.

.

Со попуст
Триаголник Кристали и Исцелување Камења Екранот Лебдат Полица, Големи 17 Селски Дрво Ѕид Полица или Tabletop Дома Декор за Спална соба, Бања, Дневна Соба, Канцеларија, Ме

Триаголник Кристали и Исцелување Камења Екранот Лебдат Полица, Големи 17 Селски Дрво Ѕид Полица или Tabletop

DEN 1007.28

Од стока
Во магацинот

Таа додава дека farmhouse, селски, гроздобер поднесе жалба до секоја соба или канцеларија. ✅ Обеси ИЛИ МЕСТО ТОА – Доаѓа со централна кука и две sawtooth закачалки, нудејќи повеќе лесен начин да се откажам постоечкиот полицата на ѕидот.Ако поради некоја причина сте незадоволни со купувањето, ние ќе ви помогнат да се најде решение, или да ви даде целосна наплата.Комбинирање на вашето кристали со вкусен растенија, духовна décor, wicca décor и други collectables. ✅ 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА : Како семејна сопственост, НИ-базирани бизнис, ние сме тука за да ви обезбеди високо ниво на услуги на клиентите. ✅ МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛНИ – Овој сестран и рачно изработени полица може да се користи како тоалет ѕид décor, бања складирање, спална соба ѕид décor, трпезарија décor, расадник décor, дневна соба ѕид décor, или како кујна полици, спална соба декорација, спална соба додатоци или дрвени ѕид уметност.Алтернативно, овој триаголник полица може да биде ставен на tabletop, олтар, биро, countertop, камин мантија или други рамна површина како самостојна домашна décor акцент.Триаголен кристали полица.5" високи x 3 " длабоко, и да се држи до 10 килограми.Нејзиното око-фаќање на дизајн, исто така, прави прекрасна централен, додавајќи стил и одблесокот на секој простор.Секоја полица е направен од лесен борови дрва, мерки 17 "широк x 14.✅ СОВРШЕН КРИСТАЛИ ПОЛИЦА - Дизајниран од страна на Crystalya, овие сталажи се убави и функционални начин да се прикаже некој од нашите кристал поставува или ваша лична колекција на лекување камења.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1502.40

Погоден за да биде испратена како подарок за пријатели или семејство, тие ќе сакаат своите исклучителн

DEN 198.48

Направени од силен челик со трајни рѓаотпорни заврши; Мека пена влошки зад над вратата куки заштита на к

DEN 935.76

Сет од 3 агол полици направени од издржлив пауловнија дрво Практични и Лесни.Монтажа полици за ѕид не се

DEN 1474.80

Материјал на wifi рутер складирање е светлина и мека, тоа не може да издржи на тешки предмети.Оваа складир

DEN 518.40

ⒸВо однос на големинатадозволете мало отстапување во мерни податоци.↪️【Забелешка】рутерот кутија не

DEN 455.52

Примена : Mutiкука дизајн за да се задоволат основните потреби на едно време.Материјал : Грб рек полица е н

DEN 1224.00

Селски Ѕид Полиците Карактеристики рустикален стил со torched заврши дрво и индустриски метал загради, де

DEN 654.96

Ние и ветуваме на 100% задоволство гаранција од страна на целосна наплата или замена! 【Стоиме Зад Нашите

DEN 935.76

Прецизна изработка и убава форма.Креативни и едноставен полица,за појавување со plaid и ѕидот налепници, п

DEN 5706.00

★Функционална полиците и на организаторите додадете дополнителна простор за складирање и прикажување

DEN 959.76

РЕКУЛТИВИРАНИТЕ ДРВО : Убаво возраст, природно корави дрво натоварен со знак за згодна акцент; Не новиот

DEN 12864.48

Користете благ сапун и топла вода Совршен простор, можете да го најдете она што ви треба во времето, да с

DEN 959.76

★Материјал : Висок квалитет на дрво, издржлив, лесен за чистење, лесно да се грижи, не е лесно да се скрши,

DEN 1113.60

Материјалот е јаглен изгорени пауловнија не е лесно да се носат.Висат капути, мантили, дуксери, џемпери,

DEN 530.40

Може да ги красат некои мали светилки и така да за на полица да ги красат ѕид малку повеќе.Широка примена

DEN 167.76

6 мл Производ Големина : Прибл Применливи Сцени : Ова не се лизга ѕид може да биде вметнат во спалната соб

DEN 566.40

Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да се обезбеди услуга за секој клиент.За било какви прашања, ние сме

DEN 8527.44

Само висат на ѕидот и да го покаже она што ви се допаѓа.Ако имате било какви прашања или поплаки, ве молим

DEN 1092.24

2 in34x23x16cm / 13 ➡【Ладење и Вентилација Дизајн】топлина дисипација перформанси е добро, и штекер дизајн не г

DEN 539.76

Производ големина : вкупна висина : 112122 CM, седи длабочина : 50 CM, седи ширина : 49 CM, боја : види слика за детал

DEN 1996.80

Цврсто дрво ламинатни, не густина одбор, нема помошни материјали, повеќе еколошки.Лесна спојување цевки