.

.

Со попуст
Бука Лејн Camper Leveler 2 Пакет - Прецизни Camper Израмнување, Вклучува Две Криви Levelers, Две потпирачи за тркалата, и Две Гумени Зафат Душеци, Тешки Leveler Работи за Campers До 35,000 LBs

Бука Лејн Camper Leveler 2 Пакет - Прецизни Camper Израмнување, Вклучува Две Криви Levelers, Две потпирачи

DEN 1796.88

Од стока
Во магацинот

ДВЕ LEVELERS МОЖЕ да СЕ КОРИСТИ ЗА ДВОЈНА ОСКА ПРИКОЛКИ, НО најмногу ДО 4" МОЖЕ да ТРЕБА ДА СЕ ОТСЕЧЕНИ НА КРАЈОТ НА ЕДНА LEVELER во ЗАВИСНОСТ ОД тоа КОЛКУ Е ПРОСТОР ПОМЕЃУ ГУМИ - За двојна оска приколки еден leveler можеби треба да се намали за да се должина за да се вклопи, до 4" може да се отсече leveler со никакви несакани ефекти.ПАТЕНТ УЛТРА СИЛНА LEVELERS СЕ ИЗГРАДЕНИ СО НАЈВИСОК КВАЛИТЕТ НАЈЛОН ПОЛИМЕР ИЗГРАДБА ДА ТРАЕ ВЕЧНО - за Разлика од другите camper levelers кои се држат во половина под 6000 lbs на оптоварување, Бука, Лејн leveler е изградена со исклучително висока performace најлон полимер обично се користи во структурните товарот апликации.Обично тоа е за 2. **На Levelers Сега Доаѓаат Со Гума Зафат Душеци, Наместо На Контрола ЛЕНТА**.ВКЛУЧЕНИ ГУМА ЗАФАТ ДУШЕЦИ за ДА ПОМОГНЕ да се СПРЕЧИ LEVELER ОД ЛИЗГАЊЕ КОГА ПОДДРШКА НА Благодарение на конструктивни повратни информации од корисниците Бука Лејн има развиено сопствен гума зафат душеци, кои помагаат да се спречи leveler лизгачки кога подлога camper гуми врз leveler.Дури и ако се намали leveler да се вклопи во вашиот телефон со двојна оска за приколка, се уште се добие целосна заштита под гаранција.Резултатот е РОК СОЛИДНА leveler кои не се на крајот се скрши или да се компресира под тежина на приколката, како и други levelers не дека се направени од HDPE или ПП.Лесно ниво вашиот приколка било ''increment '' од 1/2 инчи до 4 инчи.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1687.20

????【Прецизни Израмнување】Нашите leveler се избегнува да се расправаме за редење пластични блокови или дрв