.

.

Со попуст
SEWSTITCH Пристрасност Лента Создателот Комплет Сите 4 Големини 6mm 12mm 18mm 25мм Обврзувачки Нога Занает Шиење Клипови Awl Quilter е Pin за DIY Алатки

SEWSTITCH Пристрасност Лента Создателот Комплет Сите 4 Големини 6mm 12mm 18mm 25мм Обврзувачки Нога Занает

DEN 270.48

Од стока
Во магацинот

Оваа пристрасност лента создателот Машина сет од 4 големини, вклучувајќи 6mm,12mm,18mm, 25мм обврзувачки одлуки, врзивно клипови, дрвени awl, кутија на мушка игли, и 1 прилагодливи пристрасност врзивно нога,која може да ги задоволи вашите потреби за правење пристрасност ленти.Погоден за шиење проект, уметности и занаети, совршен за правење пристрасност особено голема во шиење и quilting, ги зачувате вашите толку многу време за правење на пристрасност лента.Направи било која ткаенина во акцент граница или намали.Повлечете го ткаенина преку и железо, огради совршено подготвен за шиење на или лепење.се создаде боја треба, моделот што го сакате, или сите прекрасен дизајн околу egde.Пристрасност лента создателот може да се широко се користат во различни leathercraft, се прилагоди на крпеница, DIY и многу повеќе.Врзивно нога е општ, ќе одговара за Брат, Babylock, Janome, Kenmore, Пејач и многу повеќе за шиење машини кои користат snap на нога.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1720.80

Со двојно USB, видео излез / влез РКА пристаништа, брзо Реактивна и Стабилна Работа.Автомобил Андроид Стер

DEN 359.76

Нашата премиум крпа косата, завиткајте нема да се деформира по машина за миење или рака мие поради нашит

DEN 191.76

Задоволството на клиентите е нашата единствена цел.[Основните Атрибути] : Обоени Волумен Lash Екстензии с

DEN 598.80

Електрични коло на далечинскиот управувач се бара малку енергија за да работат.Tekswamp далечински каракте

DEN 270.96

【ГЛАВНИТЕ АПЛИКАЦИИ】 Тие работат добро во архитектурата, мрежна техника, фракционо мерење, уметност и

DEN 542.40

Име На Производ : Миленичиња Куќа.Материјал : CVC Римски крпа.Удобно, флексибилен и да се направени од faux к

DEN 5820.00

Батерија за Viasys Здравствена заштита G30, G30 E, G40, G40 E, GS10, GS20, Moniteur G30 Goldway.Батерија за Viasys Здравствена заштита

DEN 616.80

Материјал : Tencel постелнината е цврсто вткаена, трајни изградба, супер дише, и удобно се чувствуваат анти

DEN 239.76

Поради својата одлична за чистење и адсорпција, тоа е одлична за чистење прибор, countertops, автомобил или би

DEN 1531.20

Едноставно лизга тоа право на вашиот управувачот и вашето добро да се оди.Само ставете го капакот на гор

DEN 2399.76

Вашето задоволство е наша најголема важност.ви благодарам многу!.Подобрување на Ефикасноста и Убавина

DEN 9599.76

1" овој компактен батеријата е совршен за филмаџии во движење.6 Ах и поддржува до 12 A нерешено.8 V, има капац

DEN 311.76

07 во; 16 x 16cm / 6.Практичен и функционален додаток за вашиот дом и Канцеларија.И повеќе на вашиот малку дода

DEN 312.00

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 50% Azlon, 50% Памук.Увезени.Предвремени за

DEN 1819.20

моден јога панталони boho печати панталони солидна удобен широк бел дното одблесокот palazzo панталони гол ч

DEN 431.76

【Тропски Туш Завеса Големина】72"(W) x 72"(H) / 180cm x 180cm.(Ве молиме овозможи 1cm грешка).Стандардната големина од

DEN 1032.00

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 2326.80

ПОДОБРУВАЊЕ на ВАШИОТ паметен ТЕЛЕФОН : Компатибилни се со паметни телефони 2.2" да 3.6" широк вклучувајќи i