систем за Складирање

DEN 2688.00

Складирање клип.Големина : 10мм ( 0.375 инчен ).Јаглерод Пролет Челик ZP.Metalic.Одредување на завртки се вклучен

DEN 599.76

Мултицел гаража кука за одредување на различни алатки.Како скали, виткање столици, метли, лопата, велоси

DEN 311.76

Тип : пондерирана treble куки.Количина : 3pcs за секоја тежина.Тежина : 23g 28g 44g 50g.Остар жилет treble куки го прават

DEN 156.00

4" Долго 3 компјутери.Отпорен на корозија цинк позлата.Пластични сива совет за безбедност.Совршен за орг

DEN 598.80

ТЕШКИ SLATWALL ДОДАТОЦИ Направен од тешки железни нашите slatwall алатка куки можете безбедно да се држи до 70 К

DEN 719.76

【СитеМетал】големината на секој метал backboard е 17*4.8 инчи,со 5 парчиња портокал гума слугинката куки и 6 пар

DEN 503.76

Гаража кука може да се поправи џогерите, rakes, лопата, машински алатки, метли и автомобил за перење матери

DEN 598.80

челик,од најлон 【Количество】4 пакет долго бар ѕид гаража куки со 2 пакет најлон складирање на рака...