.

.

Со попуст
Бебе Девојки Туту Здолништа со Пелена Покрие Tulle Здолниште и Headband Сет за Новороденче,Деца

Бебе Девојки Туту Здолништа со Пелена Покрие Tulle Здолниште и Headband Сет за Новороденче,Деца

DEN 287.76

Од стока
Во магацинот

најлон памук.Рака Мие Само.СОДРЖИ : Тоа содржи 2 парчиња поставени на туту tulle bloomers и чипка headband.ЕЛАСТИЧНА : еластичен корселе е обвиткани во да се направи бебето се чувствуваат поудобно и заштита на бебешка кожа.ДИЗАЈН : Туту bloomers е направен од мек мрежа и памук пелена покрива лигавицата се направи бебе изгледа повеќе удобно и убаво.ПОВОД : Туту Bloomers погодна за Летен Одмор,Божиќ,1-ви Роденден,Свадба Партија,Фотографија или со секојдневно носење.БЕЛЕШКИ : Ако наидат на проблеми, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе ги решат што е можно поскоро.На туту здолниште може да се користи како дневен фустан, како Божиќ подарок, ноќта на Вештерките подарок, роденденскиот подарок, сестра се облекуваат.Носат и бебето ќе биде најмногу убава принцеза.Големина На Табела : .S(0-6 Месеци) : Должина : 7.09"/18 cm; половината : 14.18"/36 см.M(6-12 Месеци) : Должина : 7.87"/20 cm; половината : 14.97"/38 cm.L(12-24 Месеци) : Должина : 8.66"/22 cm; половината : 15.76"/40 cm.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 239.76

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 598.80

Рака Мие Само ОВОЈ ОГЛАС Е ЗА 1 ПЕЛЕНА ПОКРИВА САМО.За појавување на headband бидете сигурни да проверите на

DEN 235.20

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 454.80

80%памук,20%chiffon.Рака Мие Само ♥Некои Производи се "НАПРАВЕНИ ДА НАРАЧАТЕ" : ве Молиме овозможи наредби да с