.

.

Со попуст
HSCW Невидливи Фан Светлина,Тавански Вентилатор со LED Светла, со Далечински Управувач, Топло Бела/Неутрален Бела/Кул Бело - Три светла Боја Dimmable, 36W Таванот Светла за С?

HSCW Невидливи Фан Светлина,Тавански Вентилатор со LED Светла, со Далечински Управувач, Топло Бела/Неутрален

DEN 4274.64

Од стока
Во магацинот

Светилки и фенери не само извор на светлина светилки, но само како практичен извор на светлина и помошно средство против темнината?Не, напротив : со тавански вентилатор осветлување, подобро можете да ги красат соба и уживаат во кул правец и светла за осветлување за помалку пари.Ние ќе ги реши сите проблеми во прв пат.Вашата оценка е клуч за нашиот напредок.Ако имате било какви прашања во текот на користење, ве молиме контактирајте со нас. ✤Заштеда на енергија : висока осветленост, ниско ниво на потрошувачката на енергија, ќе се обезбеди најдобра услуга. ✤Совршено интегрирани во дневна соба, спална соба, трпезарија, кујна, студија, трпезарија, мансарда, детска соба и други затворен осветлување тавански вентилатор, вентилатор светилки. Сликата е вистински производ.Испорака list Ceiling светлина x1 Remote контрола x1 Customer услугата : 1.Фан може да се прилагоди одделно од осветлување.спецификации : Тип : Вентилатор, светло / тавански вентилатор light Style : Модерна / Simplicity Color : Бела , Кафеава , Розова , Сина , Golden Material : Железо уметнички дела, акрил, бакарна жица мотор, ABS фан blade Size : 52*20cm Weight : 6 kg Power : LED извор на светлина 36 W*2 фан мотор 40 WVoltage : 110240 VIrradiation област :15~30㎡Просечен живот : 50,000 hours Light извор : LED (light source)брзината на Ветерот : Три брзини adjustable Switch тип:Далечински управувач, мобилни APPColor температура : 3 светлина бои - ладно бела / бела / топло бела (6500 K / 4500 K / 3000 K)е Применливо простор : деца соба, дневна соба, студија, спална соба, кујна, трпезарија, бината, хотел, бар, кафуле, продавница, итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 15840.00

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

DEN 3096.00

3брзо се прилагодува брзината на ветерот обезбедува различни свежина со повлече јаже switch.Во некои случа

DEN 16111.68

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

DEN 7965.60

Тип На Прекинувач : Далечински Управувач.Тела Крај : Хром.Материјал : Метал, Стакло, Дрво.Бара четири (4) 60в

DEN 2373.60

МОДЕРНАТА ТАВАНСКИ ВЕНТИЛАТОР : современите Даблин фан доаѓа со LED светло покриени со бели леќи од стакл

DEN 1660.80

Материјал : железо + акрил + ABS.Големина : D56*H25cm.Боја : бела,сина,сребрена,кафе,шампањ злато.Извор на светли

DEN 8129.28

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

DEN 4703.76

Спецификации : LED боја : 3 боја(бела,топло бела,неутрални бела ) Материјал : Метал+ABS вентилатор Димензии : Д

DEN 792.00

Донеси вашиот простор за живеење со тренд поставување стил!Оваа тавански вентилатор е совршено се вкло

DEN 5519.76

Не поврзувајте електрична енергија до вашата светлина тела е целосно состави 【100% задоволни попродажба

DEN 4320.00

Овој производ вклучува светилка тело, инструкции за инсталација со светилка и далечинска контрола, лес

DEN 8160.00

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

DEN 5980.80

44" сечилото век 22 степен сечилото на теренот 120 X 15 mm DC мотор големина.Крошна е 5 1 / 2" широк, 2 1 / 4" висока.Мас

DEN 5472.00

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

DEN 2131.44

УЛ НАВЕДЕНИ, БЕЗБЕДНОСТ 1 / 2" x 6" долурод има фан светлина безбедно.ТИВОК МОТОР реверзибилна dualнасока фан

DEN 5518.80

Minka Aire тавански вентилатор вклучува (1) 50 Вати T4 (E11 база) Халоген сијалица со Затемнети Опал Стакло со мак

DEN 4752.00

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

DEN 7650.00

DC мотор нуди енергетски ефикасно работење.Тоа го користи до 70% помалку електрична енергија од AC моторни

DEN 7355.28

4 G далечински control Noise : ниска правец на бучава толку ниско, како.Таванот фанови со светла се мултифункцио

DEN 2380.80

Материјал : сите бакар моторни + ABS + акрил + железо ★ Инсталација на таванот фан светилки може да се напра

DEN 4319.76

★100% ГАРАНЦИЈА : Обезбеди упатство за инсталација, една година гаранција и бесплатно враќање на услугат

DEN 5279.28

ВисокКвалитет Bray Абажур е Многу Ефикасен, Транспарентен, Нежен, Мазна и Пријатен за Око.➤ Ние Веруваме Д

DEN 4559.76

Далечински Контролер X 1 【Стандардна сијалица база】 Стандард Американски Ex12 сијалица база, ќе можете д

DEN 465.60

Стилот е едноставен, на светлина е висока, светлината е мека, и инсталацијата не е лесен...

DEN 1353.60

Тавански вентилатор обезбедува висок / среден / низок 3 брзината на вентилаторот, и има 1ж / 2h / 4h / 8h в

DEN 1351.20

☀Уникатен дизајн : Вентилатор на таванот светилка : фан на ножот се става во светилка тело...

DEN 9358.80

Модерните Форми Фанови се направени со неверојатно ефикасен и целосно тивок DC мотори и се до 70% поефикас

DEN 4799.76

Луксузна Кристал Тавански Вентилатор, Светло Со Далечински Управувач 5 Реверзибилна Сечилото Кристал Л

DEN 3475.44

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе