.

.

Со попуст
SYZHIWUJIA Завртки Сет 10/50Pcs М1.6-M6 Нерѓосувачки Челик Метрички Навој Дупчиња Пан Главата Круг Глава на Машина Завртка Гром Завртка (Боја : M5 10pcs, Големина : 60mm)

SYZHIWUJIA Завртки Сет 10/50Pcs М1.6-M6 Нерѓосувачки Челик Метрички Навој Дупчиња Пан Главата Круг Глава на

DEN 808.08

Од стока
Во магацинот

Среќен shopping Excellent услуги на клиентите , :Ако со, најверојатно, нема шанса да направат проблем со нашите производи, ве молиме да стапите во контакт со нас, па ние може да го реши проблемот ќе имаат што е можно побрзо, така што може да продолжи вашиот проект.Ако имате било какви прашања, можете да стапите во контакт со нас преку е-маил. Поради екранот и светлината, бојата на проектот може да биде малку поинаков од реалните product We имаат различни производи да се изберат за да се задоволат вашите различни потреби. Поради чиста прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-3мм error2.Агресивните завртка пресврт шема ви овозможува да ги вози брзо и да се заврши вашиот проект ефикасно и брзо.Направени од оптимизиран материјали, силни и издржливи, ефикасно спречување и ' рѓа.Обезбедување на точни и доверливи вози контрола, со одлични перформанси и исклучително висока pullout отпор.Име : завртка / болт, само-прислушување screw Material : other Head стил : завртка / Хексагонални штекер главата на завртката / Круг главата screw Size : М1 / М2 / М3 / M4 / М5 / M6 Drive режим : Стил : durable Treatment : да се спречат rust Uses : мебел завртки, столарија, поправка завртки, алатка accessoriesnote : 1.Мултифункционален:Овие навртки може да се користи за широк спектар на материјали и се идеални за дом, канцеларија, и продавница употреба.Напредни материјал : Тие се голема сила и нема да се деформира или се скрши под нормална.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 227.76

Пакетот Вклучува : 20 Сетови (20 компјутери m6 x 20mm завртки+ 20 компјутери m6 хексадецимален locknuts + 1 buc Torx се воз

DEN 2083.20

5 / 16"18 X 11 / 4".Машина Завртки, Рамни Countersunk Head, Дупчиња Диск.stainless_steel_188 5 / 16"18 X 11 / 4", Надворешно Навој сврзува�

DEN 455.28

КАРАКТЕРИСТИКИ : Црна оксид метална конструкција.ВКЛУЧУВА : Десет М3 х 8мм хексадецимален штекер копчето

DEN 708.00

Чување : Ова гром асортиман комплет се организирани во прегради во транспарентна складирање случај со sn

DEN 172.80

Челик често се користи во апликации каде сила е примарен.Цинк позлата отпорен на корозија и има рефлект�

DEN 266.16

Со додавање на интегриран страната на база на главата, овој вид на завртка ја елиминира потребата за рам

DEN 235.20

Bettomshin 100 Pcs M3 x 18mm Филипс Машина Завртка Функција : 1 【Апликација】 Широко се користи во правец на енергија

DEN 13583.76

Станот Филипс Undercut.Машина Завртка.Произведен да ASME B18.6.3 & SAE J82 спецификации.Целосно Навој.Челик Црна Окс�

DEN 299.76

39"; Завртка Главата Длабочина : 2.31"на Теренот : 0.【ГОЛЕМИНА】 Модел : M5x8mm; Завртка Должина : 8mm / 0.39"Навој на �

DEN 2241.60

Изработени од Нерѓосувачки Челик,силен ритам,добра стабилност 304(А270) не ' рѓосувачки челик.Генерички За�

DEN 16511.76

Станот Филипс.Машина Завртка.Произведен да ASME B18.6.3 димензии.Целосно Навој.Челик Црна Оксид над 188 Нерѓос

DEN 2569.68

Глава Висина : 0.290".Countersink Агол : 82 Степен.Навој Дијаметар : 0.3125".Теми По Инч (TPI) : 18 Груб или парична Казна Те

DEN 102.96

Големина : M50.8 X 12 MM.Рамна Глава, Филипс Диск.Користење со ореви или preнавој дупки на ист дијаметар & нишкат

DEN 429.60

Глава Висина : 0.290".Countersink Агол : 82 Степен.Навој Дијаметар : 0.3125".Теми По Инч (TPI) : 18 Груб или парична Казна Те

DEN 1735.20

За JLB SW022 M3 X30 Завртка / SW023 М2.5Х5 Завртка.За 1 / 10 РК Делови за Автомобили.За JLB SW022 M3 X30 Завртка / SW023 М2.5Х5 Screw P

DEN 12935.76

Станот 82° Филипс.Машина Завртка.Груб Навој.Тестиран и Сертифициран за Воени Стандарди.Челик / Кадмиум �

DEN 301.92

Име на производ : Подесувате Отпорни Завртки; Пакет Содржина : 30pcs x Подесувате Отпорни на Завртка.Главна�

DEN 407.76

Завртки дојде во издржлива пластика, плоштад складирање тегла Лесензаотворање на навој капак за брз пр�

DEN 1315.20

Изработени од нерѓосувачки челик, rustproof, издржлив материјал.Материјал : 304 (А270) не ' рѓосувачки челик.Голе

DEN 11279.76

Пан Филипс Конусна За Миење.SEMS / Машина Завртки.Произведен да ASME B18.13a и SAE J82 спецификации.Целосно Навој.�

DEN 2133.60

Име на производ : Решетка Главата Филипс Завртки; Материјал : не ' Рѓосувачки Челик; Тежина : 94g.Пакет Содр�

DEN 16987.20

Спецификации овозможи tolerances во димензии и форма, која може да варира од многу многу.Машина завртки имаа�

DEN 455.28

Направени од страна на Axial Трки; Axial Трки е сад врз основа на компанијата; делови се извори од Глобалните �

DEN 14160.24

Пан Филипс Двојно Миење SEMS.Сплит Lock & Тесен Рамни Подлошки.Произведен да ASME B18.13 A спецификации.Целосно На