.

.

Со попуст
Sunlite 27W FML 4-Pin Quad Цевка GX10Q-4 6500K бел ден Компактна Флуоресцентна Сијалица

Sunlite 27W FML 4-Pin Quad Цевка GX10Q-4 6500K бел ден Компактна Флуоресцентна Сијалица

DEN 203.28

Од стока
Во магацинот

Флуоресцентни светилки се заштеда на енергија светилки и трае до 10 пати подолго од блескаво светилки.Флуоресцентни светилки ви помогне да заштедите пари со користење на 40 - 70% помалку енергија од блескаво светилки.Флуоресцентни светилки се 5-8 пати повеќе посветла (повеќе излез lumens /вати) од блескаво светилки.Sunlite FML флуоресцентна сијалица, 27 W,.База : , Боја Temp : 6500 K бел ден, Отценети Живот (часови) : 10000, Светлосен Флукс (lm) : 1500. Sunlite 27 W FML 4-Pin Quad Цевка GX10 Q-4 6500 K бел ден Компактна Флуоресцентна Сијалица.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1639.20

Decals, вклучувајќи 4 парчиња кожа поставена за целосна конзола ,радостедин и клупа ✔ Функција : Носатотпор

DEN 616.80

Материјал : Tencel постелнината е цврсто вткаена, трајни изградба, супер дише, и удобно се чувствуваат анти

DEN 2326.80

ПОДОБРУВАЊЕ на ВАШИОТ паметен ТЕЛЕФОН : Компатибилни се со паметни телефони 2.2" да 3.6" широк вклучувајќи i

DEN 372.00

На 120 V и 1300 W моќен steamer може да се загреваат побрзо во помалку од 30 секунди.Нејзините резервоарот за вода

DEN 2186.40

ВИЕ СТЕ КУПУВАЊЕ НА PICTUREDITEM.СЕ ПРОДАВА ОД M & J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCDAYTON, OHIOPRODUCT СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ОЗНАЧУВАЊ

DEN 1720.80

Со двојно USB, видео излез / влез РКА пристаништа, брзо Реактивна и Стабилна Работа.Автомобил Андроид Стер

DEN 2167.20

★ Големина на : 237*90*100 мм ★ Материјал : железо ★ Инсталација метод : ударбесплатна инсталација...

DEN 191.76

Задоволството на клиентите е нашата единствена цел.[Основните Атрибути] : Обоени Волумен Lash Екстензии с

DEN 311.76

07 во; 16 x 16cm / 6.Практичен и функционален додаток за вашиот дом и Канцеларија.И повеќе на вашиот малку дода

DEN 1819.20

моден јога панталони boho печати панталони солидна удобен широк бел дното одблесокот palazzo панталони гол ч

DEN 359.76

Нашата премиум крпа косата, завиткајте нема да се деформира по машина за миење или рака мие поради нашит

DEN 503.76

Премиум A3 Алуминиум Жито Размавта Дискови со Калциум Стеарат Обвивка за работа на Алуминиум, Меки Метал

DEN 1905.60

★ 6 во 1 Кујна Сува Храна Фармацевт Ѕид Монтирани Житни Складирање Сад Фармацевт ★ Направи вашата кујна

DEN 270.48

Оваа пристрасност лента создателот Машина сет од 4 големини, вклучувајќи 6mm,12mm,18mm, 25мм обврзувачки одлук

DEN 239.76

Поради својата одлична за чистење и адсорпција, тоа е одлична за чистење прибор, countertops, автомобил или би

DEN 1437.60

79 оз резервоарот за вода за полесно пополнување и 15 минути непрекинато испаруваат.Голем Резервоар за Во

DEN 412.56

Функција : 1.7 V Вибрации Фреквенција : 5500 RPM Водоотпорен Ниво : IPX6 Батерија Капацитет : 250 m Ah Пакет Листа : 1 x

DEN 215.76

360° Прстен Потпирачот прстен носител е ротира 360 степени swivels за личен комфор handsfree користење и овозможу

DEN 1322.40

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 335.76

Мет црна заврши создава едноставен, но елегантен изглед, која се одразува современиот стил.Направени од

DEN 19056.48

Се користи во нови градежни да го имитираат постарите естетски или во железничкиот апликации.Нашите де