.

.

Со попуст
Likiyol Акварел Флорални Туш Завеса, Сина и Зелена Туш Завеса Теал и Бела Туш Завеси, Селски Пролет Туш Завеса со 12 Куки, Водоотпорен Материјал Туш Завеси за Бања

Likiyol Акварел Флорални Туш Завеса, Сина и Зелена Туш Завеса Теал и Бела Туш Завеси, Селски Пролет Туш Завеса

DEN 599.76

Од стока
Во магацинот

Премиум Материјал : Оваа зелено туш завеси е направен од високо-квалитет на полиестер ткаенини, што е водоотпорен, трајни, не-бледнее и навремено-отпорни.чувајте ја вашата бања чист и свеж.Уникатен Дизајн : Сина и зелена фабрика цвеќиња, акварел модели и ретро-стил вертикални ленти се направи оваа пролет туш завеса многу уникатна и да ви донесе пријатен бања време.HD печатење : Растенијата туш завеса усвојува high-definition технологија на печатење.Јасно акварел флорални дезени и светла боја направи оваа зелено туш завеса донесе свежо чувство на вашата бања.Соодветна Големина : 69" Широк x 70" Висока, ова теал туш завеса со цвеќиња одговара на повеќето бањи.Просечна полите на дното гарантира дека зелена туш завеса виси природно.Лесно да се Откажам & се Грижи : Ние подарок 12 куки за вас, можете лесно да се откажам оваа акварел туш завеса во неколку минути.Рака мие или машина за миење со ладна вода, висат да се исуши, не кајгана.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 311.76 -100 %

07 во; 16 x 16cm / 6.Практичен и функционален додаток за вашиот дом и Канцеларија.И повеќе на вашиот малку дода

DEN 503.76 -100 %

Премиум A3 Алуминиум Жито Размавта Дискови со Калциум Стеарат Обвивка за работа на Алуминиум, Меки Метал

DEN 2167.20 -100 %

★ Големина на : 237*90*100 мм ★ Материјал : железо ★ Инсталација метод : ударбесплатна инсталација ★ Лесен з

DEN 312.00 -100 %

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 50% Azlon, 50% Памук.Увезени.Предвремени за

DEN 19056.48 -100 %

Се користи во нови градежни да го имитираат постарите естетски или во железничкиот апликации.Нашите де

DEN 2399.76 -100 %

Вашето задоволство е наша најголема важност.ви благодарам многу!.Подобрување на Ефикасноста и Убавина

DEN 518.40 -100 %

13 оз Винил.Метал Grommets.Затворен или Отворен.Нова 2'x3' (ft) Винил Бизнис Банер Знак "ДАНОК ДАТОТЕКА НА ВАШИОТ

DEN 616.80 -100 %

Материјал : Tencel постелнината е цврсто вткаена, трајни изградба, супер дише, и удобно се чувствуваат анти

DEN 1032.00 -100 %

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 2326.80 -100 %

ПОДОБРУВАЊЕ на ВАШИОТ паметен ТЕЛЕФОН : Компатибилни се со паметни телефони 2.2" да 3.6" широк вклучувајќи i

DEN 191.76 -100 %

Задоволството на клиентите е нашата единствена цел.[Основните Атрибути] : Обоени Волумен Lash Екстензии с

DEN 258.72 -100 %

❤【Услуга】Ако имате било какви проблеми или е потребна било каква помош, ве молиме да ни каже ❤【Импрес

DEN 1002.00 -100 %

8 inch Package Вклучува : 1 Парче Ратан Складирање Кошница : 1 Исто така совршени како торба, плажа торба, чанта,

DEN 598.80 -100 %

Електрични коло на далечинскиот управувач се бара малку енергија за да работат.Tekswamp далечински каракте

DEN 1893.60 -100 %

Во прилог на широк спектар на меморијата на резерви извори на енергија, Рената литиум батерии се корист