.

.

Со попуст
Fonestar срн-552 Црн Ѕид Заградата За Проектор – За Проектори (Ѕид Загради, 15kg, 8 cm, 50 cm, 360 °; 0 – 15 °)

Fonestar срн-552 Црн Ѕид Заградата За Проектор – За Проектори (Ѕид Загради, 15kg, 8 cm, 50 cm, 360 °; 0 – 15

DEN 4443.36

Од стока
Во магацинот

fonestar срн-552. Монтажа Тип : Ѕид.Максимална вчитување капацитет : 15 кг.Растојание од ѕид (минути) : 8 см.Вртливата агол : 360 °.Тилт агол : 0 ° и 15 °.Ширина : 1300 мм.Тежина : 3.7 кг.КАРАКТЕРИСТИКИ Прилагодливи Ѕид за видео проектори.Прилагодливи ПОДДРШКА хоризонтално 360 ° Навалите вертикално ± 15 ° Рака должина на : 130 cm Distancia на Ѕид : 8-127 cm Sujetacables Nivel на burbuja Sistema безбедност БОЈА Црна Максимална тежина од 15 кг МЕРКИ 4 Оружје 12 5cm прилагодливи да proyector Placa ѕид : 11 3 x 11 см ТЕЖИНА 7 кг ДОДАТОЦИ кражба катанец seguridad Tornillos.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 239.76

Универзална Планината : Универзалната Проектор Планината одговара на мнозинството на мини проектори с

DEN 235.20

Материјал : Алуминиум Легура(повеќе стабилен& долг животен век).Нето Тежина : 89 g(многу светлина, лесно да

DEN 911.52

Компатибилен со : Casio XJM250 проектор.Боја : Црна.Таванот До Проектор Растојание : 5.9 или 15.7 во.Вртливата : 360 С

DEN 1015.20

Мултифункционален Проектор Tripod : Совршено дизајниран за проектори, DJ полици, лаптопи, таблети, електрон

DEN 3560.16

Карактеристики : .Погодни за домашно кино,конференциски сали,AV соби,медиумите центри итн.Домот алуминиу

DEN 1802.40

Во исто време, тоа е опремен со сунѓер подлога за да се направи проектор поудобно.На послужавник, на прое

DEN 527.76

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 1048.80

Име на производ : проектор hanger Size : дијаметар на шасија е 200 X од PTZ на дното на силиконски подлога и висина

DEN 527.52

Ве молиме мерка максималната дијагонала растојание од било 2 дупки на сите дупки за монтажа на врвот на

DEN 1205.04

Подбиро за монтажа, исто така, претстава која сама по себе е добро да се лесно кабел за управување со реш

DEN 863.76

RPA170 Стил : RPA170 Карактеристики : Интегрирани Сите Точки Систем за Безбедност (не е достапно за сите модели

DEN 604.56

Големина : прибл 30 10 10см / 11.8 3.9 3.9 во.Мултинасочен прилагодување, може да имајќи 3 кг.Телескопски дизај

DEN 1756.80

Име на производ : проектор hanger Length, ширина и висина : 213 MM*8 OMM*97 MMIngredients : 379 GBody тежина : алуминиум alloy Weight (вкл

DEN 1838.40

Проектор монтирање на комплет со RSMAUW, CMS0203 W и CMA395 WThe Главен KITMA0203 W Проектор Монтирање на Комплет вклучув