.

.

Со попуст
Smart Автомобил Безжичен Полнач За Телефон Носителот,Автоматски Стегање Автомобил Полнач Планината,Брзо Полнење Автомобил Телефон Носителот На Воздухот Се Пропуст?

Smart Автомобил Безжичен Полнач За Телефон Носителот,Автоматски Стегање Автомобил Полнач Планината,Брзо Полнење

DEN 573.12

Од стока
Во магацинот

⚡[ 10 W Брзо Полнење Безжичен Полнач,Независни Серпентина ] - Усвојува високо ефикасноста на полнење надгради независни калем, безжичниот брзо полнење овозможува до побрзо полнење од повеќето безжични автомобил конектор за монтажа на пазарот. ⚡[ Инфраред Авто-уреди со покажувач & Единствен раце Работа ] - Кога ќе го ставите телефонот во близина на 3 cm да инфраред авто-уреди со покажувач на подрачјето на автомобил телефон носителот, ширината на носителот може да биде флексибилно прилагодени да се одржи телефони со големина од 4.0"-6.0" автоматски. ⚡[ Безбедносна Контрола Чип ] - Со независни големи калем, и сеопфатна безбедност контрола на чип, тоа карактеристики за контрола на температурата, прекуструјна заштита и краток спој заштита. ⚡[ Воздухот се Пропустливи Phone Држач за Полнење,Без Блокирање Знаменитости ] - во Споредба со шофершајбната или табла планината, воздухот се пропустливи планината е многу полесно за вас да се добие на телефонот во автомобил и предизвикува помалку забава за време на возењето. ⚡[ Universal,Безбедно Возење ] - Тоа е универзален безжичен мобилен полнач за телефон, Компатибилен со повеќето мобилни телефони кои поддржуваат безжично полнење.Анти-нула & анти-лизга гумени материјал база баласт за безбедна и сигурна контрола, дозволувајќи за грижете се-бесплатно патување.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 738.48

Тоа може да бидат цврсто монтирани на шофершајбната и табла со моќни вшмукување чаши [Технички Иновации

DEN 1526.40

Компатибилен со голем број на модели, погоден за мобилни телефони под 7 инчи, нема потреба да инсталирањ

DEN 2359.20

360 степени ротирачки прстен, тоа исто така може да биде потпирачот и дозволи за било какви рацебесплатно

DEN 361.68

Своите трајни состав гарантира оптимални нивоа на заштита од scuffs, вдлабнатини и гребнатини овозможувај

DEN 239.76

SCOSCHE MAGKIT Magic Mount Универзална Магнетни Планината Држачот за Мобилни Уреди, Црна (Пакување од 2) Magic Mount е нов

DEN 571.20

Важат за речиси сите паметни телефони : Овој мобилен телефон држач е погоден за сите мобилни телефони на

DEN 446.16

чување на автомобилот средина свежи.Тоа е перат,еднократно, рециклира, топлинаотпор.ги исполни вашите в

DEN 518.40

Поврзете го вашиот ZTE Кралскиот Макс на планината преку универзален USB напојување приклучете го и напла

DEN 347.76

Спецификации : производот е широко се компатибилни, и на таблет и мобилен телефон може да се користи.Суп

DEN 402.96

Брзо ги собереш и место и со една рака, бесплатно вашите раце и остварување на повици и GPS навигација пов

DEN 402.96

Се држи на мобилен телефон печ на центарот позиција на задната филм на мобилен телефон и притиснете на д

DEN 335.76

Совети : Ако возилото ги исполнува висока температура, на вискозност на автомобил носителот ќе биде нам

DEN 484.80

(360 ротација или не ротација за вашиот избор)Спецификација : Материјал : Пластични, ПЕТ Size : 27 ТУШ ТЕЛЕФОН

DEN 392.64

Не лепак и траги остануваат по производ е расклопуваат.Производот е лесно да се носат поради своите мал

DEN 2006.40

Ова е една сакаат подарок за вас и вашите пријатели.Исто така компатибилна со Samsung Galaxy Note20 / S20 / S20+ / S20 У

DEN 258.96

Обезбедува интензивна сила на привлекување што ќе се одржи на било телефони безбедно.Пренослива и може

DEN 900.00

Ова е најдобриот подарок за вашите пријатели нашите вашето семејство, Ако сакате уште еден дизајн случа

DEN 808.80

Материјал : Пластика.Тип на производ : HUD Телефонот Стои.Боја : Црна.Инсталација локација : Автомобил на р

DEN 2148.00

Производот може да биде цврсто залепен на автомобил, не е лесно да падне.Применливи Прилики : Потпирач К

DEN 239.76

2 in1 телефон носителот може да биде флексибилен сместување!Табла 1*Телефон Менгеме;1* Воздух Пропустливи

DEN 479.76

【Лесно да се инсталира и да ги отстрани】 : табла автомобил телефон планината донесе криви база дизајн.Е

DEN 763.68

Brodit 854055 Pro Clip Конзола Центар Планината Заградата за Ford Mondeo.На Pro Clip е монтажа заградата за возилото е опто

DEN 215.76

LUMARKE Тешки Заштитна Телефон Случај за Галакси S20 Ултра.ПОМИНЕ 16ft.Капка Тест.Воена Одделение Заштитна тел

DEN 167.76

Рачен не се лизга Грижете сеБесплатен По Продажбата на Услугата?Ние сме посветени да ви обезбеди најдоб

DEN 383.76

Издржливи прилагодливи рака до позиција на вашите потреби.Ноктот се отвора за да ги собере сите мобилни

DEN 599.52

5 А ●Напојување : 15 W / 10 W / 7.8 инчен Чиот Видиме ●Пакет се вклучени : ●1 x 15 W Брзо Полнење на Телефонот Држач

DEN 215.76

Зафатен патување секој ден?Дали би сакале да го користите вашиот паметен телефон без да се ризикува ваш

DEN 549.60

★★тврда Легура Тело★★ : Направена Со Алуминиумска Легура И Меки Силиконски, На Магнетни Автомобил Нос

DEN 551.76

Автомобил Монтажа за LG X Моќ (2016 Година Порака).Придава безбедно да табла или шофершајбната.Компактен .Ун