.

.

Со попуст
Ipx6 Водоотпорен Обраснат На Лице-Чистење Со Четка, Електрични Лицето Чистење Машина За Ролери Massager, Анти-Стареењето, Разлиствам Мазна Длабоко Чистење За Нега На Кож?

Ipx6 Водоотпорен Обраснат На Лице-Чистење Со Четка, Електрични Лицето Чистење Машина За Ролери Massager, Анти-Стареењето,

DEN 412.56

Од стока
Во магацинот

Функција : 1.7 V Вибрации Фреквенција : 5500 RPM Водоотпорен Ниво : IPX6 Батерија Капацитет : 250 m Ah Пакет Листа : 1 x-Домаќин 1 x Прирачник .Погоден за сеопфатно чистење и прецизни чистење област, лесна употреба.¡¾Gentle Грижа¡¿На нежно не почне да вибрира на кожата, без да предизвика иритација; Лицето Чистење Машина продира длабоко во порите за темелно чистење; Ефикасно да се подобри циркулацијата на крвта,ги отстранува масла, нечистотија, шминка остатоци и blackheads, откривајќи мазен тен. ¡¾Suitable за сите типови на кожа¡¿Нежно чистење за сите типови на кожа. ¡¾Waterproof¡¿IPX6 водоотпорен дизајн, лесно и практично да се користат и средства за чистење. Двојно ролери дизајни, може масажа, лифт, тенок лицето и чистење.

Детални спецификации

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Facial Cleansing Machine  Color
Material:
ABS 
WCharging Voltage:
5V
Operating Voltage:
3.7V
Vibration Frequency:
5500RPM
Waterproof Level:
IPX6
Battery Capacity:
250 mAh 
Package List:
1 x Host  1 x Manual  :
Додатоци на производи
DEN 2186.40

ВИЕ СТЕ КУПУВАЊЕ НА PICTUREDITEM.СЕ ПРОДАВА ОД M & J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCDAYTON, OHIOPRODUCT СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ОЗНАЧУВАЊ

DEN 1819.20

моден јога панталони boho печати панталони солидна удобен широк бел дното одблесокот palazzo панталони гол ч

DEN 1967.76

ДијаметарКонци По Инч : 3 / 87 Должина : 5 инчен.Ниско Јаглероден Челик.Овие исклучително здрав сврзувачки

DEN 2306.40

Големина 22.Оксфорд Ткаенина.Засилен Рачки и Полесно За Транспорт На totes веќе долго време засилен сметко

DEN 1675.20

99.9999% висока чистота OCC еден кристално бакар.Чист бакар немагнетни 24 K позлатени приклучокот.Висока густ

DEN 5820.00

Батерија за Viasys Здравствена заштита G30, G30 E, G40, G40 E, GS10, GS20, Moniteur G30 Goldway.Батерија за Viasys Здравствена заштита

DEN 239.76

Поради својата одлична за чистење и адсорпција, тоа е одлична за чистење прибор, countertops, автомобил или би

DEN 1032.00

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 270.96

【ГЛАВНИТЕ АПЛИКАЦИИ】 Тие работат добро во архитектурата, мрежна техника, фракционо мерење, уметност и

DEN 2326.80

ПОДОБРУВАЊЕ на ВАШИОТ паметен ТЕЛЕФОН : Компатибилни се со паметни телефони 2.2" да 3.6" широк вклучувајќи i

DEN 1437.60

79 оз резервоарот за вода за полесно пополнување и 15 минути непрекинато испаруваат.Голем Резервоар за Во

DEN 900.00

Триумф Супер Еден Бисквит Куче Третираат Триумф Супер Еден Бисквит Куче Лекување е сите природни куче т

DEN 1639.20

Decals, вклучувајќи 4 парчиња кожа поставена за целосна конзола ,радостедин и клупа ✔ Функција : Носатотпор

DEN 215.76

Functional MUOOUM Кожа фах организира осмислена и направена со цел за производство на функционална производ и у

DEN 2330.40

Притиснете и држете го копчето Старт / Стоп копче за повеќе од 3s, ОК индикатор ќе се вклучи за 3s, што укажу

DEN 2167.20

★ Големина на : 237*90*100 мм ★ Материјал : железо ★ Инсталација метод : ударбесплатна инсталација ★ Лесен з

DEN 311.76

07 во; 16 x 16cm / 6.Практичен и функционален додаток за вашиот дом и Канцеларија.И повеќе на вашиот малку дода

DEN 335.76

Мет црна заврши создава едноставен, но елегантен изглед, која се одразува современиот стил.Направени од

DEN 19056.48

Се користи во нови градежни да го имитираат постарите естетски или во железничкиот апликации.Нашите де